Re: PEENIS LIIGA VÄIKE

Kuidas muus osas puberteediga? Eks arsti juurde kontrolli võid ju ikka minna. Mingeid suurendavaid ravimeid pole, kui on kehalise arenguga probleem, siis selle tuvastab arst ja määrab hormoonravi. Mõtlen siis seda, et mingeid toimivaid ravimeid pole, eks igasugust pettust on internetis küllaga, kus lubatakse mingite toidulisandite tarvitamisel peenise hüppelist suurenemist jne.

termomeeter kirjutas:
25 Veebr 2019, 20:45
Kuidas muus osas puberteediga? Eks arsti juurde kontrolli võid ju ikka minna. Mingeid suurendavaid ravimeid pole, kui on kehalise arenguga probleem, siis selle tuvastab arst ja määrab hormoonravi. Mõtlen siis seda, et mingeid toimivaid ravimeid pole, eks igasugust pettust on internetis küllaga, kus lubatakse mingite toidulisandite tarvitamisel peenise hüppelist suurenemist jne.
Kas saaks viite mingile mastaapsele uuringule, mis tõestab, et ühtegi toimivat ravimit ei ole?

For trolls, ma lihtsalt tahaks teada, et kust see info pärineb. xd
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
25 Veebr 2019, 22:01

Kas saaks viite mingile mastaapsele uuringule, mis tõestab, et ühtegi toimivat ravimit ei ole?
uurisin ka siis teemat ja doktor margus punab, kes on eesti tuntuim meestearst, ütleb, et igasugused salvid ja tabletid ei tööta kindlasti. peenisepump on mõeldud eelkõige vanematele meestele erektsiooni tagamiseks. doktor punab soovitab ühes vanemas artiklis venitusaparaate. teadusliku teemana seda vist väga ei käsitleta muidugi. :D igatahes, ta soovitab andromedicali venitusaparaati. ent mõju piirdub ka selle aparaadiga kõige etemal juhul vaid paari sentimeetriga. nii et veel parem variant on mõistagi teema pärast üleliia mitte muretseda. ei saa mainimata jätta, et igasuguse paljunemise ja seksitralli juures unustatakse ära, et inimkond on mitmetuhande aasta jooksul meeletult paljunenud, aga mingit erilist moraalset arengut pole küll näha.
eraldatus

Ma tegelikult arvan ka, et muretsemiseks pole põhjus. Mul on ka pigem väike, aga kuna nii mina kui mu partner oleme ka ise lühikest kasvu, siis on mõnes asendis pikkust täitsa piisavalt või isegi üleliia.
Paar nõuannet, mida päriselt soovitaks:
Esiteks, õpi käsi ja suud ka kasutama. Oleneb neiust, aga need on keskmiselt sama head või isegi paremad naise jaoks, kui lihtsalt seks.
Teiseks, seks on keeruline. On 100 põhjust, miks see ei õnnestu. Minu esimene aasta oma partneriga oli täis olukordi, kus seks jäi ära minu tõttu. See on täiesti normaalne. Leia partner, kellega teil on päriselt hea olla ja ei pea end häbenema. Jah, tuleb ette, et oled terve toa küünlaid täis pannud ja siis kui asjaks läheb, lööb närv sisse ja ei suudagi mitte midagi teha. Lõpuks neiu küsib: "Aga kuhu sina siis jäid?" ja ongi väga piinlik, et nohjah... seekord siis ei saa seksida, kuna keha vedas alt. Selliseid asju juhtub väga palju. Mul umbes iga neljas kord õnnestus ainult vahepeal. Aga mida rohkem harjute üksteisega ja mida vähem muretsed, seda lihtsamaks läheb kõik see asi ja lõpuks ei mõtle absoluutselt enda suuruse peale.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”