Re: KÜSITLUS ! KÕIK , KES KÄIVAD KOOLIS - PALUN VASTAKE !

1. Kui vana sa oled ? 16
2. Oled poiss või tüdruk ? Tüdruk
3. Oled sa hetero/bi/homo ? Hetero
4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? Ei, päris rõve, pigem vaatan omavanuseid.
5. Oled sa seksinud õpetajaga ? (4. ja 5. küsimusele võiks pikemalt vastata kui jah/ei .) Ei, kuidas mõni saab nii rõve olla?
Life is either a daring adventure or nothing at all.

1. Kui vana sa oled ? 13
2. Oled poiss või tüdruk ?tydruk
3. Oled sa hetero/bi/homo ?homo, kes on bi?
4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? olen kyll
5. Oled sa seksinud õpetajaga ?ei kuid tahaks väga, meie koolis on yks 35a matemaatika õpetaja ta pole super modell ega ka prykkar keskmise väljanägemisega matemaatika õpetaja(naine) ma olen ta järele nagu hull
ema sai teada et käin lapsemure.ee's :(

Alati aitan kui oskan. kuid tavaliselt kysin ise

1. Kui vana sa oled ? 17
2. Oled poiss või tüdruk ? poiss
3. Oled sa hetero/bi/homo ? hetero
4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? jah, ma olen unistanud seksist õpetajaga, mõned nooremad on suht kenad ikka, vahest mõtlen, et ei tea kas tal on tuss raseeritud ja mis kujund jne lol, vanemate õpetajate kohta ei taha mõelda ka, üks noor õps kannab suht tihti neid retuuse, need siis tal alati TÄIEGA ümber tussi ja kanni, alati tekib tahtmine katsuda C:
5. Oled sa seksinud õpetajaga ? ei ole
(4. ja 5. küsimusele võiks pikemalt vastata kui jah/ei .) sobis vä?

tsihh kirjutas:4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? jah, ma olen unistanud seksist õpetajaga, mõned nooremad on suht kenad ikka, vahest mõtlen, et ei tea kas tal on tuss raseeritud ja mis kujund jne lol, vanemate õpetajate kohta ei taha mõelda ka, üks noor õps kannab suht tihti neid retuuse, need siis tal alati TÄIEGA ümber tussi ja kanni, alati tekib tahtmine katsuda C:
haha, meil ka üks selline noor õpetaja, kes kannab retuuse koguaeg pükste asemel. endal tüdrukuna sellest pohh, aga poistel on mingi laser vms värgendus, ja siis tunni ajal kui õpetaja tahvlile kirjutab, sihivad laseriga persse tal :lol: :lol:
see õpetaja on seda märganud, aga ta ei ütle midagi, tegelt ma arvan, et ta on meelitatud, et noortele poistele endiselt peale läheb, kuigi vanust tal mingi..27-28 äkki.

1. Kui vana sa oled ?
V: 14, 4 kuu pärast 15.
2. Oled poiss või tüdruk ?
V: Tüdruk :)
3. Oled sa hetero/bi/homo ?
V: Arvan, et siiski hetero :)
4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ?
V: Võimalik.. Tundub imelik, aga see on siuke kahemõtteline küsimus, et see oleks väga veider, aga samas väga erutav vms..
5. Oled sa seksinud õpetajaga ?
V: Ei. Olen veel süütu, ja pole tahtmist tõesti olnud :D
(4. ja 5. küsimusele võiks pikemalt vastata kui jah/ei .)

Külaline kirjutas:
tsihh kirjutas:4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? jah, ma olen unistanud seksist õpetajaga, mõned nooremad on suht kenad ikka, vahest mõtlen, et ei tea kas tal on tuss raseeritud ja mis kujund jne lol, vanemate õpetajate kohta ei taha mõelda ka, üks noor õps kannab suht tihti neid retuuse, need siis tal alati TÄIEGA ümber tussi ja kanni, alati tekib tahtmine katsuda C:
haha, meil ka üks selline noor õpetaja, kes kannab retuuse koguaeg pükste asemel. endal tüdrukuna sellest pohh, aga poistel on mingi laser vms värgendus, ja siis tunni ajal kui õpetaja tahvlile kirjutab, sihivad laseriga persse tal :lol: :lol:
see õpetaja on seda märganud, aga ta ei ütle midagi, tegelt ma arvan, et ta on meelitatud, et noortele poistele endiselt peale läheb, kuigi vanust tal mingi..27-28 äkki.
27-28 on ka noor..
Life is either a daring adventure or nothing at all.

1. Kui vana sa oled ? 16

2. Oled poiss või tüdruk ?tüdruk
3. Oled sa hetero/bi/homo ?hetero
4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? Ei , tundub rõve. ikkagist õpetaja ju, olgu nii kuum kui tahes aga jah :D minuarust absurdne
5. Oled sa seksinud õpetajaga ? ei
If ur heart was really broken, you'd be dead. so shut up!
põrkepallid ♥ stressipallid ♥
hakunamatata ! [:

1. Olen 17 2. Poiss 3. Hetero 4. Inglise keele tibi tahaks panna küll, mul annab seda ainet üks väga kena, umbes 25-30 aastane brünett venelanna, pandav beib :-) Ja koolis on veel mõned suht kenad õpetajad, üks annab saksa keelt, üks vist matat ja üks vist kunsti ja/või muusikat (viimased mulle tunde ei anna, niiet täpselt ma ei tea), kõik umbes 30-35 aastased naised, mitte küll nii kenad kui ingliskeele beib, aga kui võimalus tuleks, põrutaks küll. 5. Kahjuks pole tegudeni veel jõudnud.

Külaline kirjutas:1. Kui vana sa oled ? 2. Oled poiss või tüdruk ? 3. Oled sa hetero/bi/homo ? 4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? 5. Oled sa seksinud õpetajaga ? (4. ja 5. küsimusele võiks pikemalt vastata kui jah/ei .)
1) 15
2) veel täna hommikul olin tüdruk
3) homo
4) Ei. (aga kas sa saad aru, et selline asi pole normaalne?)
5) Ei. (mis sa arvad, teemaalgataja, mis sellisest seksist välja tuleks?)

1.Vanus: 14
2.Sugu: Tüdruk
3.Hetero/bi/homo: biseksuaal
4.Õpetajaga seksimisest oled unistand: Jah, mu algklasside klassijuhataja on nagu täiesti megahot :P, selline lühikeste blondide juustega, umbes 150 cm õrnade siniste silmadega 70 aastane daam, mu üks klassivend tabati 1kord tunni ajal onamast, siis, kui õps küsis, poiss vastas, et ta mõtles temast, klassijuss ei pannud mingit märkust ega midagi, lihtsalt kutsus ta seksima, no muidugi poiss ei julgend, pärast, kui sellest räägiti, siis ta kahetses seda :D, kahjuks talle tüdrukud ei meeldi :cry:
5. Kas õpetajaga seksinud oled: Kahjuks mitte :(

1. Kui vana sa oled ? 15
2. Oled poiss või tüdruk ? Tüdruk
3. Oled sa hetero/bi/homo ? hetero kuid võib-olla ka bi, pole kindel kuid kuid on veel aega ennast avastada
4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? mitte just otseselt aga olen mõelnud kui ilus keha tal on ja kui suur ** tal pükstest paistab ja kuidas see ilma püksteta välja näeks
5. Oled sa seksinud õpetajaga ? ugh ei

Külaline kirjutas:1. Kui vana sa oled ? 2. Oled poiss või tüdruk ? 3. Oled sa hetero/bi/homo ? 4. Oled sa unistanud õpetajaga seksimisest ? 5. Oled sa seksinud õpetajaga ? (4. ja 5. küsimusele võiks pikemalt vastata kui jah/ei .)
1. 11
2. Poiss
3. Mitte ükski
4. Jah,meil on eta õpsil ülisuured rinnad ja kui ta kummardub mu laua ette, siis kohe on väikemees püsti.
5.Ei ole, aga tahaks...
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”