Re: tüdrukuga harjutamine

kakkybabenasa kirjutas:
15 Jaan 2019, 00:02
Vulkaanipurse kirjutas:
14 Jaan 2019, 21:37
Vivienne kirjutas:
14 Jaan 2019, 19:35
Mitte ühelgi kutil ei õnnestu esimene kord valatult, lähebki esimeste sekunditega lahti, täiesti tavaline asi.
Mingisugune oma kogemus? Oskad statistikat tuua? 90nel sajast?

Poiss tahab seksida, mis vahet seal kellega? Paneme kõik need moraali küsimused ära ala "hiljem otsa vaadata"

Läheb paremini sellega keda tunned ja tead? Jama jutt.
Läheb paremini sellega, kes on kogenum.
kakkybabenasa kirjutas: Ise teeb teema ja ei julge piltigi saata, ilmselt ongi mingi konn ja jääbki oma konna ootama internetis.
Mis sa küsisid nüüd pilti poisilt või?
Muidugi mitte aga oma esimeses postituses ütlesin mis ma ütlesin. Soovija peab ise initsiatiivi ülesse näitama.

Ja ülejäänud ajuvabale tekstile ma ei viitsi midagi vastata, sest see pole enam arutelu. 😁Mul pole nii madalale vaja langeda, et sellistele aru peaks andma.
Mida sa sogad? Sa ise küsid "Ise teeb teema ja ei julge piltigi saata" ja ometigi kui Vulkaanipurse ja teised toovad välja hea pointi et paljud ei taha oma pilti internetti riputada ja et kas sa küsid talt pilti, siis sa järsku eitad nagu sa ei oleks sellist asja öelnudki. Kui sa oled midagi öelnud/kirjutanud, siis see on ka see mida teised näevad ja arvestavad sinu sõnade ja arvamusena, sa ei saa järsku ümber otsustada et ei ma ei mõelnud seda. Või noh, muidugi saad, aga siis on väga raske midagigi mis sa ütled tõsiselt võtta.

Ja.. "Mul pole nii madalale vaja langeda, et sellistele aru peaks andma." selline üleolevus ei vii sind elus kuskile.

Re: tüdrukuga harjutamine

Õigusevõitleja kirjutas:
15 Jaan 2019, 16:38
kakkybabenasa kirjutas:
15 Jaan 2019, 00:02
Vulkaanipurse kirjutas:
14 Jaan 2019, 21:37

Mingisugune oma kogemus? Oskad statistikat tuua? 90nel sajast?

Poiss tahab seksida, mis vahet seal kellega? Paneme kõik need moraali küsimused ära ala "hiljem otsa vaadata"

Läheb paremini sellega keda tunned ja tead? Jama jutt.
Läheb paremini sellega, kes on kogenum.

Mis sa küsisid nüüd pilti poisilt või?
Muidugi mitte aga oma esimeses postituses ütlesin mis ma ütlesin. Soovija peab ise initsiatiivi ülesse näitama.

Ja ülejäänud ajuvabale tekstile ma ei viitsi midagi vastata, sest see pole enam arutelu. 😁Mul pole nii madalale vaja langeda, et sellistele aru peaks andma.
Mida sa sogad? Sa ise küsid "Ise teeb teema ja ei julge piltigi saata" ja ometigi kui Vulkaanipurse ja teised toovad välja hea pointi et paljud ei taha oma pilti internetti riputada ja et kas sa küsid talt pilti, siis sa järsku eitad nagu sa ei oleks sellist asja öelnudki. Kui sa oled midagi öelnud/kirjutanud, siis see on ka see mida teised näevad ja arvestavad sinu sõnade ja arvamusena, sa ei saa järsku ümber otsustada et ei ma ei mõelnud seda. Või noh, muidugi saad, aga siis on väga raske midagigi mis sa ütled tõsiselt võtta.

Ja.. "Mul pole nii madalale vaja langeda, et sellistele aru peaks andma." selline üleolevus ei vii sind elus kuskile.
Ma ei ole temalt otseselt pilti küsinud. Ütlesin vaid kui oled minu 10/10 nest siis mõtlen selle peale. Aga selleks on ju pilti vaja saata( ei pea internetis üleval olema), et ma üldse hakkaks mõtlema. Või milles on segadus?
Ei julge pilti saata...mis siis teistest asjadest rääkida kui kokku saadakse. Et siis tuleb kuskilt julgus sisse või...tere talv.

Ma ei pea end kaitsma hakkama netis kuna mingi ajukääbik mõtles minu pihta midagi öelda. Sellesmõttes oma energiat pole vaja raisata ja meelt nüristada.
Post Malone - Goodbyes on repeat
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”