olen siiani olnud arvamusel, et nn suhuvõtmine on rõveee, ja ma ei tee seda mitttte kuangi! see tundub jälk :D maitea miks, aga vb sp, et pole olnud usaldust enda ja partneri vahel ja keegi pole palnunud ka! maitea, mida ma ütleks, kui keegi kuangi paluks? see täiesti võõras teema minu jaoks! :roll: aga keegi eitea, mis tulevik toob? 8)
õnnemolekul igas päevas!

heheee

ma mõtlesin kaah kunagi ei õhh, rõve asi ju see a nüüd nagu pean tunnistama et ma olen suuseksi sõltlane. :lol: hahaa. ei tegelikult lihtsalt mulle tõesti meeldib teha seda ja ma olen päris osav selles kaa praeguseks juba :wink: praktikat kaah juba palju selles osas. eelmine kutt ütles ükskord alles hiljuti et niihead suhuvõtmist pole talle siiani ükski teine tsikk teind :twisted:

mõelge nyyd loogiliselt, tydruk võtab poisilt suhu ja siis pärast poiss suudleb teda ja ma ei usus eriti et poiss sellest nii vaimustuses on ja pealegi inimesesd te ju sööte selle suuga ju

Nu ma ka mingi aeg mõtlesin et issand jumal mina sellist asja küll ei tee,et ma söön selle suuga...aga tglt ei ole ju midagi viga...olen juba poisiga koos olnud 1,5 aastat ja naudime oma voodielu täielikult...ka poiss teeb mulle keelekat ja ta naudib seda...:D

Re: Suhu võtmine?

Ma arvan, et see suhuvõtmine pole nii halb, kui esmapilgul tundub. Asi vajab lihtsalt veidi harjumist. Kui sa väga oma partnerist hoolid ja sellega nõus oled, siis võid seda ka teha. Aga kui tunned, et see pole ikka sinu jaoks õige tegu, siis ära tee. Alguses tundus mulle ka see veidi ebameeldiv, sest ei olnud sellega varem kokku puutunud, aga nyyd meeldib. Mis selle maitsesse puutub, siis soovitus siit: Sööge enne maasikat, see teeb sperma maitse meeldivamaks. :)

Re:

kakuke kirjutas:mõelge nyyd loogiliselt, tydruk võtab poisilt suhu ja siis pärast poiss suudleb teda ja ma ei usus eriti et poiss sellest nii vaimustuses on ja pealegi inimesesd te ju sööte selle suuga ju :d
Kui on kirg, siis pole aega mõelda igasuguste asjade peale. Siis pole aega mõelda, et natuke aega tagasi lasksid sperma kaaslase tuppe ning nüüd hakkad keelekat tegema. Samuti ei mõtle su naispartner selle peale, et suudeldes on su suu veel tema enda tupemahladega koos. Samuti ei mõtle sa selle peale, et keelt kõrva ajades jääb keele otsa ka kõrvavaiku.

Kui sa mõtled, siis järelikult seksid sa mõistuse, mitte kire ajel.

Ei tea, miks nii paljud seda siin maha teevad .
Ise olen poiss, ja suuseksiga on tulnud minu köige tugevam orgasm . (suuseks oli kyll ainult löpetuseks, alguses oli tavaline seks) .
Olen teinud ka oma tydrukule keelekat, ja on ikka hea vaadata, kui su tydruk orgasmi saab .
(Muidugi tuleb sealt altpoolt puhtana hoida ja pesta, sest kui on pesemata, siis vöib ikka väga vastu hakata) .

PS ! Peale seda, kui oled oma tydrukule keelekat teinud, ja ta on orgasmi saanud, on ta mitumitu korda parem seksi ajal .

Re:

PLIKAKENEKENE kirjutas:kunagi arvasin ka, et suuseks on rõve..
pragu on mul juba peaaegu 2 aastat oma poiss olnud.
mõtlesin ka, et prooviks siis ära.
mulle endale üllatuseks oli tegevus tohutult
erutav minu jaoks ja mu poiss jäi ka väga rahule.
spermat pole ma kunagi alla neelanud ja
arvatavasti ei tee ka seda. :roll:

Kunagi arvasin ise samamoodi et see on väga rõve ja et ma ei tee seda iialgi:D aga siis sain omale kindla partneri 4 kuud meie käimise alguses ma ei julgenud seda teha kahel põhjusel esiteks tundus rõve ja teiseks polnud varem väga teinud aint korra siis aga ühel hetkel tundus et see pole aus kui ma talle ei tee...tema mulle igasugu asju teeb ja võtsin julguse kokku:D ja üllatus see erutas mind nii väga ja meeeldis ka..nüüdsest kuulubki see asja juurde:P poisile ka väga väga meeldis ütles et mul tuleb hästi välja. Olen selle kohta palju lugenud..spermat olen ka mõned korrad neelanud nii kähku alla et eriti maitset ei tunnegi ja igakord on maitse erinev. Mõnikord parem mõnikord halvem!
Tüdrukud võtke julgus kokku ja olge parimad( kui teil pole väga kindlat partnerit vaid mingi üheöö suhe v nii siis ikka kasutage kondooomi ka suuseksi ajal) kuna te ei saa olla kindlad et tal ei ole mingeid haigusi. Igaljuhul nüüdseks olen kutiga juba üle aasta koos olnud ja naudime teineteise lähedust täiega:P

Minu Meelest on see üks rõvedamaid asju elus . näiteks poiss kellega käin on suhu andnud , no sest ta ei saa ise võtta , noh ja ma ei julge enam temaga kaijagi et äkki mingi mina ei suuda teda rahuldada ??

aga jah , ma ei kujuta ette suhu võtmsit , rõve hakkab juba seest !

Kõik oleneb ju oskustest :wink:
Ise arvasin ka kunagi, et suhuvõtmine on hullult rõve ja vastik. Mingil hetkel tuli aga soov proovida. Minu poiss jäi küll väga rahule. Kui poiss on ilusti hoolitsetud ja puhas, siis miks ka mitte. Pealegi see on ka minu jaoks suhteliselt erutav.
I may be getting older, but I refuse to grow up!

Re:

kat kirjutas:Minu arvamus sellisest seksivormist on ilmselt liiga vanamoodne, aga ma arvan, et see on kuidagi seksistlik ja naist ahistav.
Ise küll kunagi ei teeks :shock:
oraal seks ei pea olema yltsegi yhepoolne ka noormehed võivad niinimetatud "keelerallisid" teha

mu eks on nii vastik ikka, käis mulle peale et teeksin talle seda sama, millest siin jutt on, ma ei tahtnud, minujaoks oli see nii rõve jne. aga lõpuks ikkagi nõustusin, nüüd kahetsen jubedalt! lubasime üksteisele, et see jääb ainult MEIE KAHE VAHELE, ja ta on nüüd seda igalpool kõigile rääkinud, suht väikses kohas elame mõlemad ka, terve krd küla teab. :S ja seda rääkis ka kõigile, et me vahekorras olime! :S värdjas, täielik kadakas*. , mina ka, et ikkagi nõustusin.

Postitust korrigeeritud, Admin

Ma ei saa aru, mis selles rõvedat on? Kui on soov sedamoodi oma armastust avaldada, siis kuidas saab üldse tembeldada seda rõvedaks. Samuti nõustun ühe eespool postitajaga - on normaalne, kui suudelda kaela, kõhtu või panna keel kõrva, miks siis, kui asi läheb suguelundite juurde tehakse sellist kära? :D

Võib öelda, et osadele meestele pakub suuseks ülimat naudingut, osad aga jälestavad. Proovige, katsetage, ega muidu teada ei saa!

Kokkuvõttes: igati normaalne!

suuseks on väga hea mulle meeldib...ja ka minu tüdrukule meeldib kui ma talle seda teen ta naudib seda kuigi mul vahest ei tule see eriti välja jne aga talle suurem jaolt meeldib:P meilemeeldib see on väga hea enne vahekorda minemist:Dmeile mõlemale meeldib enamjaolt teen mina talle keelekat...soovitan kõigile seeon hea tunne:D

Mina arvan seda, et see on tõesti täiesti normaalne nähtus, kuid kui ei taha ja ei oska, siis kindlasti mitte.. Olen kogenud seda, kus tüdruk tahab ise minult suhu võtta, kuid ta ei oska seda. See on ebameeldiv ning valus. Kui teete seda esimest korda, siis proovige hellalt ning vestelge partneriga, kuidas on jms.
Jõud ei peitu kehas, vaid vaimus!

Vantage kirjutas:Njah,pole teinud pole andud:)
Ei oska sõna sekka öelda:)
andestust, et ma olen võtnud endale kohustuseks mõttetuid postitusi tegevaid isikuid sõimata. kui Sul ei ole sõna sekka öelda, siis ära postita siia!!!! see on ju üpris elementaarne, või mis?
i have no family
i ate them

leena kirjutas:
andestust, et ma olen võtnud endale kohustuseks mõttetuid postitusi tegevaid isikuid sõimata. kui Sul ei ole sõna sekka öelda, siis ära postita siia!!!! see on ju üpris elementaarne, või mis?
Aaa ära sõima siis,mitte kuskil pole reegleid kirjas,et ei tohi positada oma arvamust!
Ole kes tahad aitan ikka:)
JUMALAGA PUBERTEET!

Vantage kirjutas:
leena kirjutas:
Aaa ära sõima siis,mitte kuskil pole reegleid kirjas,et ei tohi positada oma arvamust!
milline Sinu lause väljendas Su arvamust?

minul isiklikult pole suuseksi vastu midagi, seega ei näe põhjust, miks ma selle vastu peaks olema. (et ma endale vastu ei räägiks jne.......)
i have no family
i ate them

Eks ma ise olen ka teinud seda paarkorda ja mul poiss on väga rahule jäänud.. Spermat olen ma ka ühekorra alla neelanud ega see eriti meeldiv tunne polnud ning lõpuks jõudsime kokkuleppele, et ta laseb mulle rinnale jnejne.
Olen ka paarkorda suuseksi saanud,, see oli väga hea kogemus ja jube erutav ;D
Niiet tüdrukud ärge kartke, see asi pole midagi nii hull..
Ja pole mõtet üelda, et issand suhu võtmine on nii rõve nii rõve, pole midagi see nii rõve, küll te mingi päev sedan tulevikus ka teete. See on kindel, et te proovite selle kunagi ära,

Edu :)

Poiss olen...:D
Mulle meeldib tüdrukule keelekat teha... mind erutab just kõige rohkem see kui partner on hästi erutunud, ja ma teen selleks kõik =) Aga eks see ole tõesti nii et igale inimesele meeldivad omad asjad... Aga poisid, tehke ka tüdrukutele samamoodi mõnu, neile kindlasti meedlib =)
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”