Re: Olen vist lesbi.

ta on mulle umbes 3 korda öelnud, et ta käitub minuga kuidagi teistmoodi, ja et tal on minu vastu teistsugused tunded, kui teiste sõprade. aga ma ei usu, et ta mõtleb sama, mida mina. ma arvan, et tal on rohkem sellised, noh, kuidas öelda..vanemalikud? tunded, sest et ta alati nagu üritab mu eest hoolitseda jne.. kuigi samas.. ma ei tea. ma tahan talt küsida. aga ma lihtsalt ei oska. ma tean mida mina tahan, ma seadsin omale eesmärgiks, et ma kas ütlen talle, et ta meeldib mulle/suudlen teda ise lihtsalt nii ja kõik, enne uut aastat. kui ma selleks ajaks ei ole seda teinud, siis aitab kah, kaua ma ikka suudan enam. ma ei tea..

täiesti haige on ikka mõelda, seda teemat tagasi lugedes, et ma olen juba 13 aastaselt kahelnud kas ma olen lesbi või mitte..2 aastat..mul endal on küll juba nagu, et make up your mind already! aga eks see vist nii lihtsalt ei käi. ja ma arvan, et kui ma olen nii kaua kahelnud, siis on vist ikka suur tõenäosus, et mu kahtlused on õiged? kuigi ei või kunagi teada, enne kui ei ole proovinud.. which bring me back to my other point: täna ta näiteks ütles mulle, et ma olen kõige stiilsem tüdruk meie klassis.. seda oli küll tore kuulda ;D

Tahad tüdrukutega proovi teha siis ma ei tea mine hoti jutukasse sinna jututoasse kus on samade huvidega neiud nagu sa isegi . Ehk leiad endale kellegi kellega proovid . Kui räägid seal , et tahad selgusele endas jõuda siis usun , et keegi ikka nõus sellega.
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

Blondie kirjutas:Tahad tüdrukutega proovi teha siis ma ei tea mine hoti jutukasse sinna jututoasse kus on samade huvidega neiud nagu sa isegi . Ehk leiad endale kellegi kellega proovid . Kui räägid seal , et tahad selgusele endas jõuda siis usun , et keegi ikka nõus sellega.
Nii on natuke ohtlik, pärast satub mingi friigi otsa :)

jajap.. ahh ma ei tea, ta käitub nii imelikult, üritab nagu minu parimat sõpra üle lüüa vist, noh mitte päris "üle lüüa" aga nagu kui mina räägin temaga, siis tuleb kohe Tema ka ja segab vahele jnejne. nemad oli muidu enne parimad sõbrad, mingi 4-6 klass vist, ja nüüd me 9. klass. noh ma ei tea, ei usu et ta minu peale kade on, ma ei tea. tal on mingi värk et kõik ta sõbrad keeravad talle suht sitta ikka aegajalt, ei tea miks. mina pole kunagi, ja siis siuke tunne, et kohe kui teistega on tülis, siis tuleb minu juurde, nagu ma oleks mini varuplaan tal. mul ei ole sellist suhet vaja, las otsib teise, mul on paremaidki sõbrannasid. ta ei meeldi mulle enam ka vist, meil ei ole koos üldse nii lõbus kui mul on teistega jne, ja nagu pole väga millesti rääkida.
ei tea jah
kui tema tahab, et midagi juhtuks meie vahel, siis ma arvan et see juhtuks ka, ma vb lähen sellega siegi kaasa, vb mitte, kes teab
üldiselt siis, mul on praegu ka tähtsamaid asju elus, mille pärast muretseda, kui see ebaõnnestunud ühepoolne "suhe"

mõtlesin, et postitan siia üle pika-pika aja. olen see sama teemaalgataja noor tüdruk, kes ei teadnud mida ta tahab. :D naljakas kohe lugeda seda nüüd.. selle tüdrukuga, kellest ma siin kirjutasin, me lõppude lõpuks musitasime küll, aga sellel hetkel ei tähendanud see mulle enam suurt midagi. aga vähemalt sain tehtud :D
aga rääkides olevikust, mul on nagu mingi needus peal, et armun oma parimatesse sõbrannadesse. selline asi juhtus mu järgmise sõbrannaga ja ka temast järgmisega, keda ma pean siis hetkel oma parimaks sõbrannaks. aga positiivne asi on see, et see praegune sõbranna läks minu (ja seljuhul ka enda) soovidega kaasa, ning me oleksime peaaegu isegi suhtesse läinud. see oli tõesti väga pikk ja huvitav teema, mis meil temaga oli/on. tema oli ka esimene tüdruk, kellega ma magasin, ja nüüd olen kindel, et olen biseksuaalne, sest poiste vastu tunnen siiski ka tõmmet.

ühesõnaga, selle postituse mõte on vist see, et kõik noored tüdrukud, kes te kahtlete oma seksuaalsuses, lihtsalt oodake ja aeg teeb kõik selgeks. ärge kiirustage liialt ning olge kõigele avatud ;)

ilusat suve kõigile!

Ma olen ühe tüdrukuga proovind see oli nii et mängisime nukedega siis nukud suudlesid ja meil tuli isu peale me olime õues ja läksime kuuri ta katsus mu tussi ja tisse ja siis hakkasime suudlema suudlesime kiiresti täna proovisime veel ainult aeglaselt suudlesime 5 min ja keelega XD
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”