Re: küsimus tüdrukutele

mina vaatan silmi ja juukseid ja kui mööduma hakkab..pööran ka pead et peput vaadata..aga ükskord oli selline asi et olin sõbrannaga väljas..jalutasime niisama ja siis nägime üht ilusat poissi(kõrvaklapid peas).tuli meist mööda ..nohh läksime edasi et ei rääkinud poisist enam ja mingi 15 minutit hiljem kõndis ta meie ees...siis sõbrannaga mõtlesime et teeme nalja et ilus pepu ja värkki.liikusime siis veidi kiiremini ja mina ja sõbranna panime käe talle tagumiku peale ..mina vasakule poole ja sõbranna paremale :D
nagu valusalt lahe oli :D ..siiamaani hea sõber on see poiss.

Kui tänaval keegi vastu tuleb siis ma vaatan ka silmi ^^ Teiste tagumikke ma üldse ei vahi :P

Aga kui aus olla siis vaatan ka näoilmet, et kas ta on rõõmus või kurb või väsinud :D Paljud on ikka väsinud ja kurnatud ..

Aga muideks käin suht vähe linnapeal, et jahm ei vaata ka nii väga neid inimesi tänaval;D
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Re:

liver kirjutas:Jh naised/tydrukud missugused poisid teile rohkem meeldivad? Kas mehelikud rahulikud ? Mehelikud energilised ? v6i Naiselikud ja rahulikud ? Naiselikud ja energilised ?
mulle meeldivad rahulikud poisid. mehelikud võiksid ikka olla. Kuid mulle isiklikult meeldivad siiski rohkem sellised, et kui suhe on, siis ta võtab seda tõsiselt ja hoolib, mitte , et mingi naistemees, täna siin, homme enam temast ei kuule..ja ei meeldi sellised kes ainult seksi tahavad, ja kui kätte saanud seksi siis tüdruk kohe kõrvale, unustatud ja järgmine. MInd vihastavad sellised.. :x ..
jaamh...enda vanused ikka... Õrnus tüdruku vastu on parim :) :mrgreen:
ja mitte mingi enesehaletseja....:D
rõõmus poiss võiks olla

SOENG! soeng määrab jubepalju tegelt:D poiss on kohe teist nägu kui soeng on teine..
et :
1. SOENG
2. Keha ( see pigemlihtsalt hakkab silma )
3. nägu

agapoiste juures hindan huumorit , mis EI MÕNITA MITTE KEDAGI. st, et poiss on kõigiga sõbralik. siuksed 'kõvad' vennad kes teisekulul naljaloobivad on lihtsalt HALEDAD!

ma vaatan silmi, naeratust, kehapikkust, kõnnakut. veits soengut ka. kuna mulle geelikad ei lähe peale, siis tuleb vaadata :)
a no keegi ütles et välimus pole kõige tähtsam, et tema vaatab sisemust. a kuidas ta saab poisi iseloomu tänaval näha, kui poiss lissalt mööda kõnnib. :)
aa, poisi stiili vaatan ka, et kas on minu maitse.:D
kuigi tegelikult, tänapäeval loeb ikka välimus ka väga palju. ilusa ja hoolitsetud välimusega inimesega astuvad inimesed ju rohkem suhtlema. ma arvan et kõigile loeb vähemalgi määral välimus. :)

No kindlasti esialgu heidan pilgu riietele. Kas on puhtad jne. Teiseks oleksid vast käed. Sest kui mehel on ikka küünealused sitased ja küüned lõikamata ning katkised, siis on see väga rõve ja ajab südame pahaks. Kuid kõige määravamaks osutub siiski iseloom. Rohkem sellised rahulikud inimesed. Kuna ise olen ka rahulik. Ei salli kui keegi koguaeg kõrval tõmbleb ;D
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”