Re: olen vist lesbi.

mm jaa.. seda küll. aga kas oleks mingi kerge viis talle teada anda, et ta nagu veits meeldib mulle.. noh nn. flirtida vms, aga kuidas seda teha. ma ei taha nagu liiga järsult ka mõjuda, äkki ta ehmatab ära.. kuigi samas, kui ta ka ise on midagi sellist mõelnud.. siis äkki ei ehmata..
ma olen ise suht siuke häbelik, ja siis äkki ta ei julge mulle midagi öelda..
n. ükskord oli nii, et mängisime ühe mu sõbranna sünnal sellist mängu et nagu mängukaarti peab suuga edasi andma, niiet paned selle kaardi oma huulte vastu ja siis nagu tolmuimeja ( :D ) nagu imad seda oma huulte vastu et see maha ei kukuks ja siis paned teise suu vastu ja teine võtab vastu sina lased lahti ja siis see teine annab jälle järgmisele jne. noh ma loodan et saite aru. no ja igaljuul alguses kui me proovisime siis oli tema minu kõrval ja pidi mulle kaarti edasi anda ja siis ta hakkas naerma ja ütles, "ma ei saa ju.. nii imelik on ______-le seda kaarti edasi anda, ________, kes muidu on mingi vaikne ja midagi ei tee eriti"
sellesmõttes et äkki kardab ta ka nüüd uuesti seda musi teemat üles tuua, kuna eelmine kord ma ei reageerinud kiiresti ja ei hüpand kohe talle kaela.
:D
kuidas temaga nö flirtida ja talle mõista anda, et ma olen küll temast huvitatud?

oeh, ühesõnaga, ma tean et teid ei huvita, aga ma pean sellest lihtsalt kirjutama.
asjad minu ja tema vahel on nende paari päeva jooksul arenenud palju. ma tegelt ka arvan, et me teeme seda varsti-kas just romantiliselt kuskil küünlavalges (kuigi võiks, aga see ei ole ERITI tõenäoline) aga ma arvan et me teeme selle ära lähiajal, kas või selleks, et eksperimenteerida.
jei.
niitore. :D :D

oehh, varsti varsti.. loodan. mu sihtmärk hakkab juna nö "segaseid signaale" saatma, ma ei ole päris kindel kas see suudlus nüüd NII ruttu tuleb, kui ma arvasin, AGA, jumala palju asju on vahepeal juhtunud, ei viitsi kirjutada siia, liiga pikk. aga need asjad on nn sellised, et kui me koolis sööma läksime, siis ta nagu võttis mult käest kinni jne. aga see vb ei tähenda midagi. ja veel on NII nii palju neid asju, mis nagu võiksid aga tigimata ei tähenda midaagii.
see on nii masendav.
aga
ma muudan oma strateegiat, ma ei jää enam ise ootama, millal tema seda teeb- ma arvan et ma kutsun ta lähiajal enda juurde ja siis vaatame. kuigi samas. ta on selline, kellele pealetükkivad ei meeldi. oehh ma ei tea.
eks vaatab.

hehe, tore kui põnevust pakub. :D .__ koolis käin. :D :D.
aga teema kohapealt nii palju veel (keda huvitab), et vahepeal läks jälle kõik väga hästi ja ta ütles mulle näiteks msnins (mei oli üks pidu ja ta pidi alguses oma sõbrannaga minema, aga siis ta hüppas alt ära) et see sõbranna ütles et ta ikka tuleb, aga et temal suva, et peaasi, et mina tulen. :D see oli suht hea tunne. aga nüüd ta hakkas mingi poisiga suhtlema (msnis 1x rääkisid mingi pikalt vms ja tal suht nagu crush), mingi vanemast klassist, ja siis ütles, et temaga tahaks küll suudelda ja mingi käima hakata. siis ma olin nagu suht et :'(. aga jah, välja ma seda ei näinud.
samas on sellel ka positiivne külg-ta ütles, et suudlemine on nii hea, et ta on 1 kord teinud mingi 6ndas klassis, et oli väga hea. nii. siis mina kohe mõtlesin, et ütleks umbes et jajah, et kuidas siis on et kui hea ikka on et mina pole kunagi jne, ja siis et äkki asi jõuaks selleni, et me prooviks 8) aga point oli selles, et see oli nagu koolis ja teisi inimesi oli ümber ja siis ma ei tahtnud seal väha moosima hakata, teiste ees jne.
kui me kunagi kahekesi oleme, siis võtan selle teema uuesti üles, vaatab mis saab. :D

Postitust korrigeeritud. Kooli number kustutatud. Admin.

ILovePeppermint kirjutas:ma olen vist lesbi või bi. ja ma tahaks küsida, et kuidas ma saaksin proovida naistega suudelda. Kas internetis ei ole mingeid (eesti keelseid) foorumeid vms kust saaks tutvuda teiste gaydega?
ja ma olen kuulnud, et mingi ameerikas noored tüdrukud "harjutavad" oma vahel suudlemist vms. :D tahaks kaaa!! ;)
ma tahaks niiii tüdrukutega suudelda (proovida) aga kust ma sellise tüdruku leiaks ja kokku saaks?
tallinnas..
keegi oskab aidata..
?
olen 13, kohe 14. äkki liiga noor? vanema ( migni 15-16) suudlemisega mul eriti probleeme ei oleks.

Mina oleks vabatahtlik.. ise 13.. elan Tallinnas ;)..
Niii et Pm-i mulle kui nõus oled.
XOXO

Minul näiteks lesbide vastu pole absull mitte midagi, aga kahte meessoost isikut on minumeelest jäle vaadata. Mul on tihti tahtmine suudelda ka mõne tüdrukuga, aga ma ei tea millest see tingitud on. Eks ma ole ka sellises.. avastamise-eas vms, 14 olen muidu, sügisel saan 15. Mina tunnistan ennast bi-seksuaalseks, kuigi ma pole veel seksuaalelu alustanudki. :D Aga, kui peaksin algust tegema, siis ma olen kindel, et ma võiksin ka vabalt mõne tüdrukuga olla. :D
Ka minul on olnud mõne sõbrannaga seoses seksuaalfantaasiaid. Ma arvan, et sa pead lihtsalt koguma julgust ja vb oleks targem kunagi isegi mõne sõbrannaga sel teemal juttu teha, et mida tema sellisest .. bi/lesbi värgist arvab, vb tuleks isegi sellest midagi välja. Kuigi ma tean, et see pole eriti hea idee, sest sõbranna reaktsioon võib olla.. ükstapuha missugune. Ma ei oska muud öelda, kui edu ! ;)
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:aga kahte meessoost isikut on minumeelest jäle vaadata.Mina tunnistan ennast bi-seksuaalseks, kuigi ma pole veel seksuaalelu alustanudki. :D Aga, kui peaksin algust tegema, siis ma olen kindel, et ma võiksin ka vabalt mõne tüdrukuga olla. :D
mm jaa, mul ka täpselt sama asi.. :D agajah.. meil pidi tulema ekskursioon ja ta kutsus mind ka kaasa (ma alguses ei pidand minema) noo ja siis mõtsin et TEMAAA ikkagi ju kutsus ja et noo kuidas ma siis ei ütlen.. ma ei suuda talle kunagi ei öelda..ja pidime ühes telgis magama.. :lol:
agga ekskurrssija jäi ära :(
see on nii nõme tegelt, ja maitea, ma siin enne kirjutasin, et talle meeldib mingi poiss vanemast klassist (aga samas ma ei uskunud et sellest midagi välja tuleb, ta oli 11ndas..)
aga nüüd.. talle meeldib üks üheksandik.. ja üheksandikule meeldib tema ka... nad mingi msnis räägivad ja siis neil mingi värk on.. ja siis ta ütles, et ta arvab et suvel läheb tõsisemaks selle poisiga... :'( aga kes teab.. vahepeal nad juba olid tülis...
aga samas.. ükskord oli kunstis niimodi, et see tüdruk küsis et huvitav kas meie klassist on keegi lesbi. appi ma oleks infarkti saand kui ma seda kuulsin.. :D aga noh, käitusin siis normaalselt ja siis kõik hakkasid pakkuma kes on ja kes ei ole jne. ja siis noh mina muidugi enda kohta ei öelnd midagi, tema enda kohta ka mitte... ja siis peale seda päeva, läksime ühe teise sõbrantsiga koju ja siis ta ütles mingi, et vaata kui imelik, et ta selliseid asju küsib (tegelt minuarust ei ole imelik), ja et ta kuidagi üldse käitub kuidagi imelikult tüdrukutega.. et ta arvab et ta on vist veits bi või lesbi.. ja siisma olin nagu jessssss et teised seda arvavad, sest see on nagu siiski kõrvaltvaataja arvamus, mitte minu, sest et ma võin ju suht välja ka asju mõelda, suurest armastusest, aga et kui teised ka arvavad seda suht..? siis äkki ta ongi bi..?
aaah palun jumal küll.. võiks ju olla.... :D :D :D ma niiii loodan. ma arvan et kui ma taga kahekesi saan, siisi küsin nagu selle teema kohta ja siis võib ju n. jälle hakata rääkima klassist et ei tea, kes on ja kes mitte.. :D

aaah maitea see on nii masendav.. midagi ei juhtu meie vahel.. tegelt täna oli üks asi.. meil oli mingi üritus koolis ja siis noh enne seda oli ta paar päeva puudunud ja siis me ei olnud näinud üksteist.. ja siis kui ta mind nägi, siis kohe hüüdis mind mu hüüdnime järgi (mille ta ise pani mulle) ja tuli kallistama.. aah see oli nii tore.. ja siis ta sõi kooki ja ütles et ma istuks ta kõrvale ja siis andis mulle ka sama lusika pealt kooki. :D (ma tean suht tähtis eks? :D :D) no ja siis ma pidin kuskile sebima minema jälle ja siis nägime mingi paar tundi hiljem, siis ta nägi jälle mind ennem ja siis tuli jälle niimodi et karjus mu seda hüüdnime ja siis tuli hüppas kaela kohe.. (valmistuge nüüd tuleb kõige parem osa :D) nii ja siis ta nagu noh oli oma näoga minu näole suht lähedal, nagu kallistades ikka ja siis ta ajas huuled noh nagu prunti? vms ja siis tegi nagu ta suudleks mind.. :D ta nagu tegi "mängult" aga ikkaaaaa.. aah ma olin nii excited sellel hetkel.. ja siis ta hullult venis mul kaelas veel mingi paar sekki ja noh ma hoidsin ka nagu talt ümbert kinni, kuigi ta oli juba suht lahti lasknud aga ta ei tõmmand eemale ka..no ja siis ma pidin koju hakkama minema ja ta läks saali tagasi ja siis tegi mulle nagu õhumusi vms (seda on ta enne ka teind tglt paar korda)..nooo ja siis me läksime korraks veel üles ühtede teiste sõbrannadega ja siis üks neist ütles et "kuule kas ta suudles sind vä?" ja siis ma mingi "ää ei.." ja siis teine sõbrants ütles et "ma vaatasin et sa sebib seda (oletame et oli mingi poiss mattias seal) mattiast ikka!" ja siis see teine kes enne küsis vastas talle "noh ja ta sebib *minu nimi* ikka ka ju.." ja see oli suht tõsiselt nagu ta ei teeks nalja vms.. ja siis kui ma päriselt minema hakkasin, siis mu crush küsis et kas ma tahan ka mingi nende bandega sinna jääda ja siis ma vastasin et ei, ma lähen ika koju.. äkki oleks pidand jääma.. see nii piinab mind.. OLEKS ju võind jääda.. aga ei.. ma ikka kohe koju..loll olin.. no anyway mis te arvate, kas ta tahaks mind päriselt suudelda?? maiteaa tahaks kõrvaltvaataja arvamust, ise raudselt mõtlen kõike üle.. see ongi nii haige, kellegile sellest asjast rääkida ei saa, kellegilt nõu küsida ei saa (nagu päriselus näost näkku) ma niiiii tahaks kellegiga seda jagada.. oeh maitea..maisaa temast ka üldse aru.. vahepeal ta nagu suhtleb muga hullult, teinekord mõni päev ei suhtle peaaegu üldse.. ma olen suht meeleheitel juba, ma ei tea kas see "asi" kõik mis meil toimub on üldse seda väärt, sest et vahepeal on ta suht imelik ja siis ma nagu solvun ta peale ja vahepeal ta ei saa üldse sellest aru, aga siis kui saab siis kohe tuleb ja ütleb midagi mulle, pöörab natukene tähelepanu ja ma kohe jälle jooksen ta järgi.. vahel ma tõesti mõtlen et TA ON JU HETERO, et mida ma üldse jauran siin, aga samas, miks ta siis vahest käitub nii, nagu ta käitub.. lihtsalt "üleliigne sõbralikkus" ? maiteeaaa..

ILovePeppermint kirjutas:aaah maitea see on nii masendav.. midagi ei juhtu meie vahel.. tegelt täna oli üks asi.. meil oli mingi üritus koolis ja siis noh enne seda oli ta paar päeva puudunud ja siis me ei olnud näinud üksteist.. ja siis kui ta mind nägi, siis kohe hüüdis mind mu hüüdnime järgi (mille ta ise pani mulle) ja tuli kallistama.. aah see oli nii tore.. ja siis ta sõi kooki ja ütles et ma istuks ta kõrvale ja siis andis mulle ka sama lusika pealt kooki. :D (ma tean suht tähtis eks? :D :D) no ja siis ma pidin kuskile sebima minema jälle ja siis nägime mingi paar tundi hiljem, siis ta nägi jälle mind ennem ja siis tuli jälle niimodi et karjus mu seda hüüdnime ja siis tuli hüppas kaela kohe.. (valmistuge nüüd tuleb kõige parem osa :D) nii ja siis ta nagu noh oli oma näoga minu näole suht lähedal, nagu kallistades ikka ja siis ta ajas huuled noh nagu prunti? vms ja siis tegi nagu ta suudleks mind.. :D ta nagu tegi "mängult" aga ikkaaaaa.. aah ma olin nii excited sellel hetkel.. ja siis ta hullult venis mul kaelas veel mingi paar sekki ja noh ma hoidsin ka nagu talt ümbert kinni, kuigi ta oli juba suht lahti lasknud aga ta ei tõmmand eemale ka..no ja siis ma pidin koju hakkama minema ja ta läks saali tagasi ja siis tegi mulle nagu õhumusi vms (seda on ta enne ka teind tglt paar korda)..nooo ja siis me läksime korraks veel üles ühtede teiste sõbrannadega ja siis üks neist ütles et "kuule kas ta suudles sind vä?" ja siis ma mingi "ää ei.." ja siis teine sõbrants ütles et "ma vaatasin et sa sebib seda (oletame et oli mingi poiss mattias seal) mattiast ikka!" ja siis see teine kes enne küsis vastas talle "noh ja ta sebib *minu nimi* ikka ka ju.." ja see oli suht tõsiselt nagu ta ei teeks nalja vms.. ja siis kui ma päriselt minema hakkasin, siis mu crush küsis et kas ma tahan ka mingi nende bandega sinna jääda ja siis ma vastasin et ei, ma lähen ika koju.. äkki oleks pidand jääma.. see nii piinab mind.. OLEKS ju võind jääda.. aga ei.. ma ikka kohe koju..loll olin.. no anyway mis te arvate, kas ta tahaks mind päriselt suudelda?? maiteaa tahaks kõrvaltvaataja arvamust, ise raudselt mõtlen kõike üle.. see ongi nii haige, kellegile sellest asjast rääkida ei saa, kellegilt nõu küsida ei saa (nagu päriselus näost näkku) ma niiiii tahaks kellegiga seda jagada.. oeh maitea..maisaa temast ka üldse aru.. vahepeal ta nagu suhtleb muga hullult, teinekord mõni päev ei suhtle peaaegu üldse.. ma olen suht meeleheitel juba, ma ei tea kas see "asi" kõik mis meil toimub on üldse seda väärt, sest et vahepeal on ta suht imelik ja siis ma nagu solvun ta peale ja vahepeal ta ei saa üldse sellest aru, aga siis kui saab siis kohe tuleb ja ütleb midagi mulle, pöörab natukene tähelepanu ja ma kohe jälle jooksen ta järgi.. vahel ma tõesti mõtlen et TA ON JU HETERO, et mida ma üldse jauran siin, aga samas, miks ta siis vahest käitub nii, nagu ta käitub.. lihtsalt "üleliigne sõbralikkus" ? maiteeaaa..
võta julgus kokku ja suudle põsele nt ,ma olen ka lesbi ja ma küll suudleks kui niimoodi keegi teeks.

Re: Olen vist lesbi.

ma arvan et ta tahab mind suudelda. sest vaadake. paar päeva tagasi oli mu sünna. ja tema ka ofc kutsusin. nii ja siis peo keskel ma küsisin, et mida me siis nüüd teeme. ja siis ta vastas, tavai, (mu nimi) paneme ila. ja siis ma ei jõudnud midagi vastata veel ja siis ta ütles: aga ei tegelt ka, kardad vä? ja siis ma nagu vaatasin talle naeratades otsa, et pmst, et ei karda, ja ma suht vist ütlesin ka, et ma ei karda, aga ta ei kuulnud seda vist. ja siis läks mingi pool tundi mööda ja siis ta ütles uuesti, et noh paneme ila, ja siis ma ütlesin tavai. ja siis ta kahjuks märkas laual õhupalle ja siis läks nendest vaimustusse ja unustas vist meie vestluse ära. (PS: me ei olnud kuskil kahekesi, mõlemal korral teistega koos samas toas kõik)
ma olen ise nüüd suht kindel et ta tahab. sest et kui ta ei tahaks siis ta ei mainiks seda nii tihti. ja eriti kui ta veel ütles et "tegelt ka, kardad vä?" nagu kutsus mind välja vms ju?
ma juba tahan taga kokku saada. täiesti lõpp, ta on juba mingi 2 korda mind igast pidudele kutsunud aga ma ei ole saaanud mõlemnad korrad minna... :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: ja nii vihane olen. aga ta ütles, et kui ta tuleb mingi jälle siis kutsub mind ikka ka.
ja peomeeleolus on seda ju veel kergem teha.. (seda ta ei öelnd see on minu mõte.. ) :D

mm jaa.. see oleks hea mõte.. nüüd on asjad paremaks läinud jälle, kuna kool hakkas jne. eile oli jälle see asi, et ta nagu "mängis et ta hakkab mind suudlema". ma ei saand alguses üldse aru mis toimub, sest ma nagu just ütlesime üksteisele tsau ja hakkasime kallistama ja siis ta tegigi seda ja nagu ei reageerinud nii kiiresti ja ei saand pihta :D noh ja siis ta tegi seda ja siis ma nagu naersin ja siis ta ütles "okei okei ma ei tee/tegin nalja" vms.. mul on üks hea plaan.. tal tuleb varsti sünna.. ja pidi mind ka kutsuma.. ja siis äkki teeme midagi.. isegi pudeli mängus vms, kes teab.. kuigi siis on teised tema sõbrannad ka juures (ta pidi vaikse peo paari kallima inimesega tegema)

ja rääkides ta kallimatest sõbrannadest.. üks asi on halb... väga halb.. tal on üks selline sõbranna, oletame, et ta nimi on maria.. ja siis terve suve nad pmst olid koos ja vist käivad koos trennis jne ka.. ja siis nad on mõlemad nii sarnased inimesed lihtsalt, sellised nilbikud/neil on sama huumor ja sellised hästi outgoing ja fun. ja siis ma nägin mingeid pilte internetis et nad olid kellegiga veel (kolemkesi) kuskil kiäinud ja pilte ka teinud.. ja siis tema ja "maria" nagu ühe pildipeal vist suudlesid.. aga tema juuksed olid eet ja noh ei olnud üldse aru saada, aga ma arvan et nad võisid seda teha.. kas siis ka mängult.. või päriselt... ma ei tea.. ma kardan nagu, et ma võisin Temale enne meeldida selles mõttes, ja nüüd me ei olnud pikka aega suvel koos jne, ja kuna mina ka ei näidanud nii palju huvi vaata üles, siis ta arvas äkki et ma ei taha teda ja otsis nö kellegi teise..ja see teine on temaga nii sarnane ka veel.. kaua ta ikka minu järgi siis ootab..
ma pean midagi tegema. ruttu.

mm..seda vb jah, et refleks, aga ma arvan, et pigem ta tegi nalja ikka.. aga TÄNAA, noh ma tean et see ei ole suur asi, aga ikka. me käisime temaga ja siis veel ühe meie sõbrannaga linnas, ja siis läksime lahku, ja nagu ikka, siis kallistasime ja kui me nagu temaga kallistasime, siis ta nagu noh, kui kallistad siis on su pea vaata pmst teise õla peal eks, ja siis ta tegi nagu musi mulle.. ma ei teagi kuidas seletada "kaela/põse peale" äkki..noh, mitte nagu põse peale tegelt aga noh, nagu tehaks, pmst mingit pool õhumusi või midaiganes :D mul oli juuksed ja sall jms ees, aga noh ikka. ma tean et keegi ei saand aru preagu aga..
:D
http://content5.videojug.com/97/979c843 ... r-kiss.jpg
umbes nagu nii aga ta tegi rohkem noh sinna piirkonda mis on kõrva ja kaela vahel. no ma loodan et te saite aru.
ja ma tean et kõik ilmselt mõtlevad et issand ma juba kirjutan sellest mingi aasta aega et tee lõpuks siis ometi midagi you pussy!!
uskuge mind, ma ütlen endale iga päev sama asja..

Ehh... Ma olen 6 tüdrukuga suudlenud, kolm neist olid bi-seksuaalid, kolm heterod. Minagi olen hetero. Bi-seksuaaliks pean inimest, kes oleks nõus teise tüdrukuga lausa magama. Mina pole. Aga miks ma siis nii paljusi tüdrukuid suudlenud olen? Tont seda teab. Peol lihtsalt juhtub nii. Pole mingit sellist :"Õu paneme ila!" asja. Lihtsalt, juhtub ja vsjo. Mu eks-poisile meeldis ka see, kui tüdrukud suudlesid. Mingil peol oligi siis nii, et mina suudlesin tema ees oma sõbrannaga, tema oma sõpra. Naljakas oli ofc :D. Kainena ma tüdrukut ei suudleks.. See oleks weird. Aga purjus peaga on ok.
Tavaliselt on tüdrukud paremad suudlejad ka kui poisid. Ja tüdrukud ütlevad otse välja ka, kas olen sitt või hea suudleja. Poisid tavaliselt seda ei tee.
Move your ass, make yourself heard!

ta lihtsalt lollitab minuga. ta ei kutsunud mind oma sünnipäevale. see võib jah teile tunduda kui täiesti mõtetu (ja olekski kui ta oleks mulle tavaline sõbranna), aga minule mitte. ma olin talt enne küsinud, et noh kas sa pead ka siis? ja siis ta ütles "ainult oma lähedastema sõpradega" tore teada et ma sinna ei kuulu siis enam. peale kõike seda mis MINA tema jaoks teinud olen ei või tema isegi mind oma faking sünnipäevale kutsuda? that slut. ma olen nii solvunud lihtsalt. noh teie ei tea siin, aga ma olen tema jaoks ALATI olemas olnud, ALATI aidanud kui tal on vaja. ma olen ALATI talle toeks olnud, aklati ta kurdab mulle enda muresid ja mind ei kuula. aga enam mitte. nüüd mulle ka aitab siis. ma olen ennast tema heaks juba liiga palju ohverdanud. ja kui tal teine kord jälle minult midagi vaja on siis enam mind tema jaoks olemas ei ole. las saab siis ise hakkama. vaatame veel kes siin viimasena naerab
b*tch

ILovePeppermint kirjutas:ta lihtsalt lollitab minuga. ta ei kutsunud mind oma sünnipäevale. see võib jah teile tunduda kui täiesti mõtetu (ja olekski kui ta oleks mulle tavaline sõbranna), aga minule mitte. ma olin talt enne küsinud, et noh kas sa pead ka siis? ja siis ta ütles "ainult oma lähedastema sõpradega" tore teada et ma sinna ei kuulu siis enam. peale kõike seda mis MINA tema jaoks teinud olen ei või tema isegi mind oma faking sünnipäevale kutsuda? that slut. ma olen nii solvunud lihtsalt. noh teie ei tea siin, aga ma olen tema jaoks ALATI olemas olnud, ALATI aidanud kui tal on vaja. ma olen ALATI talle toeks olnud, aklati ta kurdab mulle enda muresid ja mind ei kuula. aga enam mitte. nüüd mulle ka aitab siis. ma olen ennast tema heaks juba liiga palju ohverdanud. ja kui tal teine kord jälle minult midagi vaja on siis enam mind tema jaoks olemas ei ole. las saab siis ise hakkama. vaatame veel kes siin viimasena naerab
b*tch

Leiad uue ja parema:) Kus elad muidu?

magustydruk kirjutas:
ILovePeppermint kirjutas:ta lihtsalt lollitab minuga. ta ei kutsunud mind oma sünnipäevale. see võib jah teile tunduda kui täiesti mõtetu (ja olekski kui ta oleks mulle tavaline sõbranna), aga minule mitte. ma olin talt enne küsinud, et noh kas sa pead ka siis? ja siis ta ütles "ainult oma lähedastema sõpradega" tore teada et ma sinna ei kuulu siis enam. peale kõike seda mis MINA tema jaoks teinud olen ei või tema isegi mind oma faking sünnipäevale kutsuda? that slut. ma olen nii solvunud lihtsalt. noh teie ei tea siin, aga ma olen tema jaoks ALATI olemas olnud, ALATI aidanud kui tal on vaja. ma olen ALATI talle toeks olnud, aklati ta kurdab mulle enda muresid ja mind ei kuula. aga enam mitte. nüüd mulle ka aitab siis. ma olen ennast tema heaks juba liiga palju ohverdanud. ja kui tal teine kord jälle minult midagi vaja on siis enam mind tema jaoks olemas ei ole. las saab siis ise hakkama. vaatame veel kes siin viimasena naerab
b*tch

Leiad uue ja parema:) Kus elad muidu?
tänks :) tallinnas elan :D
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”