Kas teile meeldib kui tüdruk ennast altpoolt raseerib?

Jah
Hääli kokku: 301 (76%)
Ei
Hääli kokku: 14 (4%)
Ei ole vahet
Hääli kokku: 83 (21%)
Hääli kokku: 398

Re: Küsimus postele!

Tüdrukk kirjutas:Kas teile meeldib kui tüdruk ennast altpoolt raseerib või mitte? :PP

Lisasin teemale küsituluse, et teemas vältida ühe sõnalisi postitusi, mis lihtsalt suurendavad teema mahtu - nii saad oma küsimusele vastused ning teemasse vastatakse vaid siis, kui on midagi pikemalt kommenteerida. :wink: Mod.1

mida karvasem seda uhkem !!! Nii et elu kah keeb seal.

Re:

kakkybabenasa kirjutas:Poistel peaks sama moodi ajatud olema,mis õigusega nendel karvkate olla võib
Sellise õigusega, et hullult homofoobne ühiskond on.
Pärast kehalist lähed dušši alla, siis elu lõpuni kutsutakse pedeks.

Re: Küsimus poistele!

aa, ja mul on epilaator, aga HELLNO ma karjuks lolliks ennast sellest valust mida see jube masin teeks kui ma peaks enda bikiinipiirkonda epilaatoriga raseerima... kasutan aint jalgadel, kuigi naguu sellega oleks palju mõttekam kuna žiletiga kasvavad karvad mumeelest kahe päevaga juba igalepoole tagasi, ja tüütu tegevus see raseerimine.

Raseerimise kohapealt siis ükskord kohkusin küll ikka korralikult ära... lõi paffiks 10 sekundiks kui märkasin hitleri vuntse selles uhkes naiste piirkonnas. Hirmus tahtmine oli küsida "kas hitler peitis ennast sõja ajal ennast siia ära võiiii!?". Mõtteski ei käinud korraks läbi mis tal seal all olla võib? POOLDAN raseerimist ja ausalt õelda näeb see siis ilusam/uhkem välja (y).
"Jah, ma ületasin kiirust... Ega naistel saa ju oodata lasta."
Kui julgust ja tahtmist tee TUTVUST (=

To: darkesquir

Tegelikult pean natuke Sinu juttu ümber lükkama. Raseeritus ei taga paremat seksuaalhügieeni, kuna karvad tekitavad pesu ja vulva vahele nö. "õhuvahe", mis ei lase bakteritel(ka headel bakteritel, mis on head, kui neid on normaalses koguses) vohama hakata. On aga palju naisi, kellel siis, kui on raseeritud häbememokad täiesti paljaks, tekib tupeseen või vaginoos. Arvatavasti meeldiks ka sulle pigem seksida tüdrukuga, kellel on seal lühikesed karvad, aga muidu okei, kui tüdrukuga, kes on paljaks aetud, aga tupest tuleb haisvat voolust ja tükke. Ja tegu ei ole üldse vähese pesemisega, vaid just nn. õhuvahe puudumisega. Teine seene ja vaginoosi riskitegur on stringid, olles soodsaks leivkuteeks bakteritele pärakust tuppe.

Igatahes, kui ei teki mingeid probleeme, siis võib raseerida ja stringe kanda, kuid kui tekivad probleemid, siis on parem sellest loobuda, hoolimata teiste arvamusest.

Ehk paljudel poistel on selline soov, sest nad on liiga palju teatud videomaterjali vaadanud...Seal ka enamasti paljaks pügatud ja siis ei soovitagi "metsaga" naist :D
Mul on küsimus: Kas te jätaksite tüdruku tõesti sellepärast maha, et ta end sealtkohast ei raseeri?!? :shock:

mr.vastaja kirjutas:no putsu oled n2ind poissi kellele meeldix põõsast kadakas* we :?: :!:
no hallo kas sulle endale meeldib kui sul mingid nõgesed vitu vahelt välja kasvavad we
:evil:
Mõnele meeldib, mõnele ei meeldi. Ega kui mõndade inimeste maitse sinu maitsega erineb, siis see ei tähenda, et sa siia paukuma võiks tulla. Sa ei pea vahtima neid karvaseid naisi, keegi ei käsi.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”