Re: Peenise pikkus ja ümbermõõt?

Külaline kirjutas:13 pikkus 10cm laiust ei oska moota
Laiust mõõdetakse ka ymberõõduga. Ma olen teind nii, et lõikan välja paberi riba ja märgin sinna sentimeetrid joonlauaga. Siis mõõdan oma peenist ylevalt, keskelt ja alt, liidan kokku ja jagan kolmega. Siis saad ome peenise keskmise ymbermõõdu. Ise pole kaua aega mõõtnud aga mingi pool aastat tagasi oli 14,5 pikkus ja 14,5 ymberm66t.

Re:

kalervo kirjutas:Seegi pole võimatu, ja lühikesemaks pole vaja lõigata. Matemaatika seadus on ju see, et kui mingi arv on keskmine, on alati olemas ka suuremaid ja väiksemaid.

Ega se voiks kasvoi 30 cm olla aga kadakas* ei sa loigata... lol :-D(minu arust)

Eks nagu võid ka siit näha, on ta keskmisest lühem, kuid siiski pole põhjust muretsemiseks - see on lihtsalt individuaalne erinevus. Normaalne on ikka.
Võimalik on ka, et Su peenis alles kasvab.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

kallaee1 ja tundmatu1111 - mõlemal teil peenised täitsa normaalsed.

Kallaee1 - eks ta on veidi üle keskmise, kuid ka see on normaalne.

tundmatu1111 - Sul on täitsa keskmise piirides. Arvesta kindlasti, et Su peenis väga tõenäoliselt ka veel kasvab mõned aastad.

Vaadake mõlemad ka siia: http://noorte.kliinik.ee/tunne/peenis-e-suguti/
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”