Anaalseks (kogemused jne)

Huvi pärast hakkasin otsima, kas siin on selline teema olemas või ei, aga imekombel ei olnudki. Lihtsalt hakkas huvitama, kas kellegil on veel kogemusi sellega? Ehk viitsib keegi siin enda kogemusest rääkida.

Ma ei viitsi anonina seda teemat tegema hakata, seega usun, et nii mõndagi võib imestada, et mina selle teema tegin. :lol:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Re: Anaalseks (kogemused jne)

cryomancer kirjutas:Tekkis ka huvi. Kogemusi pole, aga ma elan põhimõtteliselt "ma tahan elus kõik ära proovida" põhimõtte järgi.
Heh, täpselt sama põhimõtte on ka minul just seksi juures. Oh well, kahtlane on seda siin öelda, aga minujaoks see ei olnudki mitte midagi hullu nagu olin alguses arvanud.

vertigo kirjutas:oot, saidki taha siis? kirjelda seda detailselt palun, mida tundsid jne
Jah. Damn, sa ajasid mind praegu meeletult naerma. xD Detailselt ma nüüd küll seletada ei viitsi, aga jah, mind valitses suhteliselt mõttetu hirm selle ees, kuna see ei olnud üldse valulik, ebamugav ega midagi. Kui ilusti lõdvestuda ning libestit kasutada, siis on asi täitsa nauditav. Vähemalt minu arvates.

Olen poiss ja võin kogemustest öelda et paljud tüdrukud on kartnud millegipärast anaalseksi , aga hiljem kui juba asi jõus ja tegemisel siis on nad lihtsalt lõdvestunud ja kiitnud , et ei ole valu ega ebamugavusi , kuna asi on eelmänguga lõdvestatud kuna on ka tuntud enne anaalseksi ka anaali massaaš mis mõjub naistele erutavalt ,.

Esimesel vahekorral, kuna mu partner oli külaltgi karm ja mul oli küllaltgi valus ja ta peenis ei läinud korralikult vahepeal sisse, otsutas ta, et miks mitte kahte auku korraga kohe ära augustada -.-, eriti nagu vahet ei olnudki lihtsalt anaal on intensiivsem, selline rough sex tunne jääb või mai oska öelda
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”