Re: Kui paljud poisid siit on geid?

termomeeter kirjutas:nii palju neid küll kohe kindlasti ei ole. aga x-baar on tore koht jah, soovitan ise ka.

Kood: Vali kõik

The estimate of the worlds population is over 6,650,000,000 and several scientific studies have shown that the percentage of gay people are approximately 10%.

~ http://www.answerbag.com/q_view/499378
Kui kekmises klassis on 30 õpilast ning kui üks neist oleks homo, siis oleks see vaid 3%. See on tunduvalt vähem kui kesmine, milleks on arvestatud 10%. Minu koolis peab see 1 homo klassi kaupa täiesti paika, arvatavasti käib/käis see ka sinu kooli kohta, kuid sa lihtsalt ei saa/saanud kunagi teada.

Feanor kirjutas:Pole veel aru saanud, kes minu klassis siis homoseksuaal on. Peab siis nuhkima ja homoseksuaali ära tapma!
Õnneks elad sa "kuuris" ning loodetavasti selle suhtumisega sinna sa ka jääd.
kriššy kirjutas:Mis nendes geides nii erilist on??? :)
Vot, täpselt, mitte midagi erilist polegi. Samasugused inimesed ühe väikse vahega mida pole enamik juhtudel niisama võimalik märgata.

Väga palju homosid on ka kapis, tõenäoliselt ei suuda keegi meist ette kujutada seda pinget, mis kaasneb avastusega, et oled gei. Keegi ei tea, kui paljud on jäänud kappi, kui paljud on end sellepärast ära tapnud, kui paljud üritavad end "ravida" jne. See 10% tundub ka olevat umbkaudne pakkumine, see võib vabalt olla palju väiksem või palju suurem.

Aga teemaalgatajale - siin on geide teemasid olnud küll, kus nad otsivad endale saatusekaaslasi. Otsi neid teemasid ja leiad ka endale sõbra.

minu arust on 10% ikkagi ulme.. enda klassis küll ükski poiss kohe kindlasti gei polnud, tüdrukuid ei viitsi läbi analüüsida päris, aga ka ei tule kedagi ette, kelle puhul oleks väikseidki vihjeid, et ta võiks mitte hetero olla, pigem ikka vastupidi. ja samamoodi võin läbi analüüsida paralleelklassi.. ei ole ka seal. kas kuskil on siis klass, kus on nt 50% geid?

Kui sa ei tea ühtegi homo, siis jääd sa lootma vaid valele ettekujutusele, mille sa meediast saad. Nimelt, et kõik homod on valjud ja silmapaistvad, kannavad kirevaid värve ning on naiselike maneeridega. Sa ei saagi lihtsalt aru kes on homo ja kes mitte, sest enamasti on see stereotüüp lihtsalt propaganda, mida heterod alatasa kasutavad filmides ja seriaalides.

Kindlasti ei saa sa öelda, et keegi sinu klassis, või su paralleelklassis, kindlalt ei olnud homo.

tõsiselt mis kõigil naistel nende geimees sõbratega on , inimene nagu inimene ikka ,lihtsalt armastab teisiti kui tavaliselt , see on juba trend ,et iga naine peab omama vähemalt ühte gei sõpra ja see tõsiselt hale. Mul ei ole midagi geide vastu , tavalised inimesed ja sõbrad nagu sõbrad ikka.Ma arvan ,et lame on otsida endale eraldi gei sõpra.
Be yourself everyone else is already taken
Kõik me oleme inimesed, mõtle sellele ja alles siis ütle.

(tüdruk olen)

Niipalju kui mina oma sõbrannade jutust olen aru saanud, siis gei-poistega on sellessuhtes parem suhelda, kui hetero-poistega, sest geidega on näiteks kindel, et nad ei hakka sind sebima, seega ei pea mõtlema koguaeg et appi mis nüüd saab,räägin talle oma saladused, siis hakkame äkki käima kunagi, siis lähme lahku ja ta suures vihahoos räägib mu saladused välja.

Loll jutt. Kõik geid ei ole samasugused, nende iseloomud ju sellest pmst ei muutu, ebausaldusväärsed jäävad ebausaldusväärseteks, olgu ta homo, hetero, bi, või kes-teab-mis seksuaal. Ja miks keegi sedasi lesbide kohta ei räägi? Et nagu nende kohta pole tonnide viisi neid ''positiivseid eelarvamusi''?

Kuigi jah, sellessuhtes on õigus, et vaevalt ta hakkab sulle üheltmaalt külge lööma ja igasugu kahtlaseid ettepanekuid tegema. Aga sellised eelarvamused on ikka nõmedad. Samahästi ma ütlen et ou, ma hakkan nüüd ainult neegritega suhtlema, sest mulle meeldivad gängstad, neegrid on ju gängstad, või mis?

Saage üle.

Mina kohtasin oma endist gei sõpra ühel peol. Mul polnud aimugi, et ta homo on, seega tegin tutvust ja no ütleme, et üritasin teda sebida, ss ta lõpuks tunnistas mulle, et ta on gei, aga kuna mul nende vastu midagi polnud, hakkasin temaga lihtsalt suhtlema ning saime väga hästi omavahel läbi. :) Kuigi eks see oli vahest imelik, et istud poisiga linnas ja mõlemad ütlete samal ajal "OO, seks poiss", aga no inimesed on erinevad, mina leian, et geid ja lesbid on tänapäeva maailmas vägagi normaalsed ja selles pole midagi halba ning ma ei mõista inimesi, kes neid vihkavad. Mis nendel ss viga on? Täiesti tavalised inimesed ainult teistsuguse seksuaalse orientatsiooniga.

Puravik kirjutas:(tüdruk olen)
Niipalju kui mina oma sõbrannade jutust olen aru saanud, siis gei-poistega on sellessuhtes parem suhelda, kui hetero-poistega, sest geidega on näiteks kindel, et nad ei hakka sind sebima, seega ei pea mõtlema koguaeg et appi mis nüüd saab,räägin talle oma saladused, siis hakkame äkki käima kunagi, siis lähme lahku ja ta suures vihahoos räägib mu saladused välja.
postitus on küll vana, aga :shock: :shock: :shock: .. kas keegi tõesti mõtleb nii keeruliselt? kas naised mõtlevadki nii keeruliselt?
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”