Re: KÜSITLUS ! KÕIK , KES KÄIVAD KOOLIS - PALUN VASTAKE !

Külaline kirjutas:
tsihh kirjutas:4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? jah, ma olen unistanud seksist õpetajaga, mõned nooremad on suht kenad ikka, vahest mõtlen, et ei tea kas tal on tuss raseeritud ja mis kujund jne lol, vanemate õpetajate kohta ei taha mõelda ka, üks noor õps kannab suht tihti neid retuuse, need siis tal alati TÄIEGA ümber tussi ja kanni, alati tekib tahtmine katsuda C:
haha, meil ka üks selline noor õpetaja, kes kannab retuuse koguaeg pükste asemel. endal tüdrukuna sellest pohh, aga poistel on mingi laser vms värgendus, ja siis tunni ajal kui õpetaja tahvlile kirjutab, sihivad laseriga persse tal :lol: :lol:
see õpetaja on seda märganud, aga ta ei ütle midagi, tegelt ma arvan, et ta on meelitatud, et noortele poistele endiselt peale läheb, kuigi vanust tal mingi..27-28 äkki.
Täitsa noor ju 27-28

1. Kui vana sa oled? 12
2. Oled poiss või tüdruk? Naissoost
3. Oled sa hetero/bi/homo? Hetero
4. Oled sa unistanud õpetajaga s***misest? Ei ole. Ja ei peaks ka.
5. Oled sa s***inud õpetajaga? Ei ole. Juba mõte tundub pervertne. Miks peaks siis tegudeni jõudma? Üldjuhul oleks sellisel juhul tegu vägistamisega

Vastasin küsitlusele kuna soovisin ka enda arvamust avaldada. Mina ei poolda üldjuhul selliseid küsitlusi, mis käsitleb antud teemasid, aga nojah... :D

Külaline kirjutas:1. Kui vana sa oled ? 2. Oled poiss või tüdruk ? 3. Oled sa hetero/bi/homo ? 4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? 5. Oled sa seksinud õpetajaga ? (4. ja 5. küsimusele võiks pikemalt vastata kui jah/ei .)
1. 12
2. Tüdruk
3. Hetero vist võib olla ka et bi
4. Olen küll meie ajaloo ja ühiskonna õps(naine)on päris ilus olen mõelnud milline ta ilma riieteta välja näeb.
5. Ei ole kahjuks
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”