Küsimus süütutele poistele

Kuidas te süütud olete? Islandil mingi somaalia immigrant nakatas 20 Islandi naist HIVi mõne kuu jooksul. Keelt ei oska, haridust pole, raha pole, tulevikku pole, ja olgem ausad, somaallased on suht koledad. Poolas mingi suva neeger nakatas teadlikult naisi HIVi, kui sellest meedias teatati, siis olid testimiskohad naistest umbes, sadu naisi oli, kes olid temaga seksinud.

Siit loo moraal: Lääne naine seksib igaühega. Nii et kuidas see võimalik on, et mõni 16+ inimene süütu on?

Re: Küsimus süütutele poistele

Miks ta seda ei tee? Millal mehed aru saavad, et armastus on sotsiaalne konstruktsioon grupi koos hoidmiseks, analoogselt religiooniga? Armastust ei eksisteeri. Noorele Lääne naisele prognoositakse 15-20 seksuaalpartnerit elu jooksul, täna on see umbes 7 kogu Lääne populatsiooni seas. Paljudes lääneriikides lahutatakse juba täna pooled abielud. Kas neid ja muid arve vaadates saab öelda, et armastus on olemas? Kui see mehhanism nimega "armastus" on tänaseks eliidi poolt devalveeritud, siis miks selle järgi mängida ja kannatada? Minu arvates on see väga rumal. Mängureeglid on muutunud, tuleb adapteeruda.

Siin tuleb jälgida ka seda, et tegelikult kõike, mida kirjutatakse, ei tasu uskuda. Oleme inimkonnana arengufaasis, kus kõik asjad, sealhulgas uskumused muutuvad väga kiirelt.

Kui vaatame arve, siis miks inimene nuriseb elatustaseme üle? Sest arvud ei näita tegelikkust. Arvud näitavad ainult pealiskihte, kuid need ei näita inimsste emotsioone, hingeeelu jms. Kui me jätame ühe osa inimesest välja, siis mis mõttega hoida teist osa? Sama hästi võiks raha kui väärtuse näitaja olematu olla.

Ärme hakka rääkima sellest, et mida rohkem ajas tagasi, seda rohkem olid naised sunnitud mehega koos olema, ükskõik, milline viimane oli. Nüüd on mõlemal poolel rohkem õigusi.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Bansai, sa oled täiesti tõsiselt kõige moraalivõõram ja suurima empaatiapuudusega inimene keda ma kunagi näinud/kuulnud olen.
See, millal keegi kellegagi seksuaalvahekorda läheb sõltub täielikult nende omast soovist. Ja ei saa öelda, et Lääne naised on lõdva püksikummiga nendest lähtudest, kes HIVi nakatusid, kui Läänes on miljoneid naisi.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”