Milles probleem?

Hei!

Olen oma tùdrukuga umbes 2 kuud koos olnud juba, kòik on super. Kàime peale kooli tema juures amelemas ùsna sageli. Ta vòtab tàitsa paljaks (v noh ma libistan kàe pluusi v pùkste alla, natuke sikutan ise ja ss ta vòtab tàitsa àra). Ùhel korral panin talle nàppu mingi 45min, talle tàitsa meeldis :) ùtlesin ka et tahan teda. Nùùd peale seda kui tema juurde làksime ss enam pùkse jalast àra ei vòtnud, ùtles et pàevad sorry ei. Kogu nàdal sama jama. Kas vòisidki pàevad olla, sest niipalju kui ma ùritasin olid tal tavalised alukad mitte stringid nagu enne pàevi, vòi ta lihtsalt ei tahtnud. Kaudselt kùsisin ka, ta ei vastanud vaid lih suudles mind. Kas ta kardab vòi milles asi? Sest nagu enne ta on rahulikult paljalt kaisutanud minuga ei tea. Mida foorumlased arvavad?

Re: Milles probleem?

jummel las tal olla päevad, kestavadki kokku mingi nädal, normaalne ju
ja enne päevi ei kanta stringe, ma ei tea kust sa seda lugenud oled
ja ma ka ei oleks päevadega alasti kaisus sorry, päevade ajal olekski mingi dressides, poleks isegi alukate väel
45 minutit järjest näppu saada? katki tahtsid nühkida teda või? ma küll üle max 10 min ei kannataks xd
sad, lonely and bad at math

boyjoy kirjutas:
17 Dets 2018, 16:49
Mõistlikum oleks naise asemel seksnukk osta, 4-5 tuh pidi olema, mingist uudisest lugesin.

*ei vingu
*ei ole lisakulusid
*annab alati kätte
*pole päevi
*ei jää rasedaks
jne
Alguseks siis talle piisaks masturbaatorist. Flashlight v mis iganes see on.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

boyjoy kirjutas:
17 Dets 2018, 16:49
Mõistlikum oleks naise asemel seksnukk osta, 4-5 tuh pidi olema, mingist uudisest lugesin.

*ei vingu
*ei ole lisakulusid
*annab alati kätte
*pole päevi
*ei jää rasedaks
jne
Tonn. Tonn viissada on hinnaks (suht taskukohane mehe jaoks). Pole ühtegi 5000 dollarist nukku näinud müügil!
Võtaks endale ka ühe!

Ja soomes avati kumminukkude bordell ! Liigume õiges suunas xD
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
Tonn. Tonn viissada on hinnaks (suht taskukohane mehe jaoks). Pole ühtegi 5000 dollarist nukku näinud müügil!

Ja soomes avati kumminukkude bordell ! Liigume õiges suunas xD
Need soome omad maksavad 5000 ja rohkem. Tonnised on mõtetud jamad. Vaatasin reportaazi nendest....
Nad maksavad isegi rohkem. Sellist nagu soomes saab 5-10k/tükk
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”