Olen vist lesbi.

ma olen vist lesbi või bi. ja ma tahaks küsida, et kuidas ma saaksin proovida naistega suudelda. Kas internetis ei ole mingeid (eesti keelseid) foorumeid vms kust saaks tutvuda teiste gaydega?
ja ma olen kuulnud, et mingi ameerikas noored tüdrukud "harjutavad" oma vahel suudlemist vms. :D tahaks kaaa!! ;)
ma tahaks niiii tüdrukutega suudelda (proovida) aga kust ma sellise tüdruku leiaks ja kokku saaks?
tallinnas..
keegi oskab aidata..
?
olen 13, kohe 14. äkki liiga noor? vanema ( migni 15-16) suudlemisega mul eriti probleeme ei oleks.

Re: olen vist lesbi.

nad ei ole ju lesbid / bi 'd . ja nagu.. ma ei julge seda neile öelda ka, et ma tahaks neid suudelda. :D nad vaataksid liiga imelikult mind. tegelt on mul üks klassiõde, kes mulle suht "meeldib" . ( nagu m e e l d i b meeldib) aga ta on vist hetero.. arvata on ju, sest et enamus on heterod. ja veel nii noorelt..

okei. aga kuidas saaks oma sõbrannale siis vihjata , et tahaks suudelda. või äkki oleks seda lihtsam teha nn pudelimängus, et keerutad pudelit ja siis suudled. ja kas sellest võib oma parimale sõbrannale rääkida (et tahaks naistega suudelda, kuigi mitte temaga, äkki ta suht kohkub selle jutu peale)? kuigi samas, selle pudeli teema juurde tagasi tulles, ma ei tahaks eriti teiste ees suudelda ka, eriti tüdrukuga. poistega ka pole veel nagu päriselt suudelnud, ainult huultepeale musi teinud.

ILovePeppermint kirjutas:okei. aga kuidas saaks oma sõbrannale siis vihjata , et tahaks suudelda. või äkki oleks seda lihtsam teha nn pudelimängus, et keerutad pudelit ja siis suudled. ja kas sellest võib oma parimale sõbrannale rääkida (et tahaks naistega suudelda, kuigi mitte temaga, äkki ta suht kohkub selle jutu peale)? kuigi samas, selle pudeli teema juurde tagasi tulles, ma ei tahaks eriti teiste ees suudelda ka, eriti tüdrukuga. poistega ka pole veel nagu päriselt suudelnud, ainult huultepeale musi teinud.

Muidugi võib parimale sõbrannale rääkida!:)
Tegelt kõige parem oleks selle kui sa talt otse näkku küsiksid!
aga no pudeli mängus võib ka aga võib ka sul hakata ebameeldiv ja mitte soov siis seda teha!

ILovePeppermint kirjutas:okei, aitäh sulle! ma siis proovin ja vaatan kas ma julgen jne. loodame et ma siis saan mida ma tahan. :D (okei, see kõlas veits kahtlaselt. :D)
agajah, ma võin pärast siia postitada kuidas mul läks. :D
Palun!:)
Loodan,et sul läheb ikka kõik sellega seoses hästi!
Ja ikka võid kirjutada,kuidas läx :)

olen ka tüdruk . vist ka bi . muidu poistega meeldib väga olla aga tüdrukut oleks lahe suudelda , isegi tahaks . ise ka tallinnast aga pole ka veel sellest oma parimale sõbrale julgenud rääkida . mõtlesin alati et ennem proovin ära kas see tundub ka nii hea päriselt . tegelt vist oleneb kas plika oleks ilus ja staffi , need meeldivad mulle eriti , hoolitsevad enda eest , nagu mina : ))) :lol:

ma nagu tahaks ikka veel proovida suudelda tüdrukuga, aga muidu meeldivad täitsa poisid jälle. :D mul on vahepeal sellised "hood" kus ma lähen segadusse ja siis mõtlen igast asju välja. :D :D
aga jah, ega ma ka mingit koledat ei tahaks suudelda, siukest kena ja atraktiivset ikka. :D

Ma pole lesbi, aga olen sitaks palju tüdrukutega suudelnud :D Just pidudel. :D me sõbrannaga alati tahame et hetero poisid suudleksid, aga nad kunagi ei tee seda, ja siis me peame alati enne suudlema ja siis suudlevad poisid :D ja siis pudeli keerutamises on ette tulnud jne :D aga krt ükskors tulime kahe sõbrannaga peolt ja lihtsalt kolmekesi suudlesime üksteist:D lesbi ma nüüd küll pole, aga selles pole midagi nõmedat ka ;)

Erlend kirjutas:olen ka vist lesbi ,mulle ilgelt meeldib tydrukudega suudelda,olen mitmega suudelnd ja osadega magand ka see on yks parimaid asju maailmas ja ma ei loobuks sellest iial

ah jaa ma olen poiss hoopis :mrgreen:

(ära kysi igav oli)
ma sain naerukrambid:D:D:D
see oli hea.

Mina pakuks sulle kutsuda selle tüdruku näiteks enda juurde.Siis võtate mõned väiksed joogid.
Peale seda hakake rääkima algses poistest ,pärast tüdrukutest ja siis ,aja mingit vale juttu ,et kuule mu sõrants suudles ühte tüdrukut .....bla-bla-bla...ja siis ütle et huvitav kuidas see on?
Kas sa oled jne.Ja siis ütle aga proovime ....Vot nii:D Põhimõtteliselt moosi;)

Ma ei ole bi ,aga oma parimate sõbrantsidega olen suudelnud ja praegu on see nii tavaline asi ,et me lihtsalt teeme seda päris tihti .Meie jaoks on see nagu tavaline kalli või põsele musi.:D

Edu sulle!;)

;) kirjutas:Mina pakuks sulle kutsuda selle tüdruku näiteks enda juurde.Siis võtate mõned väiksed joogid.
Peale seda hakake rääkima algses poistest ,pärast tüdrukutest ja siis ,aja mingit vale juttu ,et kuule mu sõrants suudles ühte tüdrukut .....bla-bla-bla...ja siis ütle et huvitav kuidas see on?
Kas sa oled jne.Ja siis ütle aga proovime ....Vot nii:D Põhimõtteliselt moosi;)

Ma ei ole bi ,aga oma parimate sõbrantsidega olen suudelnud ja praegu on see nii tavaline asi ,et me lihtsalt teeme seda päris tihti .Meie jaoks on see nagu tavaline kalli või põsele musi.:D

Edu sulle!;)
aitäh soovituse eest! no eks ma siis proovin.. tegelt ma ei ole eriline alkoholi jooja.. :D aga noh. mis seal ikka. äkki saab ilma alkoholita ka, kes teab. ;D

No doup, noh. Ma ise olen ka tahtnud omasoolisega suudelda(n.b ma pole lesbi). Ükskord olime oma bestuga minu toas, oli õhtu hilja(ta jäi mulle ööseks ka:D) ja siis kavatsesime suudelda, enne tegime ühe musi ja just kui hakkasime suudlema, siis.. TULI EMA TUPPA-.- Ja jäi ära. Kui ema tagasi teisse tuppa läkls oli ''isu'' juba möödas. Sest saime ehmatuskrambid sellest-.- :lol:

Eliesabeth kirjutas:No doup, noh. Ma ise olen ka tahtnud omasoolisega suudelda(n.b ma pole lesbi). Ükskord olime oma bestuga minu toas, oli õhtu hilja(ta jäi mulle ööseks ka:D) ja siis kavatsesime suudelda, enne tegime ühe musi ja just kui hakkasime suudlema, siis.. TULI EMA TUPPA-.- Ja jäi ära. Kui ema tagasi teisse tuppa läkls oli ''isu'' juba möödas. Sest saime ehmatuskrambid sellest-.- :lol:

appi.. :D :D kas siis ema ka nägi, mida te teha üritasite v?

WildChild kirjutas:ei oska öelda kui lesbi / bi olen ja üritan sellele mitte mõelda ja vaadata mis saab , aga tüdrukutega suudlemisest olen täitsa huvitatud , kunagi võiks mõni poiss ka liituda : ))
võtke ühendust :DDD

Et kuna siis liituda saab? :mrgreen: Kas liitumistasu kah küsitakse :mrgreen: ( Selle viimase mõtlesin nalja pärast välja)

ILovePeppermint kirjutas:ma olen vist lesbi või bi. ja ma tahaks küsida, et kuidas ma saaksin proovida naistega suudelda. Kas internetis ei ole mingeid (eesti keelseid) foorumeid vms kust saaks tutvuda teiste gaydega?
ja ma olen kuulnud, et mingi ameerikas noored tüdrukud "harjutavad" oma vahel suudlemist vms. :D tahaks kaaa!! ;)
ma tahaks niiii tüdrukutega suudelda (proovida) aga kust ma sellise tüdruku leiaks ja kokku saaks?
tallinnas..
keegi oskab aidata..
?
olen 13, kohe 14. äkki liiga noor? vanema ( migni 15-16) suudlemisega mul eriti probleeme ei oleks.
Otsi eakaaslane, kes on nt su parim sõbranna. Räägid algul sellest teemast temaga, mis tema arvab jne.. ning asi tuleb iseenesest! ;)
Jõud ei peitu kehas, vaid vaimus!

asi on selles, et ma arvan. et ma suudaks moosida kedagi minuga suudlema, AGA ma ei ole nagu eriti oma sõbrannadest sisse võetud. sellesmõttes, et nad on väga lahedad ja meil on koos hullult tore, aga välimuselt nad lihtsalt ei tõmba mind.
tegelt üks sõbranna on. klassiõde. ma oleme viimasel ajal lähedasemaks saanud ja rohkem suhtlema hakanud,(nagu rohkem sõbrannadeks saanud, mitte midagi romantilist kahjuks) aga ma arvan et ta on hetero. ja kui isegi see fakt kõrvale jätta, siis ta on siuke suht lollitaja tüüpi ja ma arvan et temaga ei oleks eriti võimalik siukest "tõsisemat" vestlust üles võtta, ja ta ei saaks mu "vihjetest" et ma tahan teda suudelda aru, ma arvan.
kui ma talle pmst silma vaataks hullult siuke "kiss me" nägu ees, siis ta hakkaks pigem naerma ja võtaks mingi muu teema üles vms.
ahh ma ei tea ka. äkki mul on liiga palju eelarvamusi. peaks lihtsalt proovimaaa. miks ma ei juge??
ma vaheajal ALATI mõtlen, et kui ma lähen kooli SIIS ma võtan selle kohapealt midagi ette, aga ma ei tee seda ikkagist millegipärast..tõesti, see ajab nii vihale, sest ma olen siuke argpüks nohh... :D

UUE AASTA LUBADUS:
get over yourself, ja tee asi ära!!!

tere. tahtsin siis veel natukene teie nõu või arvamust küsida. meil oli vahepeal selline asi, et üks paralellikas tunnistas et ta on bi. ka meie klassis käis selle kohta päris palju jutuajamisi, ja üks sõbranna ütles, et temal oleks küll jumala imelik, kui keegi temaga midagi üritama hakkaks, aga kui näiteks keegi tema sõbrannadest oleks niisama bi, siis ta oleks sellega küll ok. see oli päris hea kergendus, et ta nii arvab.
siis oli veel, nii et see sõbranna, kes mulle nagu veits meeldib meeldib, ütles, et jumala lahe ju, et see paraleelikas seda tunnistas, et jumala tulbi. ka mina olen temaga nõus, et minuarust, kui ta on selles kindel, miks siis mitte seda välja öelda. no igaljuhul, siis ma vist järeldasin sellest, et see mule meeldiv sõbrana on vist päris avameelne selle kohapealt. et ta ei ole nagu mingi homofoobik or smtn. see on ka tore. :D
nii.. oli veel kolmas asi, me kõndisime selle sõbrannaga koolikoridoris, ja nägime ühte poissi ja tüdrukut suudlemas.. siis sõbranna nagu naeris selle peale, sest et ta on neid mingi mitumitu korda juba suudlemas näinud. kui me klassi ukse juurde tagasi kõndidsime, siis ta ütles mulle: "kuule, (minu nimi) ______, teeme järgi v?" ja siis ma nagu korraks jälgisin teda, et nagu mida, kas ta on tõsine, ja siis hakkasin nagu ütlema, et okei, (üritasin asja ka naljaga võtta, just in case, kui ta ei olnud tõsine, et ta ei saaks aru, et ma päriselt teda suudelda tahan..) aga siis ta juba samal ajal ütles, et ookei okei nali. niiet ta mind ei kuulnud, kuna ma viivitasin liiga oma vastusega..
noh ja see on nii masendav. ma ei saa aru, äkki ta oli tõsine. äkki mitte? ma nii loodan, et ta oli vähemalt NATUKENEGI tõsine, ma väga tahaks teda suudelda. oehh..
mida teha?ma vahepeal isegi leian ennast teda tunnis jõllitamast, ja siis mingi unistan temast. ja mul on olnud seksuaalfantaasiaid temast.. ma ei suuda enam.. ma ei tea mida teha.. mul on nagu tema vastu rohkem kui sõbratunded kindlasti..
oskate nõu anda, mis ma peaksin tegema?? kuigi samas, vb ma hellitan asjatuid lootusi, sest sellel sõbrannal on olnud mitu nö "celeberty crush" 'i, kus talle meeldivad mingid seksikad meesnäitlejad ja ta on suht obsessed nendega.

jumal issand, päris pikk tekst sai. noh ma ütleks, et bare with me, kuna tõesti, mul on kergem kui ma ome mure sain siia kirjutatud..
ootan teie arvamusi..
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”