Re: Poiss otsib samamoodi mõtlevat poissi

Sa tundud veits rahuldamata or sth, pane kuulutus üles parem. xd

jk, homo kraami võiks küll vähem olla siin tbh.[/quote]

Alan, mul küsimus kas sa oled tõsiselt alaarenenud? Ära loe siis kui sulle ei meeldi wtf. "homo kraami", mu arust su heterokraam on vahel suht labane ja pealetükkiv.. check your privilege and stay in your lane :* musid sulle[/quote]

Mis heterokraam. :D Tutvumise teemal ei ole kuskil silti, et ainult heterod peaksid seda kasutama, miks siis nüüd on mitu teemat eraldi homodele ja lesbidele, kas nemad ei oskagi ühises teemas lihtsalt vastavalt oma kuulutust vormistada?

Teen ka teema: " poiss otsib samamoodi mõtlevat tüdrukut ", siis ju kustutataks see teema ära või suunataks tutvumise teemasse.[/quote]

1)Me oleme homoseksuaalsuse alateemas, siia tulevad inimesed, kes tahavad nõu pakkuda või on ise sellega kuidagi seotud, samuti on homoseksuaalsetel inimestel keeruline leida sõpru/tutvusi jms heteroseksuaalsetele inimestele suunatud rubriigis(kuna heteroseksuaalsus on enamuses, siis see on ikkagi rohkem neile suunatud), sest seal võib kohata kitsarinnalisust ja olgem ausad, üsna väike tõenäosus on kuskilt ühisrubriigist leida just sedasorti tutvus. Inimesed kardavad ennast sellistes keskkondades eksponeerida just ignorantsuse ja muu sellise tõttu. Palju mõistlikum ongi teha eraldi alafoorum mille nimi on HOMOSEKSUAALSUS ja siia seda laadi küsimused ja tutvumisteemad ka tulevad, tänu sellele ei ummista need ülejäänud foorumit ja need on paremini organiseeritud, miks need aga sinu tagumenti torgivad, ma hästi ei saa aru?
2)"poiss otsib samamoodi mõtlevat tüdrukut" ? mis võrdluse sa nüüd tõid? Sa ikka saad aru et maailm on valdavalt heteroseksuaalne ja sulle ei ole vaja eraldi teha alateemat kus sa saaksid ikka endale kinnitust selle üle kui normaalne sa oled. Mine tänavale, mine klubisse, mine kuhu iganes ja sul pole vähemalt ohtu peksa saada kui sa kellelegi ütled, et ta meeldib sulle. Sa nagu ei mõista eriti hästi enda privileege ja siis sa ajadki sellist rumalat juttu.

jah, muidugi on lihtne tembeldada kedagi vasakradikaaliks või SJW'ks või milleks iganes, peaasi, et mitte reaalselt mõelda, et on teine vaatenurk ja saaks olla ka midagi muud kui ignorantsus ruudus, A+ :)

ja @alan asi on nõudluses, kui oleks piisavalt palju küsimusi sellise teema kohta siis võiks küll teha jah, kui sa seda küsid. praegune variant tundub okei, hea termin on ka nt "queer" mis hõlmaks enda all siis neid sinu jaoks kõiki väärakaid jms küsimusi :) kõigest ühe alafoorumi all!!! imeline, kas pole? ja mingid provokaatorid võiks lihtsalt siia mitte sisse imbuda, oleks kõigil mõnusam, n'est-ce pas?

Poiss otsib poiss-sõpra

Hei. Olen siis bi arvatavasti. Otsin kedagi, kes mõtleb samamoodi või on lähiajal avastanud, et talle meeldivad poisid ,kellel on poiste vastu huvi aga ei julge midagi teha.Bi või homo, vahet pole mul. Räägiks juttu, vahetaks mõtteid, blabla. See kõik on suht segadusseajav ja mis mõtet on selle endashoidmisel, ise ka alles avastasin et poisid meeldivad...
Ise olen 16.

Hei! olen 17 aastane kutt Pärnust ja otsin endale samasuguse huviga poissi, et tunda ja teada saada, milline on lähedane suhtlus. olen sellel teemal üpris võhik ja tahakski ära katsetada, mis tunne see oleks ning ka ennast rohkem tundma õppida. esialgu suhte teemast hoiaks kohe eemale, aga kunagi mine tea, mis võib juhtuda.
kui keegi on samamoodi mõelnud ja on huvi, siis kirjuta mulle :)
vanus võiks üpris samasse vahemikku jääda (15-18)
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”