PALUN ABI (kiire pauk)

Tere, mul on selline asi et olen 14 ja ma olen 1 korra seksinud. Aga asi on nüüd selles et iga kord kui ma onan, siis pauk läheb suht kähku lahti ja kui ma selle tüdrukuga seksin, siis mul läks ka VÄGA kähku lahti..... ja ma kardan et kui ma nüüd järgmine kord tüdrukuga seksin, siis mul läheb kähku lahti ilma et tüdruk orgasmis saaks. Mida ma tegema pean?????

Tere “Guimo”!

Ma arvan, et sul ei ole põhjust muretsemiseks, sest enneaegne ejakulatsioon või “kiire pauk” on väga sagedane nähtus noortel inimestel, kes alustavad oma seksuaalelu. Aja jooksul kõik saab korda. Kui järgmine kord sul on sama probleem, aga sa tahad, et su tüdruk jõuaks orgasmini, siis sa võid teha talle suuseksi. Ma arvan, et su tüdruk on rahul selle variandiga, kui sa räägid temaga sellest. Meenutan sulle prantslaste vanasõna:” Mees jääb meheks, seni kuni tal on sõrmed alles!” See vanasõna vihjab sellele, et sa võid oma tüdrukule ka “näpukat” teha, et talle midagi meeldivad teha.

Kirjuta kuidas sul läheb!

Aga kui teha mitu "vooru", siis peab ju iga kord uut kondoomi kasutama? Ning veel, kui ei kasutata kondoomi ja nö võetakse peenis enne orgasmi naisest välja, siis kuhu sperma lastakse?

Dotsent kirjutas: Meenutan sulle prantslaste vanasõna:” Mees jääb meheks, seni kuni tal on sõrmed alles!”
Kas see vanasõna ei kõla mitte: "Kuni mehel on sõrmed ja keel, ei ole ta impotent!" :wink: See võib ka olla muidugi Eesti teisend Prantsuse vanasõnast. :D

Aga Guimole - ära muretse. Dotsent kirjutas õigesti, alguses on see suht levinud probleem.

Võid ju natukese aja, näiteks paarikümne minuti pärast uuesti proovida. Vaevalt, et ka teine kord nii kiiresti läheb. :wink:
Algaja kirjutas:Ning veel, kui ei kasutata kondoomi ja nö võetakse peenis enne orgasmi naisest välja, siis kuhu sperma lastakse?
Ma ei soovita seda teha. See on mõeldav kogenud mehe puhul, kes tajub täpselt oma "spermavoogusid" ja täielikult usaldusväärse partneri puhul. Ja ka siis on ikkagi tegemist riskiga.
Aga muidu - no lase kõhule näiteks.

Ja siis tuleb see ju ka ära pühkida kohe?

Nojah sa ju ei jäta seda sinna lihtsalt vedelema. :?
Ja tõesti see kiire saamine ongi selline algajate asi kes on esimesi kordi saanud. Pärast juba harjud ära ja siis võid juba "pool tundi" lasta.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”