Kuule poiss ütle ausalt kas see kui sa "kiitled" et sul 16 cm teeb su väga uhkeks ja heaks.Ütle parem ausalt.Sa oled 13 aastane ja suu uhkus on 12 cm.Millegi pärast mulle tundub et su jutt on liialdatud.Või siis on sündinud järjekordne täkk.
Aga kui jutt on tõsine siis praegu veel on lugu hea.Aga tüdrukutele liiga suured ka ei meeldi...=)

no sa ei maininud et mis olekus, kas pehmes või kõvas? ja tähtis pole ka kui suur on vaid kui suureks läheb...mõnel on see vahe ntx mõni cm - 1 cm, enda kogemustest tean et 7-8 cm erutudes lisaks tulla pole ka miski uudis...ja pealegi, tähtis pole niivõrd suurus kui see mida sa sellega peale oskad hakata...mõni "pliiatsipoiss" on naiste seas rohkem hinnas kui teine oma pesapallikurikaga :lol: :lol:

No hard feelings

jah Naistele meeldivad ikka mingi 10-17 cm sest siis on hea ! kui juba suurem on siis nad ei kannata seda topid sisse ja nad saavad oma orgasmi kiiremini kätte! Nojah muidugi Hooradel on ainult Tuss nagu pang lükkad sisse ei saa sina mõnu ega tema!

Ma olen 15 ning mu kadakas* on 12cm (+-1 mõned millimeetrid). Laius (pealtvaates) on üle 3cm, 3,5cm vms. Uskuge või mitte, aga seda ise näha ja vaadata tundub ikka väga väike :oops: Ütleme nii, et duššis ja saunas ma teiste poistega veel käia ei julge :oops: Tegelikult kõvana võibolla polegi nii hull, aga lõdvana võib ta mul nii väikseks minna... mingi 4-6 cm vbl. Sellise jupatsiga ei julge ma nüüd kohe sauna või dušši minna.
15 aastane poiss... NB asukoht on muudetud (püüan säilitada anonüümsust, vabandust).

Sellest, mida sina kirjutasid, mingit anomaaliat pole. Enam vähem samad suguelundi suurused on paljudel poistel sinu vanuses. Kui siiski julged teistega saunas käia, siis veendud, et see ongi nii :wink: .

Parimat!
Hanna (konsultant).

seesma kirjutas:Ma olen 15 ning mu kadakas* on 12cm (+-1 mõned millimeetrid). Laius (pealtvaates) on üle 3cm, 3,5cm vms. Uskuge või mitte, aga seda ise näha ja vaadata tundub ikka väga väike :oops: .
Minu meelest peaks nii olema, et kui meessoost iskikud vaatavad oma mehe uhkust ylealt alla, siis ta ongi väiksem.
(kunagi yks tore 6petaja rääkis meile ... )

et tuua valgust peenise suuruse kohta ja muude puberteedi kulgemise iseärasuste kohta poistel panen siia ingliskeelse lingi:

http://www.jackinworld.com/library/surveys/pub.html

Selles uuringus osales umbes 2500 vabatahtlikku, kes vastasid küsimustele:

Statistika on selline
Peenise pikkus
Vanus Pikkus
11 8.3cm
12 10.4cm
13 13.5cm
14 14.6cm
15 15.3cm
16 15.7cm
17 15.9cm
18 16.0cm

NB! tegemist on keskmistega. Ehk siis ei ole nii, et 11 aastaselt hakkab kasvama ja kasvab 18 aastaseni. Tegelikult on nii, et peenis kasvab umbes 2 aastaga oma lõpliku pikkuseni. Tavaliselt hakkab 13 aastaselt kasvama ja 15 aastaselt on oma pikkuse saavutanud.
See miks keskmine peenise pikkus suureneb 18 eluaastani tuleb sellest et poisid arenevad erinevas vanuses. Mõnel hakkab peenis kasvama 12 aastaselt ja mõnel alles 15 aastaselt. See viibki keskmise 15 aastase peenise pikkuse alla. Ja alles 18 eluaastaks on kõigil jõudnud lõpuni kasvada.

ei maksa meelt heita. Seal on toodud keskmised pikkused. Kuigi ma ei tea, on võimalik et sinu oma on kasvu faasis.
Teiseks, kui ta ei kasvagi enam, siis on see ikkagi ok. Arvatavasti oled sa selle oma isalt pärinud ja tema nagu näed on elus hakkama saanud.

Anonymous kirjutas:et tuua valgust peenise suuruse kohta ja muude puberteedi kulgemise iseärasuste kohta poistel panen siia ingliskeelse lingi:

http://www.jackinworld.com/library/surveys/pub.html

Selles uuringus osales umbes 2500 vabatahtlikku, kes vastasid küsimustele:

Statistika on selline
Peenise pikkus
Vanus Pikkus
11 8.3cm
12 10.4cm
13 13.5cm
14 14.6cm
15 15.3cm
16 15.7cm
17 15.9cm
18 16.0cm

NB! tegemist on keskmistega. Ehk siis ei ole nii, et 11 aastaselt hakkab kasvama ja kasvab 18 aastaseni. Tegelikult on nii, et peenis kasvab umbes 2 aastaga oma lõpliku pikkuseni. Tavaliselt hakkab 13 aastaselt kasvama ja 15 aastaselt on oma pikkuse saavutanud.
See miks keskmine peenise pikkus suureneb 18 eluaastani tuleb sellest et poisid arenevad erinevas vanuses. Mõnel hakkab peenis kasvama 12 aastaselt ja mõnel alles 15 aastaselt. See viibki keskmise 15 aastase peenise pikkuse alla. Ja alles 18 eluaastaks on kõigil jõudnud lõpuni kasvada.

Need numbrid on siis kui till on kõva?

Kõva muidugi. Lõdva tilli mõõtmisel ju ei ole mingit mõtet: pikkus oleneb ms temperatuurist, kas mõõdetakse sauna laval või jääaugus. Selles ameerika statistikas juhin tähelepanu sellele, et tegemist on 2500 poisi enda teatatud mõõtmistulemustega. Siis kergesti avaldatakse natuke suurem arv kui mis ta tegelikult ongi.

jke aga siin pole räägitud mitte midagi sellest mis on ümbermõõt.. ümbermõõt on ju kah mingis suhte s tähtis.. mida suurem on ju ümbermõõt, seda lähemal on ta ju kliitorile. Sest kui sul on 7 cm siis mai usu et se on parem kui näiteks 15 cm.. ise olen 15 aastane ja peenise pikkus 15 cm.. varem põdesin selle pärast et liiga lyhike.. aga nyyd olen siin foorumis ringi tuhlinud ja olen aru saanud et see on täiesti normaalne.. isegi pikaks jääb sest tupe sügavus on naistel 10 cm. Endal muidu ümbermõõt jäigana 16 cm ning paksus/läbilõige on 6cm(ei uhkusta sest se yle keskmise.. lihtsalt yritan teemat arendada et teised kah kirjutaksid omad ymbermõõdud)

Kuna paistab, et asja vastu tuntakse huvi, natuke andmeid:
Ümbermõõdu kohta on avaldatud vähem mõõtmistulemusi kui pikkuse, Eestist vaevalt ühtegi. Eelpool mainitud link USA poistest annab järgmise statistika, mis põhineb 1200 poisi ise teatatud andmetele.

12 aastat, ümbermõõt 7,6 cm
13 - 9,9
14 - 10,1
15 - 10,6
16 - 11,0
18 - 11,7
19 - 11,8

Kallis "njahnjah", siin on 37 kirja enne sind. Kas sa üldse ei loe, mis nendes on kirjutatud? Esiteks: ära mõõda lõdvana vaid kõvana, see on standard. Teiseks: ära mõõda läbimõõtu vaid ümbermõõt. Siinjuures läbimõõtu ei saa mingi piiga opereerides ümbermõõduks rehkendada, kuna kõnesoleva riistapuu läbilõige ei ole ümmargune vaid enam-vähem ovaal. Alles siis saab edasi vestelda kui sa hakkad normaalselt mõõtma.

kalervo kirjutas:Kallis "njahnjah", siin on 37 kirja enne sind. Kas sa üldse ei loe, mis nendes on kirjutatud? Esiteks: ära mõõda lõdvana vaid kõvana, see on standard. Teiseks: ära mõõda läbimõõtu vaid ümbermõõt. Siinjuures läbimõõtu ei saa mingi piiga opereerides ümbermõõduks rehkendada, kuna kõnesoleva riistapuu läbilõige ei ole ümmargune vaid enam-vähem ovaal. Alles siis saab edasi vestelda kui sa hakkad normaalselt mõõtma.

Aga mind huvitab lõdvana . Hea oleks teada , kuidas teistega võrreldes on.

Anonymous kirjutas:
kalervo kirjutas:Kallis "njahnjah", siin on 37 kirja enne sind. Kas sa üldse ei loe, mis nendes on kirjutatud? Esiteks: ära mõõda lõdvana vaid kõvana, see on standard. Teiseks: ära mõõda läbimõõtu vaid ümbermõõt. Siinjuures läbimõõtu ei saa mingi piiga opereerides ümbermõõduks rehkendada, kuna kõnesoleva riistapuu läbilõige ei ole ümmargune vaid enam-vähem ovaal. Alles siis saab edasi vestelda kui sa hakkad normaalselt mõõtma.

Aga mind huvitab lõdvana . Hea oleks teada , kuidas teistega võrreldes on.
Sind huvitab. Seal on suur vahe kas sa oled saunas või jääaugus.

Re: minu teada

minu teada kirjutas:naistele tavalisetl alla 21 ei meeldi, aga noh kui mingi alaealisi vägistada siis saab ju hakkama!
Kulla mees, naiste tupp on keskmiselt 10 cm sügav , ja kui sul 21 cm pikk on , siis mis sa ülejäänud poolega peale hakkad?:)

Re: minu teada

Anonymous kirjutas:
minu teada kirjutas:naistele tavalisetl alla 21 ei meeldi, aga noh kui mingi alaealisi vägistada siis saab ju hakkama!
Kulla mees, naiste tupp on keskmiselt 10 cm sügav , ja kui sul 21 cm pikk on , siis mis sa ülejäänud poolega peale hakkad?:)

(Naine olen)
Ja Damn :D :D :D :D :D See viimane postitus oli küll väga super(Y) Jummmmmala õigus :lol: mis sa seelle ülejäänud poolega peale hakkad? :lol: (tänks, külaline, terase nalja eest :D )

Keskmine on kõige parem. 11-15 cm. Vihkan neid neegrite nokusid...nagu nuiad... kurjad pillid rsk! hirmus hakkab veits! :shock:
Errare Humanum Est...
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”