PIKK KÜSIMUSTIK KÕIGILE!

TÜDRUKUTELE:
Kui pikk võiks poiss olla?
Kas ta võiks olla musklitega?
Mis värvi ta silmad oleksid?
Kas ta võiks olla sexi armastaja?
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis?
Kas ta võiks rikas olla?

POISTELE:
Kui pikk ta võiks olla?
Millised juuksed tal olla võiksid?
Kas tal võiksid olla suured rinnad?
Kas ta võiks armastada sexi?
Kui vana ta olla võiks?
Kas ta peaks suurte puusadega olema?
Kas ta peaks sexikas välja nägema?

Re: PIKK KÜSIMUSTIK KÕIGILE!

Kui pikk võiks poiss olla? 170-175
Kas ta võiks olla musklitega? Ei oma tähtsust, pigem jah. Eelistan peenemaid poisse.
Mis värvi ta silmad oleksid? Hall või roheline
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Mhhh. Ma ei tea. Mitte mingi hull aga võiks ikka.
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Keskmine, äkki suur?
Kas ta võiks rikas olla? Ei oma tähtsust
dont say maybe if u want to say no

Kui pikk võiks poiss olla? Minust pikem
Kas ta võiks olla musklitega? Ei oma tähtsust, võiks veidikene lihast lihtsalt olla
Mis värvi ta silmad oleksid? Hallid on kenad, aga kindlat kindlasti pole
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Poleks paha, aga liialt ka hea pole
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Suurus ei oma tähtsust, teod loevad. Puhtalt minu arvamus, aga kui juba nii küsitud, siis keskmine
Kas ta võiks rikas olla? Raha pole oluline

Kui pikk võiks poiss olla? Umb 170cm.. Mdea ma arvan et ikka minust pikkem
Kas ta võiks olla musklitega? Ei see ei oma tähtsust.. Aga väga kogukat ka ei sooviks
Mis värvi ta silmad oleksid? Ei oma tähtsust
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Natukene.. Mitte palju
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Suurus ei oma tähtsust tegelikult.. Ise sooviksin pigem väikese peenisega meest.. Mulle suured ei mseeldi
Kas ta võiks rikas olla? Ei oma tähtsust

Kui pikk võiks poiss olla? 170-180cm aga see pole oluline
Kas ta võiks olla musklitega? Hea füüsiline vorm on pluss küll, selle poole pealt et hoolib oma tervisest ja näeb vaeva. Ja no eks see ülespumbatud look läheb peale küll kõvasti, aga see pole mingi kriteerium, välimus ei ole oluline.
Mis värvi ta silmad oleksid? Rohelised silmad masterrace aga pole oluline.
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Ei.
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Ükskõik.
Kas ta võiks rikas olla? Ükskõik, oluline on see et ta oleks töökas ja ettevõtlik.

[quote="Okau0ahja"]TÜDRUKUTELE:
Kui pikk võiks poiss olla? 172-185
Kas ta võiks olla musklitega? Pole kohustuslik, aga sporti võiks harrastada küll.
Mis värvi ta silmad oleksid? Ükskõik
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Ei oma tähtsust
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Ükskõik
Kas ta võiks rikas olla? Pole kohustuslik, aga võib. Igal juhul peab ta materiaalselt iseendaga hakkama saama
20 / ♀
Rumaluke

POISTELE:
Kui pikk ta võiks olla? ei oma tähtsust
Millised juuksed tal olla võiksid? poolpikad, pikad xD värvus ei oma erilist tähtsust
Kas tal võiksid olla suured rinnad? ei oma tähtsust
Kas ta võiks armastada sexi? täpselt ei oska öelda:D
Kui vana ta olla võiks? täpselt ei oska öelda:D
Kas ta peaks suurte puusadega olema? ei oma tähtsust
Kas ta peaks sexikas välja nägema? ei oma erilist tähtsust kui sisemiselt meeldib siis meeldib tavaliselt ka välimiselt

TÜDRUKUTELE:
Kui pikk võiks poiss olla? Suht suva
Kas ta võiks olla musklitega? Ei ole vahet väga
Mis värvi ta silmad oleksid? Iga värv sobib
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Keda kotib
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Pohhui
Kas ta võiks rikas olla? Vähem ei saa kottidagi

Iseloom is everything
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

POISTELE:

Kui pikk ta võiks olla?
Ei koti.

Tõmbun küll brünettide poole kergemini, aga muidu ei ole vahet.

Ei oma mingit tähtsust

Pole vahet.

Kui vana ta olla võiks?
Pole ka vahet.

Pole vahet.

Lol. Ei koti see üldse.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:POISTELE:

Kui pikk ta võiks olla?
Ei koti.

Tõmbun küll brünettide poole kergemini, aga muidu ei ole vahet.

Ei oma mingit tähtsust

Pole vahet.

Kui vana ta olla võiks?
Pole ka vahet.

Pole vahet.

Lol. Ei koti see üldse.
Kle olen brünett! Võiks kokku saada?! ;-D Muu sind ju ei huvita XD Tegelt suht samaaa...

TÜDRUKUTELE:
Kui pikk võiks poiss olla? Minust pikkem

Kas ta võiks olla musklitega? No kindlasti mitte mingi jõusaali sõltlane! Lihased ei tee paha muidu ;-)

Mis värvi ta silmad oleksid? Ei vali kedagi silmavärv pärast! Muidu mulle meeldivad sinised ja pruunid silmad

Kas ta võiks olla sexi armastaja? Emm pigem mitte kuna sellega võib problasi tekkida....

Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? Pohh ausalt

Kas ta võiks rikas olla? No tore kui majanduslikult on koik kindel ja blablabla aga armastus on armastus!!!

Ütlen ära et see kõik siin on ideaalis! Muidu ei 'valiks' ju tõelist armastust silmavärvi v peenise suuruse pärast?! Lic mul tunne et sellistesse armun tihedamini ja muidu pole väga mõttet siia kirjutada kui koguaeg ; Pole tähtsust, ükskõik, täitsa suva... Sorry pikka teksti pärast!!!

rosanna1324 kirjutas:TÜDRUKUTELE:

Kas ta võiks olla musklitega? No kindlasti mitte mingi jõusaali sõltlane! Lihased ei tee paha muidu ;-)

Mis värvi ta silmad oleksid? Ei vali kedagi silmavärv pärast! Muidu mulle meeldivad sinised ja pruunid silmad

Kas ta võiks olla sexi armastaja? Emm pigem mitte kuna sellega võib problasi tekkida....

Kas ta võiks rikas olla? No tore kui majanduslikult on koik kindel ja blablabla aga armastus on armastus!!!

Ütlen ära et see kõik siin on ideaalis! Muidu ei 'valiks' ju tõelist armastust silmavärvi v peenise suuruse pärast?! Lic mul tunne et sellistesse armun tihedamini ja muidu pole väga mõttet siia kirjutada kui koguaeg ; Pole tähtsust, ükskõik, täitsa suva... Sorry pikka teksti pärast!!!
Ok kuna su kommentaar oli ilmselgelt suunatud minu postitusele mainiksin siiski ära, et proovisin näidata, et minu vaatepildist ei ole füüsilistel teguritel nii suurt rolli, kui iseloomul.
Näiteks kui su "perfektne poiss" jääb haigeks ja tal pole enam muskleid või kaotab raha millegi pärast, mida kontrollida ei suuda kas sa siis ei armasta teda enam?
Ja pealegi, kui inimene on välimuselt "perfektne" kuid iseloom on sitt siis pole väga midagi peale hakata selle poisiga. Või tüdrukuga if u might.
Saan aru, et sina ei valiks aga postitus oli siiski suunatud neile, kes teeks kõike, et mingit iludust enda kõrvale saada. :)

iamanxiety kirjutas:

Ok kuna su kommentaar oli ilmselgelt suunatud minu postitusele mainiksin siiski ära, et proovisin näidata, et minu vaatepildist ei ole füüsilistel teguritel nii suurt rolli, kui iseloomul.
Näiteks kui su "perfektne poiss" jääb haigeks ja tal pole enam muskleid või kaotab raha millegi pärast, mida kontrollida ei suuda kas sa siis ei armasta teda enam?
Ja pealegi, kui inimene on välimuselt "perfektne" kuid iseloom on sitt siis pole väga midagi peale hakata selle poisiga. Või tüdrukuga if u might.
Saan aru, et sina ei valiks aga postitus oli siiski suunatud neile, kes teeks kõike, et mingit iludust enda kõrvale saada. :)
r-r-r-r-rekt xD vist

iamanxiety kirjutas:

Ütlen täitsa ausalt ma ei lugenudgi teiste postitusi vaid lic vastasin. Ja jah ma tean, moistan su juttu! Noh... kuidas ma seda ytlen XD ... Need on omadused mis mulle meeldivad ja ma ju tean et ilmselgelt mu tõeline armastus ei ole selline. Aga ma lic ei tahtnud kõigele vastata et ykskõik kuna tundus et sellel pole ss motet... Et jah tõesti vabandust kui tundusin kuidagi mingi hull beib v printsess!

😆 See liiga naljakas küsitlus, et mitte vastata.
Kui pikk võiks poiss olla? 180-190
Kas ta võiks olla musklitega? Ilma lihas toonuseta keha näitab vaid looderdust söögi või joogi näol.
Mis värvi ta silmad oleksid? Pruunid, sinised. Ilusad, puhtad, sügavad 😁
Kas ta võiks olla sexi armastaja? Eeee xD no mees sõpru mul on olemas. Seega jah.
Kas tal võiks olla suur,keskmibe või väike peenis? 17 ideaalis.
Kas ta võiks rikas olla? Jummala pohhui, aga raha võiks olla küll, et ei ela minu rahakoti peal.
Mida iganes
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”