Esimene vahekord

Tere kõigile!

Rääkige täiesti ausalt enda esimesest vahekorrast. Kui vanad te olite? Kui kaua olite varem tuttavad poisi/tüdrukuga olnud? Kus te seda tegite? Kas esimesel korral oli ka kuidagi kohmetuse tunne või sujus see kõik nagu loomulikult?
See on muidugi delikaatne teema, kuid olen väga tänulik kõigile, kes oma kogemusi jagavad :)

Re: Esimene vahekord

olin 17-aastane, poisiga suhelnud olime ainult mingi 2 nädalat, koos olnud natuke vähem sellest. siiamaani oleme koos, nii et ei kahetse :) ühikas tegime. kohmakust ikka leidus, aga see kujunes kuidagi loomulikuks, tegime koos nalja selle üle jne. ta ikka siiamaani vahest tuletab meelde, kuidas ma vaikselt sosistasin "kadakas* su kadakas* nii valus on" vms.

Olin 18. Poisiga olin tuttav kolm kuud. Suhtes olime olnud peaaegu kuu. Kuigi ma eelnevalt mõtlesin et ma jään vist elulõpuni süütuks,et ma ei julge seda teha,aga polnud asi üldse nii hull. Mina tahtsin seda ja poiss oli nõus. Valu oli talutav,õnneks mitte nii nagu ma kujutasin ette. Kuigi ma pole enam koos selle poisiga,ei kahetse et talle süütuse kinkisin

Ma olin 16, poiss 18. Olime suhelnud üle aasta, aga suhtes olnud 2 kuud. Esimene kord oli väga armas ja samas saime mõlemad orgasmi. Valus ei olnud üldse, pigem mõnus. Eelmäng on väga oluline esimese korra juures, et üksteist üles kütta ja valus ei oleks.

Esimene kord oli suhteliselt suvalise inimesega. Läksin esimest korda välja jooma ja siis bussipeatuses mingi mehega suhtlesin ja vist andsin talle oma fb. Igaljuhul samal õhtul ta kirjutas, et ma tema juurde liht läheksin ja läksin ja siis olimegi. Pärast seda blokkisin ta fbs ära ega pole rohkem suhelnud.
Valus ei olnud, sest tal vist ei olnud kuigi suur, aga ebamugav oli küll. Ta oli äkki 29.

Olime suhelnud vist 8 kuud millest 4 kuud olime suhtes olnud. Mõlemad olime 16. See 4 kuud olime tegelenud niisama üksteise silitamise ja rahuldamisega käte/suuga. Siis tuli klassiga 3 päevane matk. Teisel ööl, see oli veel 1.juuni, kaotasime sellle siis koos ära. Esimesed lükked olid ikka väga valusad, hiljem muutus valutumaks, kuid hea ei olnud ikka. Nüüdseks oleme seda teinud ka pesus ja minu voodis ja nüüd on juba väga hea :D Tore meenutada ja ma ei kahetse, et ma selle temale kaotasin :)

Olin 19. Tuttavad olime olnud paar tundi ja varem umbes kaks nädalat internetis suhelnud. Tegime seda poisi juures, voodis. Temale see polnud esimene kord, aga mulle oli. Algul oli ikka valus ka ning kohmetus. Kui poiss esimesi silitusi tegi, siis värinad jooksid üle terve keha. Muidugi ei osanud mina ka ju mitte midagi algul teha. Sisenedes oli ikka valus ka ja hea meelega oleks natuke pisaraid ka valanud, aga siis hakkas juba kergem ja parem. Midagi imeliselt hea see kindlasti polnud, aga samas, mida esimeselt korralt ikka loota.

EHEY kirjutas:Jäime kahekesi minu poole ja vaatasime telekat ja mõtlesime,et proovime ja tal olid kondoomid kaasas,ning tegime siis seda ja ta lakkus minu tussut ja mu rindu ja klassikalist seksi tegime ka lihtsalt pani peenise sisse ja edasi tagasi me tegime seda voodis!
Oi, kui tore :)
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”