See tundub veider..

Tere,olen 14 aastane tüdruk ning olen suhtes 13 aastase poisiga :) jah ta on must noorem aga pikem ja väga arukas aga see millest rääkida tahan on päris imelik minu jaoks.Ühesõnaga ma armastan teda väga. Me oleme käest hoidnud musi teind jne.aga kui ma ta süles istun ta silitab mu jalga ja teeb põsemusisid.ma ei tunne end ebamugavalt vaid lihtsalt kas ta viitab sellele et tahab seksida?v saan valesti aru?

Re: See tundub veider..

Ütle, kuidas meie peaks teadma, kas ta viitab või mitte? Loodan, et edaspidi mõtled 3x enne postitamist, et kas me saame üldse sinu küsimusele mingit kindlat vastust anda. See ei käi ainult sinu kohta, see on siin tavaline, seepärast ka mainin. :)

Kui tahad oma poisi kohta infot, siis võib ju temalt küsida, suhtes ei tohiks saladusi olla.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

kakkybabenasa kirjutas:
30 Juul 2019, 00:56
Ärge seksige. Jääge lihtsamate asjade juurde, mida õppida.
Ma arvan, et iga teine 13 aastane poiss mõtleb, et OHHH kui vaid saaks seksi. Aga see ei tähenda, et tegelikult seda reaalselt ellu peaks viima.
Ma soovitan just vastupidist, tehke kaitsevahendid selgeks ja andke minna. Mingi 20selt ennast süütuna avastada on ilmselt masendav. Noorena on kõik asjad põnevamad.
/.../

boyjoy kirjutas:
30 Juul 2019, 02:21
kakkybabenasa kirjutas:
Ma arvan, et iga teine 13 aastane poiss mõtleb, et OHHH kui vaid saaks seksi. Aga see ei tähenda, et tegelikult seda reaalselt ellu peaks viima.
Ma soovitan just vastupidist, tehke kaitsevahendid selgeks ja andke minna. Mingi 20selt ennast süütuna avastada on ilmselt masendav. Noorena on kõik asjad põnevamad.
No mina ei soovita mitte kellelegi seksi, kes ei oska suudelda, teist käega rahuldada jms. Seks on ju rohkemat kui paar sekundit keegi üritamas jäljendada p0rnos nähtut.
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
30 Juul 2019, 02:27
boyjoy kirjutas:
30 Juul 2019, 02:21
kakkybabenasa kirjutas:
No mina ei soovita mitte kellelegi seksi, kes ei oska suudelda, teist käega rahuldada jms. Seks on ju rohkemat kui paar sekundit keegi üritamas jäljendada p0rnos nähtut.
Ega muidu kogemusi ei saagi. :D Kõik sinu välja toodud tegevused nõuavad kogemust ja arusaama, et parnerid on erinevad ja ühtset õiget metoodikat ei olegi.
/.../
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”