Re: Poiss otsib samamoodi mõtlevat poissi

kalla poiss kes sa oled Väike-Maarjast!

Soovitan sulle soojalt oma partneri otsingutes vähem avameelne olla.
Esiteks annad sa välja oma eraelulisi andmeid. Näiteks et sul on maja Väike-Maarjas ja sul on vanaema kes elab Rakveres.
Mõni pahatahtlikum võib seda kuidagi ära kasutada. Sinu vastu. Piisab kui sa ütled et Lääne-Virumaa. Detaile saab juba eraviisiliselt kokku leppida, kui on piisavalt usaldust tekkinud. Jah, see on vaevarikkam viis, aga sedasi homovaenulikus eestis üle maa karjudes annad sa lihtsalt oma idetinteedi välja mõnele pahatahtlikule kasutada.

Ole palun ettevaatlikum!

Tere!
Kas siin leidub ometi mõningaid
15-17 aastaseid Tallinna või selle ümbruse poisse? Ma nii väga tahaksin endale kedagi leida kes suudaks mind õnnelikuks teha kuna olen elus palju kannatanud. Sooviksin pigem sellist tagasi hoidlikumat poissi kuna ma pole päris valmis kõike tegema vaid selliseid lihtsamaid asju. Aga tõesti ma soovin kedagi endale väga leida, ta võiks saada vabalt liikuda ja võiks nõustatud minuga kohtuma ja sedasi. Kuid eks me suhtleme privas lähemalt. Palun, kui kedagi leidub siis võtke minuga ühendust. Olen juba kaua endale mõnd ilusamat nooremat poissi soovinud kellega elu nautida tasapisi!
Ootan kirju, kirjutage privva
Võib ka 14 olla, 14 miinimum ja 17 maximum

KunnAllu kirjutas:Tere!
Kas siin leidub ometi mõningaid
15-17 aastaseid Tallinna või selle ümbruse poisse? Ma nii väga tahaksin endale kedagi leida kes suudaks mind õnnelikuks teha kuna olen elus palju kannatanud. Sooviksin pigem sellist tagasi hoidlikumat poissi kuna ma pole päris valmis kõike tegema vaid selliseid lihtsamaid asju. Aga tõesti ma soovin kedagi endale väga leida, ta võiks saada vabalt liikuda ja võiks nõustatud minuga kohtuma ja sedasi. Kuid eks me suhtleme privas lähemalt. Palun, kui kedagi leidub siis võtke minuga ühendust. Olen juba kaua endale mõnd ilusamat nooremat poissi soovinud kellega elu nautida tasapisi!
Ootan kirju, kirjutage privva
Võib ka 14 olla, 14 miinimum ja 17 maximum
Ma kirjutaks sulle aga, ma ei saa privaatsõnumeid saata ja küsiks kui vana sa oled, ma ise olen 16 aastane.

ritsikas254 kirjutas:
Vboy kirjutas:Kas Viljandis ka mõnda gei või bi poissi on? Ise olen 14 aastat vana bi poiss. Kes huvitatud on kirjutage mulle privasse.
okey ma ka olen viljandis ja kui on huvi void saada vaga monusa gay sobra omale kui on huvi siis suhtleme ja vaatab voibolla trehvame ka viljandis minuga saad kontakti Number eemaldatud. Moderaator void julgelt kirjutada ja suhtleme ei touka ega hammusta oki praegalt

Jagage palun oma kontaktandmeid privaatsõnumites. Foorumis jagamine ei ole lubatud.
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”