Re: Tüdruk otsib tüdrukust jutukaaslast

Tiigrr kirjutas:Tutvuks meeleldi 18-19 tüdrukutega, ise alles 17. Tundub, et olen bi aga võibolla isegi lesbi. Oleks tore, kui elaksite Tallinnas, sest endal pole võinalust kusagile teise Eesti otsa sõita. Endale meeldib palju sportida ning oleks tore, kui sellel inimesel, kes minuga tutvuda sooviks oleks ka mingi hobi või millega ta aktiivselt tegeleb. Kirjutage ;)

Hei.
Tutvume?
22, Bi

Merylin kirjutas:
Tiigrr kirjutas:Tutvuks meeleldi 18-19 tüdrukutega, ise alles 17. Tundub, et olen bi aga võibolla isegi lesbi. Oleks tore, kui elaksite Tallinnas, sest endal pole võinalust kusagile teise Eesti otsa sõita. Endale meeldib palju sportida ning oleks tore, kui sellel inimesel, kes minuga tutvuda sooviks oleks ka mingi hobi või millega ta aktiivselt tegeleb. Kirjutage ;)

Hei.
Tutvume?
22, Bi
Kirjuta ;)

Tervist!
Olen juba 18aastat aju omanud ning vabal ajal mängin pubgi, kuulan muusikat ja ns passin youtubes, põhiliselt sellepärast, et kodulävepakust eriti kaugemale ei ole asja olnud.
Kes tahab võib kribada. Üks asi veel, et ma ei jaga tavaliselt oma andmeid laiali (pilt, kodanikunimi XD jne,ps.lihtsamaid asju ikka :'D), nii et hetkel ootan lihtsalt kirja sõpra, kellega KÕIGEST rääkida.
Olen sõbralik, humoorikas (in my opinion :'D) ning võib juhtuda et olen alguses natuke häbelik.

MeGusta kirjutas:
30 Dets 2011, 11:18
Külaline kirjutas:Mulle on jäänud mulje, et minu kodulinnas pole küll ühtegi tüdrukut, kes teise tüdrukuga suhtesse tahaks astuda.. Raske uskuda tegelikult, et neid üldse kuskil on :D Kõik on ikka enamasti huvitatud ainult poistest :(
Tegin siia nüüd kasutaja kah. Seega, kui kellelgi peaks tekkima huvi, võtke ühendust.
P.S. Olen 15-aastane.
saame tuttavaks
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”