Erm võõras inimene mind küll ei eruta, aga näkku vaatan ikka ennem, kust ma muidu tean, et ta kena on? :P
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

KEHAKEEL. :wink: kindlasti.
Kõnnakut. nt. kas käib küürus ja käed viiskend sentimeetrit kehast eemal.. või käib stiilselt ja ilusti.:P (minu maitse)
Nagu kehakeel ütleb vähemalt 50% inimesest.

Ja silmi.

Ja üldist välja nägemist.. Nt. see on eemaletõukav kui on juuksed mustad.. või riided jne.. või jalanõud vanad, mustad või koledad.. ja üldse sellist värki. :wink: 8)

Poisi välimust selle küle alt et kas nagu korralik või on tal stiili. suvalised lonkurid on nõmedad. Ja poiss ei tohi olla küürus. Peplat ma ei vaata :D Pigem silmi. Ja kui poiss otsa vaatab ja veel tere ütleb siis on :P vägev tunne :lol:
Kui sa mõtled, et ma mõtlen, et ma ei mõtlegi su peale, siis mõtle pealegi, et ei mõtle, mõtlen ikkagi su peale! ;)

mingil määral välimust vaatan natsa aga kõige tähtsam on ikka iseloom sest olgu ta nii kena kui tahtes aga kui ikka iseloom on s*tt siis ei taha eriti sellist :wink:
Vaata mulle otsa ja sa näed et saan elada ilma sinuta, kuid ära vaata mulle silma, kus on pisarad, mis reedavad, et valetan.

liver kirjutas:Jh naised/tydrukud missugused poisid teile rohkem meeldivad? Kas mehelikud rahulikud ? Mehelikud energilised ? v6i Naiselikud ja rahulikud ? Naiselikud ja energilised ?

vastake sellele! :P

No kui järele mõelda, siis kui mees vastu tuleb, siis esimese asjana märkan ju riietust . . .

Ja meeldivad mehelikud ja energilised mehed! Ise olen ka juba lapsest saadik nagu Issanda püss. Ema on mind alati nii kutsunud. Nüüd täiskasvanuna ei ole ka asjad teisiti!
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

No kui järele mõelda, siis kui mees vastu tuleb, siis esimese asjana märkan ju riietust . . .
Ma vaatan kaa nagu riietust, sest see paistab esimesena silma. Hiljem vaatan Silmi (mulle tohutult meeldivad pruunid silmad). Hahaa, ning pepu^^
kas teile loeb "kui paks" see poiss on ???
Minule nt mingis mõttes loeb, kuid onju erinevaid arvamusi ja inimesi.
:roll:

Aga mingid skeleti ma kaa ei tahaks. :lol:
There cannot be a crisis next week. My schedule is already full. ;)

O_o

Mul ei ole kinlat tyypi, mulle ei meeldi kui poisid pöörduvad tydrkuku poole nagu hoora või lõbutydruku poole. Mulle natukene loeb kui paks on, aga kui inimene on heasydamlik siis seda et ta on ylekaalus pole märgata. Mulle meeldib kui poisid on mehelikud, sellised mitte naiselikud vaid need kes kipuvad tihti kaklustesse. :P
Ja mulle meeldivad veel sellised emo/hevi poisid. :) Ärge kysige miks sest mina ei tea.
It's my life, not yours

mai tea a ma vaatan alati juba kaugelt juukseid, soengut, siis silmi, näolappi, kõnnakut, kuidas riided sobivad, naratust, ja kui mööda ära läinud siis peput kaaaa 8)
kui on eriti kena kutt siis jääks nagu maailm seisma, aaaaah nagu filmis :D
aga seda ma ütlen et tartus on hääääääääääästi palju ilusaid poisse :P :wink:

võix olla armsa välimusega...mitte selline beibifeisss...vaid ilus...meeldivad mehelikud rahulikud poisud kes võtavad asja optimistlikult...ja kes julgevad tydrukutega suhelda...ja muid asju teha.. :P aga samas ei tohix nad põdeda kui nad peavad olema mitte mehelikud...mõnes mõttes võixid nad ka natukene..****** olla..:D
relax and take it easy!

Üks loll küsimus.

Ma vaatan, et tüdrukutele meeldivad silmad siin. Aga kui silmade alune on tume ? :oops: Minul näiteks on nii... Seda ei põhjusta magamatus ega midagi, aga mul on seal lihtsalt õhuke nahk. Kui aus olla, siis minu meelest oleks mu nägu palju ilusam ilma nende tumedate laikudeta seal silmade all :x
15 aastane poiss... NB asukoht on muudetud (püüan säilitada anonüümsust, vabandust).

stiilne riietus , ilus soeng ja siis muidugi minu maitse järgi nägu.
ehk siis igaühel oma maitse.
"Aeg on täis valusaid pisaraid ja andeksandmatuid pettumusi, kuid on ka täis hetki, mis iial ei unune ja säravad aastate pärast ning hüüavad tasa... oli kord..."

Üldiselt ma ei pööra tähelepanu mingitele suvalistele kes tänaval mööda kõnnivad :D
Aga noh üldiselt jääb kõigepealt poisi juures silma hoolitsetud/puhas välimus, hea stiilitunnetus ja kehaehitus..(no offence, aga mis teha - mulle ei meeldi paksukesed :)) seejärel nägu ja juuksed (pehmed, ilusad natsa pikemad juuksed...mmm ^^)
Ja suur boonus oleks muidugi veel meeldiv lõhnavesi, mida oleks kallistades tunda ^^

Eks muidugi igalühel on oma maitse :D
Mul on oma arvamus ja ma ei karda seda avaldada.
-
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience

tavaliselt kui poiss tänval vastu tuleb siis vaatan ikka esimesena stiili et milliste riietega jne, mjide selle järgi saab ka inimese iseloomu ka suht nats ära õelda, kuigi mitte täielikult...aga teisena(kui poiss on lähemale jõudnud) siis vaatan loomulikult nägu ja kõige täpsemalt õeldes sis silmi....muide nned kes siin on õelnud et ma vaatan ikka sisemust--->kuulge hallo kas te ei lugenud küsimust et mida te märkate poisi juures kui ta tuleb teie tänaval vastu--->te ei mäe ju kohe tema tervet iseloomu...
kehaehitust vaatan ka...ei meeldi sellised jõumehed vaid sellised mõnusate musklitega(st mitte suured vaid sellised et väiksed kühmud)....kilud ei meeldi...
ika mehelikd energilised...
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”