Kas teile meeldib kui tüdruk ennast altpoolt raseerib?

Jah
Hääli kokku: 301 (76%)
Ei
Hääli kokku: 14 (4%)
Ei ole vahet
Hääli kokku: 83 (21%)
Hääli kokku: 398

Küsimus poistele!

Kas teile meeldib kui tüdruk ennast altpoolt raseerib või mitte? :PP

Lisasin teemale küsituluse, et teemas vältida ühe sõnalisi postitusi, mis lihtsalt suurendavad teema mahtu - nii saad oma küsimusele vastused ning teemasse vastatakse vaid siis, kui on midagi pikemalt kommenteerida. :wink: Mod.1

Nojah, ühele meeldib üks, teisele teine, kolmandale vahepealne.

Igal juhul on suuseksi oluliselt meeldivam teha, kui on raseeritud. Samas on vähemalt alguses raseerimine tüdrukule tülikas - sellega päris kohe ära ei harju, räägitakse. Torgib, kipitab, sügeleb jne. Hiljem harjub muidugi ära.

Aga tõesti, paljudele poistele meeldib raseeritud. Võib olla seetõttu, et mehed "armastavad silmadega" - näha on ju rohkem. :wink:

Otse loomulikult on vajalik et tüdruku bikiinipiirkond on puhas.
Razeerimine ei anna parimat tulemust,
pigem laserepilatsioon ( on kallis aga siis ei pea jälle vähemalt pool aastat käima[ tehakse paremates ilusalongides] )
Puhas "tutt" ( kui nii võib öelda) tagab suurema erutuse ja puhtama seksuaalhügieeni.
Karvadega pidi isegi olema valus seksida, nende otsad on karedad.
Usun et ei ole meeldiv seksida kui sa tunned nagu üks ots on pehmes, soojas kohas ja tagumist otsa kriibivad kibuvitsa väädid?

Poistelgi võiks olla karvkate piiratud.
Ajasin ise ka vahepeal.
Palju parem tunne oli, ei olnud palav ega midagi.
Kuigi endal tüdrukut ei ole ja seksinud ei ole siis pole põhjust praegu karvkatet ajada.
KUi peaks tekkima keegi , kes tahab voodisse minna , siis ma austaks tema soove ja loomulikult piiraksin karvu.

Kõike head.
:wink:

Ma olen terve elu metsas elanud ja harjunud võsa ja värgiga, minugi poolest võib mets olla kui suur... Mul tavaliselt võsalõikur ka taskus 8) 8) 8) käepärast. Ükskord ajasin ööpealt mutil karvad maha :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :P :P :P . Punnis algul vastu, aga sõbraga sidusime kinni ja sai powni (meie:1 tema:0) - pmst kasvata jaa mets, oled kuulus ka, varsti asad guinessi!

Ma ei tea, kui näiteks tydruk raseerib end, aga ta pole vahekorda veel sattunud, kas pole siis imelik ? Nagu kui esimest korda seksib siis on maha ajatud, kas poiss ei hakka arvama et tydruk on mingi kadakas*?
It's my life, not yours

suicide kirjutas:Ma ei tea, kui näiteks tydruk raseerib end, aga ta pole vahekorda veel sattunud, kas pole siis imelik ? Nagu kui esimest korda seksib siis on maha ajatud, kas poiss ei hakka arvama et tydruk on mingi kadakas*?
Võib arvata. Kuid see on enestunde ja ka hügieeni küsimus.
Ka mina raseerisin, end enne vahekorda mingi aasta kindlalt. Lihtsalt endalgi palju mugavam ja rannas ilusam. Poisid peaksid seda ikkagi mõistma.

Teema algatajale- Kas ei oleks mõtekam teha selle teemaline küsitlus, siis sa näeksid protsentides kui palju midagi pooldab..
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

kakkybabenasa kirjutas:Poistel peaks sama moodi ajatud olema,mis õigusega nendel karvkate olla võib
Samas on poistel seda vähe raskem teha..Ja kas poleks vähe nõme kui peenise ülalt on aetud aga kotid jäävad karvaseks..mina isiklikult kotte millegi teravaga näppima ei hakka

Anonymous kirjutas:
kakkybabenasa kirjutas:Poistel peaks sama moodi ajatud olema,mis õigusega nendel karvkate olla võib
Samas on poistel seda vähe raskem teha..Ja kas poleks vähe nõme kui peenise ülalt on aetud aga kotid jäävad karvaseks..mina isiklikult kotte millegi teravaga näppima ei hakka
Jap millegi vähem ohutumaga nagu pardliga võib ära ajada.Sellesmõtes kui jah ajada siis ikka tevre komplekt.
Üksindus

Re: Küsimus postele!

mina aksepteerin praktiliselt ainult kahte võimalust, kas on mingi seksikas triip, kolmnuk või täitsa paljas.

loomulikult ei viska esimesel korral kohe voodist välja, aga siiski... palju parem kogemus on kui olen kõigega rahul :)

meestekohapealt, ütleksin niipalju, et ma piiran ... ei lase päris metsaks ja kottide pealt on puhas. endal ka mugavam.

Re: Küsimus postele!

on inimesi kes armastavad või õigemini lausa jumaldavad karvast. ja on neid kellele meeldib kui on vaid pisike triibuke jäetud. või hoopis neid kellele meeldib puhas cametoe. aga jah. küsitakse otsest arvamust, siis mulle ikkagi meeldib, kui naine on raseeritud. ükskõik kas täielikult või siis enamuses
Elu on täis keerdkäike... Sammume koos

Parimat soovides

Re:

Külaline kirjutas:

ise ka täiesti nõus, kes teab, äkki lõikad kottidesse või tilli mingi haava sisse, veits karm oleks
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”