Re: Tüdruk otsib tüdrukust jutukaaslast

jelluxd kirjutas:
01 Apr 2018, 16:09
VäikeHaldjas kirjutas:
01 Apr 2018, 16:04
Mammumusi kirjutas:
29 Dets 2011, 23:32
tsauki, kirjutage mulle, olen 15 kohe, teen sporti, õpin hästi, olen normaalse pikkusega, prünett, :D (k)
Aga õigekirjaga natuke pahad lood....
*brünett
kirjuta mulle kui on huvi olen 14aastane neiu
jessas, miks sa ise talle ei kirjuta?
lollikari
kõik on sodi

tervist! I know, et kõik kohe mõtlevad, et ma olen mingi wierdo vms, aga see on mu salasoov päris kaua tegelt somehow olnug.
Nii. Alustame sellest, et mulle meeldivad lesbid/geid ja bi'd. Te kõik olete alati väga hoolitsetud ja mida kõike veel.
Ma ise olen küll kutt 16, kuid tahaksin kohtuda/suhelda lesbi/bi paariga (võite ka lihtsalt sõbrad olla ja uusi kogemusi soovida) ja võibolla ka koos midagi ette võtta ;)
Andke mulle pmi teada, kui teid midagi sellist huvitaks :D Privas võin also veel endast veidi rääkida ja anda oma kontakte :)
peace

fizzy kirjutas:
15 Dets 2018, 17:11
tervist! I know, et kõik kohe mõtlevad, et ma olen mingi wierdo vms, aga see on mu salasoov päris kaua tegelt somehow olnug.
Nii. Alustame sellest, et mulle meeldivad lesbid/geid ja bi'd. Te kõik olete alati väga hoolitsetud ja mida kõike veel.
Ma ise olen küll kutt 16, kuid tahaksin kohtuda/suhelda lesbi/bi paariga (võite ka lihtsalt sõbrad olla ja uusi kogemusi soovida) ja võibolla ka koos midagi ette võtta ;)
Andke mulle pmi teada, kui teid midagi sellist huvitaks :D Privas võin also veel endast veidi rääkida ja anda oma kontakte :)
peace
Vale foorum. See siin on alaealiste foorum.
Ärge kirjutage mulle huvidus vajadusest!

kakkybabenasa kirjutas:
15 Dets 2018, 17:16
fizzy kirjutas:
peace
Emme, kas sa oled ikka alaealine?

boyjoy kirjutas:
15 Dets 2018, 19:23
kakkybabenasa kirjutas:
15 Dets 2018, 17:16
fizzy kirjutas:
peace
Emme, kas sa oled ikka alaealine?
Vaat, 14/15 aastane lesbist paar ei tundu õige! Ma ei tea kuhu maailm on jõudnud aga sellises eas võiks tegeleda muuga kui hellalt öeldes lesbindusega xD. Tehke patse ja meikige üksteist vms.
Ma jään vait parem.
Carry on with your stupid s... ✌
Ärge kirjutage mulle huvidus vajadusest!

666_Tellitoit_666 kirjutas:
27 Jaan 2019, 19:59
hennupoisu kirjutas:
27 Jaan 2019, 15:45
Marii305 kirjutas:
24 Jaan 2019, 22:06
Terekest
Olen 13 bi ja üpris pikk ning otsiks juttukaaslast ja kui peaks sobima vb ka enamat.
Kirjuta privva ei hammusta ausalt.
ärge usjuge teda ta ytles et ta emo ja vihkab inimesi niiet ärge kirjake talle
Kle suht minu tüüp ju
haha aga ta väitis et ei otsi tg inimesi niiet jh

666_Tellitoit_666 kirjutas:
27 Jaan 2019, 19:59
hennupoisu kirjutas:
27 Jaan 2019, 15:45
Marii305 kirjutas:
24 Jaan 2019, 22:06
Terekest
Olen 13 bi ja üpris pikk ning otsiks juttukaaslast ja kui peaks sobima vb ka enamat.
Kirjuta privva ei hammusta ausalt.
ärge usjuge teda ta ytles et ta emo ja vihkab inimesi niiet ärge kirjake talle
Kle suht minu tüüp ju
Haha kui sinu tüüp ss kirja 😂
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”