Re: Peenise pikkus ja ümbermõõt?

Tervist, kalervo.
Nimelt mul on taoline mure kasutajanimega "hilinepuberteet", nagu nimest lugeda, siis kas võibki olla põhjuseks just hilinepuberteet?
Olen ka 16-aastat vana ja olen suhtes, ei julge vahekorda astuda ja ei julge ka enda peenisest rääkida, isegi kui astuks vahekorda, siis ei usu, et suudaks teda piisavalt rahuldada.

Katsusin eile vastata kahele küsimusele korraga aga nähtavasti vastusest tuli liiga pikk kuna ma ei saanud seda sisse. Niisiis võtame ühe asja korraga. "hilinepuberteet" ja "vägamurelik": 16 aastat pole mingi maagiline piir, kus igasuhgune füüsiline arenemine peatub
. Mõnes soovitusesbesineb küll see vanus, aga tähenduses kui selleni ei ole ilmunud ühtegi pubereteedi märki, tuleb arengut hakata süstemaatiliselt jälgima. Mulle tundub, et mõlemal küsijal neid märke juba on, Peenis kasvab kokku kaks aastat. Veel ei ole põhjust murelik olla.-

Siis võtame teise asja. "Karli987" kaebab, et tema 14 cm on liiga pisike ja kahtleb, kas ta sellegüga suudab tüdrukut rahuldada. Kust sa võtad et ta on sul väike? Minu meelest on 14 cm hea keskmine. Muisugi suuuremaid on olemas aga on ka väiksemaid. Just hiljuti keegi kaebas et tal on liiga suur kuna see on 15 cm. Kui 15 cm on liiga suur ja 14 cm liiga väike, missugune oleks siis sobiv? Võib-olla 14,5 cm. Ja ometi olevat naise tupp keskmiselt 10 cm sügav. Misjaoks te siis vajate neid lisasentimeetreid?

olen 15,5 ja peenise pikkus on vahest mingi 12 senti :/,peenise pikkus kõigub tujuga,kuidagi 12.7 on miinimum ja 13, 8 on siis rekord
aga see on siis üksinda olles olnud,eks tüdrukuga vahekorras,olles ,tundus ikka kõvasti pikem,aga nii kui täiesti kõvaks läheb siis on 1 minut lõbu ja ongi kõik läbi :( on pikkus normaalne? ja kas mul võib olla ülitundlik peenis?kuna väiksemagi puudutuse peale läheb kõvaks,ning kui keegi peenise otsa katsub siis on isegi mingil määral valus.

Külaline kirjutas:olen 15,5 ja peenise pikkus on vahest mingi 12 senti :/,peenise pikkus kõigub tujuga,kuidagi 12.7 on miinimum ja 13, 8 on siis rekord
aga see on siis üksinda olles olnud,eks tüdrukuga vahekorras,olles ,tundus ikka kõvasti pikem,aga nii kui täiesti kõvaks läheb siis on 1 minut lõbu ja ongi kõik läbi :( on pikkus normaalne? ja kas mul võib olla ülitundlik peenis?kuna väiksemagi puudutuse peale läheb kõvaks,ning kui keegi peenise otsa katsub siis on isegi mingil määral valus.
Peenise pikkus sõltub tujust? Kui hea tuju siis vups 2 senti juures v:D
before you say something, think how you'd feel if someone said it to you | 18

Grales kirjutas:
Külaline kirjutas:olen 15,5 ja peenise pikkus on vahest mingi 12 senti :/,peenise pikkus kõigub tujuga,kuidagi 12.7 on miinimum ja 13, 8 on siis rekord
Väljendasin end valesti,vabandust,ei oskagi seletada,kuidas see muutub aga lihtsalt oleneb päevast äkki?Vabandust ei oska seletada seda,loodan,et saate aru ikkagist.

Külaline kirjutas:
Grales kirjutas:
Väljendasin end valesti,vabandust,ei oskagi seletada,kuidas see muutub aga lihtsalt oleneb päevast äkki?Vabandust ei oska seletada seda,loodan,et saate aru ikkagist.
Mis siin kõik jooksevad mõõdulindiga ringi et igakord kui mingi erutus tuleb siis kohe vaja mõõta palju tuleb ve ? Ega see asi sul seal püksis dünaamiline pole et igakord muutub.
Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis

Nõustun MentalWhore-ga. Rahunege maha :D Oluline on siiski oskused mitte pikkus ega laius.
Mõni tüdruk ei saagi nö "tavaliselt" vahekorrast mingit erilist naudingut ju. Teine jälle oleks sellejärgi hull. Las tüdruk juhendab ja räägib, mis talle meeldib. Hea fantaasia ja kirg on tegelikult kõige aluseks ;) Kõik on erinevad ;) Esimene kord ei peagi alati õnnestuma. Mis halvasti see uuesti!
~From the second we are born we start dying. So this isn´t life, this is death~

Nagu mitu korda olen katsunud seletada, peenise pikkusel pole olulist tähendust. Palju olulisem tegur on ümbermõõt. Selle teada saamiseks on vaja emme käest mõõdulinti laenata. Lint keeratakse siis jäigas olekus peenise kõige paksema koha ümber ja ümbermõõt ongi käes. Kui peenis on liiga kitsas, on oht, et kondoom libiseb maha ja jääb kõige spermaga tuppe. Ja see on ju sama kui kaitsmata vahekord.

Peeter 100: Mõõda uuesti ja jäigas olekus, saad vist sentimeetreid rohkem. Aga kui jälle saaksidki tulemuseks 3 cm, pole see 12-aastasel veel mingi eluaegne mõõt. Puberteedi ajal kasvab keha pikkus ja kasvab peenis ka. Millal see siis võiks toimuda? Küsimus on hea, ainult vastust ei tea keegi. Puberteet algab keskmiselt 14 aasta vanuses või isegi paar kuud enne. Aga vahed on suured, ja kõik ei saa olla keskmised.

Külaline kirjutas:Saan kohe 17 ning mu peenise pikkud jäigastunult on 13 cm ja ümbermõõt 12cm. Keegi eespool ütles et kuni 17 aastaseni peenis kasvab, aga ühesõnaga rohkem ei kasvagi mul v? Tahaks ikka, et 15 cm ära tuleks pikkust :)
Täitsa normaalsed mõõdud ju.
Ja kui see ka nii oleks, et 17 eluaastani kasvab, siis ei ei tähenda, et 17 sünnipäeval enam ei kasva, eelmisel õhtul aga kasvas...

Külaline kirjutas:
MentalWhore kirjutas:
Külaline kirjutas:olen 15 ja riist ka 15 .. liiga väike?

Jah. Ei. Jah.

No kuidas ma pean sellele vastama? Sa tead ise ka vastust ju.
ei ole mingit statistikat lugenud ja ka siit postitustest erilist abi ei saa..

Okei. Okei. Selge.

Vastus on see, et igaühel on erinev, et asi on rohkem selles, mida sellega teha oskad.

See on kõikidele teistele ka vastuseks.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”