Re: Poiss otsib samamoodi mõtlevat poissi

Jehuus kirjutas:
27 Jaan 2010, 20:06
Hei. Olen siis bi arvatavasti. Otsin kedagi, kes mõtleb samamoodi või on lähiajal avastanud, et talle meeldivad mehed (ka), või kedagi, kellel on meeste vastu huvi aga ei julge midagi teha.Bi või homo, vahet pole mul. Räägiks juttu, vahetaks mõtteid, blabla. See kõik on suht segadusseajav ja mis mõtet on selle endashoidmisel
17aastane olen

Nõuanne moderaatorilt kõigile: enne kui teemasse kirjutate, tehke endale kasutaja, siis on teile võimalik ka kirjutada. Kui postitate külalisena, ei saa teiega ju ühendust võtta, ka siis, kui väga tahaks.
Hei lugesin su poistitust! Saan aru sinust olen ka bi, seega võid mulle julgelt kirjutada

Poiss kes otsib sõpra

Hei! Poistitan uuesti olen saamas siis suvel 16, kuid otsiks inimest kellega saan kõigest rääkida. Keda saaksin usaldada, kuna ma usaldan väga raskesti, siis sooviksin enda asjadest rääkida mida keegi veel ei tea.. Kui peaksid olema poiss, siis võiksid olla keegi kellega saan vabalt rääkida, kuna mul väga raske usaldada poisse, siis sooviks leida ka poissi keda hakata usaldama.. Mul lihtsalt üks asi südamel mida pole rääkinud kellegile. Pole suutnud peres kellegile rääkida sellest, sest mu suhted perega halvad, otsin inimest kes võtaks mind sellisena nagu olen :) Kuid arvan siiamaani sellist raske leida.... On asju mida pean rääkima, olen rääkinud kuid need jäävad ikka mind piinama... Ole 14-25 :) Ning su kiri on alati oodatud, Vbla ei ole arusaada mida ma soovin kuid ma ei oska seletada muudmoodi

Teeme uuesti siis, nii kas siin on Tallinnast,Tartust,Pärnust,Paidest,Viljandist jne, selliseid geisid või bi-sid kes otsiks nagu alguses sõpru ja siis pärast kui midagi areneb siis midagi suuremat, kui sa oled huvitatud siis kirjuta, vanuseks kuni 25 :) Aga ei ütle ära kui vanemad kirjutavad :) Ootan igasuguseid huvitavaid pakkumisi :D ja kirju :D Alguses otsiksin sõpru :) Jään teie kirju ootama :)

Nimetu14 kirjutas:
08 Mai 2018, 17:25
Teeme uuesti siis, nii kas siin on Tallinnast,Tartust,Pärnust,Paidest,Viljandist jne, selliseid geisid või bi-sid kes otsiks nagu alguses sõpru ja siis pärast kui midagi areneb siis midagi suuremat, kui sa oled huvitatud siis kirjuta, vanuseks kuni 25 :) Aga ei ütle ära kui vanemad kirjutavad :) Ootan igasuguseid huvitavaid pakkumisi :D ja kirju :D Alguses otsiksin sõpru :) Jään teie kirju ootama :)
Hakkame suhtlema? :)
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”