palun abi ja ideid

Tervist, mul väike mure.
Olen 20 aastane noormees, hea sissetulekuga ning elan kesklinnas kolmetoalises korteris ehk siis üsna jõukas.
Mul on ka tüdruk 18 aastane ning sellega kaasnebki mure. Nimelt mulle meeldib olla tüdrukuga koos ja teha süüa ja kaisutada ja vaadata filme ning teha selliseid asju mis on armsad ja tekitavad hea tunde.

Mure tekkib siis kui tüdruk tahab seksida, me kumbki pole süütud aga mul on trauma sellega ja ma ei suuda seda teha. Kui ma olen seletanud tüdrukule miks ma ei taha selle kallale veel asuda siis ta ütleb et ta saab aru aga ikka natukese aja pärast üritab. Ta ütleb et ta tahab mind enda sisse ja ta pole kunagi nii suurt peenist näinud.

Trauma on mul nimelt sellega, et eelmises suhtes ma seksisin paarilisega ühe korra ja see oli ka viimane kord kuna ma pidin kasutama väga palju libestit ning tüdruk pärast veritses ja nahk oli katki ning kõik kohad olid rebenenud aga ta ütles et ta pole kunagi end nii hästi tundud aga ma tundsin end väga halvasti peale seda tänu sellele mis valu ta pidi kannatama järgnevad päevad kuigi ta ütles et see oli seda väärt.

Selgituseks siis mu peenis on kõvana umbes 20 cm pikk ja ümbermõõt on selline et ühe käega suudad võibolla poolest peenisest kinni võtta.

Palun aidake mind ja andke ideid mida ma tegema peaks või kuidas ma oma elus hakkama saan. Mulle meeldib seks väga ja orgasm aga ma ei suuda seda vaimselt teha enam ja noh kui aus olla siis ka mitte füüsiliselt.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”