milline välimus teile meeldib,küsimused

Tere.
Küsimustik siis
Tüdrukutele:
Kui pikk võiks poiss/mees olla?
Kas lihastega?
Kas jalad pigem paksud v peenikesed?
Kas akne segab?
Silmade värv?
Armid?
Poistele;
Tüdruku pikkus kas sinust lühem v pikem?
Kas võiks olla õrnad lihased nähtaval?
Peenike või kurvikas?
Milline rindade suurus või ükskõik?
Milline tagumik?
Silmade värv?

Ootan vastuseid :D

Re: milline välimus teile meeldib,küsimused

Tüdrukutele:
Kui pikk võiks poiss/mees olla? Umbes minupikkune, seega umbes 177 cm pikk.
Kas lihastega? Erilist vahet ei ole.
Kas jalad pigem paksud v peenikesed? Kui ta on ise üleni paks, siis häiriks, sest paksemad on tavaliselt laisemad, lohakamad ja nad jätavad endast sellise mulje, nagu nad vaataksid iga õhtu telekast mingit sporti ning sööksid sinna kõrvale kõike võimalikku koos õllega. Samas tundub ka kahtlane see, et ainult jalad on paksud (?). Ilmselt ei saanud ma küsimusest aru.
Kas akne segab? Kui on väga suur akne, siis jah, segab.
kõik on sodi

Seleen kirjutas:Tüdrukutele:
Kui pikk võiks poiss/mees olla? Umbes minupikkune, seega umbes 177 cm pikk.
Kas lihastega? Erilist vahet ei ole.
Kas jalad pigem paksud v peenikesed? Kui ta on ise üleni paks, siis häiriks, sest paksemad on tavaliselt laisemad, lohakamad ja nad jätavad endast sellise mulje, nagu nad vaataksid iga õhtu telekast mingit sporti ning sööksid sinna kõrvale kõike võimalikku koos õllega. Samas tundub ka kahtlane see, et ainult jalad on paksud (?). Ilmselt ei saanud ma küsimusest aru.
Kas akne segab? Kui on väga suur akne, siis jah, segab.
Silmade värv? Ei oma tähtsust.
Armid? Ei häiri.
kõik on sodi

Poistele;
Tüdruku pikkus kas sinust lühem v pikem? Pole vahet. Lühematega see jama, et vahekorraga võib problasi tekkida.
Kas võiks olla õrnad lihased nähtaval? Jälle, vahet pole.
Peenike või kurvikas? Ise eelistan neid, kel ikka on muud ka kui kondod ja nahk, ja ei pea selleks ilmtingimata kurvikas olema, kuigi kasuks tuleb küll.
Milline rindade suurus või ükskõik? Suva ja pigem keskmised(C ja B vahel), muidu tüdrukul endal ka veidi halvem.
Milline tagumik? Ka pole mingit vahet, üldse midagi, mida ma ei vaata.
Silmade värv? Puudub lemmik aga pruunid ja sinised silmad tõmbavad rohkem.

Üldse, pigem eelistan mõistvat veidi tüsedamat, kui vastikut ilueedit. Selline, kes jääb su kõrvale, kui sul raske.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Kui pikk võiks poiss/mees olla? ükskõik kui pikk, aga minuga sama pikkune võiks ikka olla (173cm).
Kas lihastega? Jumala ükskõik.
Kas jalad pigem paksud v peenikesed? Ei vaata nagu sellise kriteeriumi järgi omale meest.
Kas akne segab? Ei sega
Silmade värv? kah päris ükskõik, aga meeldivad pruunid.
Armid? Kaa ükskõik, armmid on ilusad ja mulle nad sobivad. Oman ise ka arme piisavas koguses seega oleks nõme mul kritiseerida inimest armide pärast.

Kui pikk võiks poiss/mees olla? 170-180cm on ideaal minu silmis aga üldiselt on savi.
Kas lihastega? Bodybuildereid taga ei aja aga tugevad mehed pigem tõmbavad jep. Ise olen üsna heas vormis ja eriti ei tõmba küll mehed kelle kõrval ma pigem ise see mehine pool paistan olevat lol.
Kas jalad pigem paksud v peenikesed? Savi.
Kas akne segab? Ei.
Silmade värv? Rohelised silmad meeldivad kõige rohkem aga silmavärv on täiesti ebaoluline faktor partneri valimisel.
Armid? Täiesti savi.

Seleen kirjutas:Samas tundub ka kahtlane see, et ainult jalad on paksud (?).
Saab ikka, igasugu kehatüüpe on olemas. Ma ise üks ehe näide; ülakehale on pea võimatu pekki koguda, lihast ka mujale väga ei tule kui kätele, seljale ja kõhule. Kannan XS suuruses särke ja needki pihast tihti lohvakad. Samas puusad ja jalad on alati massiivsed, rasv koguneb esimesena sinna ja lihast on ka üle mõistuse lihtne ehitada, püksid on üldiselt M.
Mõned aastad tagasi kaalusin u. 15kg rohkem kui hetkel, üsna chubby nägin välja, aga piht oli ikka peenike ja ribid torkisid vastikult välja.

Tüdruku pikkus kas sinust lühem v pikem?Veits lühem
Kas võiks olla õrnad lihased nähtaval?Njamh
Peenike või kurvikas?Kurvikas
Milline rindade suurus või ükskõik?Ükskõik
Milline tagumik?Normaalne
Silmade värv?Pole oluline
"You may listen to what everybody says, but the fact remains that you've got to get out there and do the thing yourself." Dame Joan Sutherland

Kui pikk võiks poiss\mees olla? Minust ikka 15cm pikem umbes. See tähendab, et kuskil 170cm ringis.
Kas lihastega? Pole väga tähtis, aga päris kõrend või mingi hull musklimees mulle ka ei meeldi. Võik lihtsalt parajalt treenitud keha olla.
Kas jalad pigem paksud või peenikesed? Peenikesed võiks olla, aga mitte mingi luud ja nahk, vaid lihtsalt treenitud jalad sobivad küll.
Kas akne segab? Kui pole VÄGA hull akne, siis ei sega.
Silmade värv? Pole tähtsust.
Armid? Kui just näos pole, siis ei sega.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”