Re: Rinnad

#2
no, aga, heh, rindu ei saa ju kuidagi peale opi suuremaks teha

või noh, teoorias ju saab, kui veel juurde tahad võtta ja rasvast toitu süüa, siis peaksid ka rinnad suurenema, aga proportsionaalselt suuremaid rindu saad ainult opiga :)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Re: Rinnad

#3
Ega siin eriti midagi teha ei ole jah. Kui saaks kuidagi kasvu mõjutada, oleks ma juba ammu midagi enda omadega ette võtnud :D
Kui soovid, siis võid kanda suurema polsterdusega push-up rinnahoidjaid, mis visuaalselt rindu suuremaks teevad (kuigi tuleb tunnistada, ega nad väga mugavad nüüd ei ole)

Re: Rinnad

#4
Kas sa oled proovinud silikoonist rindu? Vaata ebay.com, seal pakutakse igasuguseid huvitavaid rinnasuurendamise komplekte. Kui viitsid veidi kaevata, leiad kindlasti hea hinna ja kvaliteedi suhte. Ise küll ei kasuta, aga sõbranna rääkis mulle firmast ForeverYoung. Silikoonist rinnad pidid olema täpselt nahavärvi ja supermugavad, mistõttu läheb vahel endalgi meelest ära, et neid kannad. On olemas nii traksidega(rinnahoidjatüüpi) variant kui ka ilma traksideta, mille saad väga lihtsalt oma pärisrindade külge liimida spetsiaalse higistamisvastase rinnaliimiga.

Budget variant on aga lihtsalt osta veidi suuremad rinnahoidjad ja kui kannad, topid paberit täis. Päikest! :)

Re: Rinnad

#5
Eelmisele vastajale - no ja mis selle mõte oleks? :D Lähed sõpradega randa või ujulasse, või leiad kaaslase, kellega ka füüsiline lähedus loomulikuks saab.. siis tuleb ju kõik välja. Tunduvalt lihtsam on enda kehaga sõbraks saada, kui hakata mingeid kunsttisse kleepima ja neid varjama.

Re: Rinnad

#7
Ega siin palju valikuid pole. Vaid üks. Hakka oma keha armastama. Tüse sa olema ei pea. Armasta, ei armasta. Kuigi tõsilugu on see et kui kaalust alla võtta siis kahanevad rinnad esimesena.
Armasta oma keha sellisena nagu see loodud on. Soovitan ennast paljana peeglist vaadata. Harjuda sellega millised su rinnad on ja leida nendes ilu. Rindu on igasuguseid ja meesoost isikud armastavad ka igasuguseid rindu.

Re: Rinnad

#8
Princessake kirjutas:
13 Juun 2018, 22:44
Hei. Kuna olen selline tüsedam,mitte nüüd nii suur maakera ka aga mu rinnakorv on 85B,sooviks et oleks suurem🙂 Mida soovitate?
Minu jaoks on 85B ikka piisavalt suur. Mul endal 75B ja ise sooviksin, et mu rinnad oleksid väiksemad😁, kuid hakkan tasapisi endaga leppima ja proovin endaga rahul olla. Palun proovi sina ka endaga rahul olla 😊
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”