Re: Suhu võtmine?

Minule meeldib iskiklikult(poiss)
Töödata küll väga seal jalgade vahel,mu türuk teeb seda siis kui ta tahab.
Ma ei sunni teda ,aga ma alati vaikselt nihverdan ennast sinna jalge vahele sest see on jube mõnus ja hea fiiling ja mis mõnu veel võib see temale pakkuda.

pirruolen kirjutas:ühel peol, minu juures.
sõbranna oli enne suhu võtnud.
tutvus ühe poisiga, ja kui oli juba piisavalt purju joonud ennast, siis võttis suhu.
ei tea, eks see oleneb igastinimesest endast, kas seksi ajal on seda normaalne teha, või ei. :idea:

:D:D ma tean ka ühte tüdrukut kes suht lampidelt litsalt suhu on võtnud, aga kuna ta mu tüdruku sõbranna on siis ei hakka talle otse ütlema et niimoodi käitudes jätab ta ikka suht halva mulje inimestele. Seks võiks ikkagi mõlemapoolne rahuldamine olla :P

T2pike ('.') kirjutas:50% jah
50% ei
Normaalne ! Peaks vist olema normaalne..Ühe korra olen teinud.
Eelnevalt panin ,et ei ole teinud kuid siis tuli meelde VABANDAGE ! :)
Tüdruk olen . btw I'm short . hehe (lol)
Uued tutvused alati oodatud.

You can love me or not.(;
Live the life you love,love the life you live.~Bob Marley <33

Tahtsin kah kirjutada.. Suhu võtmine on normaalne, kui suhe poisi ja tydruku vahel on usaldav ja soe, kuid kui suhet korralikku pole ja poiss lihtsalt käsib suhu võtta vms, siis seksistlik tundub ikka kyll. Samas kui naine tahab vabatahtlikult suhu võtta ilma korralikku suhteta, siis see jällegi litsakas minumeelest. See värk on väga suhteline, kuid mina usun, et kui sa ikka inimesest tõeliselt hoolid, siis oled tema jaoks valmis tegema kõik, mis sinu võimuses, siis on ka see normaalne ning lihtsalt partnerile naudingu pakkumine. Sel juhul sa lihtsalt tahad teda võtta ja mida iganes teha, et ta sellest naudingut tunneks. Ma ei tea, kas ma liiga sygavale armastusse langend vms, aga mulle kyll tundub nii, et armastage ja näete ka seda kysimust eripunktidest. Räägin siis poisi aspektist ning ma ei tea, kuidas tydrukud sellest mõtlevad, kuid mina pyydsin anda siiski yhe korraliku objektiivse hinnangu poisi vaatevinklist.

Mulle on kunagi tehtud , ise pole teinud.Aga muidu panin jah ,sest kui mulle tehti oli see tõsiselt mõnus :wink:
Music is me.Music is life.
Music is what I need to survive.Music is meaning.
Music is time.Music is the thing that makes me shine.
music must have meaning.Music must have rhyme.
Tibuu!

Hetkel olen seisukohal, et no blowjob from me. Mulle on keelekat tehtud. Oli imelik, aga samas heas mõttes imelik. Kohati nautisin ja teist korda ära ei ütleks.
Kutile suuseksi pakkumine, hmm.. no seksi ajal oli tüüp suhteliselt pealetungiv, et '' võta suhu, võta suhu''. Jäin endale kindlaks ja keeldusin.
Eks näis mis tulevikus juhtuma hakkab, kõik on võimalik.

Ma naudin selle tegemist ja no ma olen päris osav ka (nagu mu poiss räägib). Suht paljud naised mu tutvusringist ei taha seda teha. Kuidas saab otsustada midagi, kui pole proovinud ka. Igastahes mulle meeldib seda mehele teha ja ise on ka iga kord huvitav teha. Ja alla neelamine pole ka mitte midagi erilist Veidike mõru on aga see oleneb sellest, milliste eluviisidega mees on. Ma pakun, et naistele ei meeldi sperma sellepärast, et see on soe. Aga noh. Eks ise otsustavad kõik. Lihtsalt tasuks enne proovida ja siis alles öelda, kas meeldib/ ei meeldi või tahad teha/ ei taha teha.

Edu !
Me ei õpi, kuni elame, vaid elame, kuni õpime.

Re:

kat kirjutas:Minu arvamus sellisest seksivormist on ilmselt liiga vanamoodne, aga ma arvan, et see on kuidagi seksistlik ja naist ahistav.
Ise küll kunagi ei teeks :shock:

Lollid naised. Selles pole midagi ahistavat kui kaks inimest üksteisele mõnu pakuvad. Kui te enda meestelt suhu ei võta siis enamus mehed jäävad alati salaja unistama naisest kes teeks seda või eksist kes tegi.

Kunagi ma ei kujutanud endale kohe mitte kuidagi ette, et MINA võiks kellelegi suuseksi teha. Olin jumala veendunud, et seda ei juhtu. Tundus üks rõvedamaid asju, millest seksi juures kuulnud olin. Kuna olen naine, pidasin seda väga alandavaks. Mitte keegi ei suutnud mind panna ümber mõtlema... kuni kohtasin TEDA.
Tundsin end temaga algusest peale nii vabalt, mida polnud varem kellegagi juhtunud. Seksigagi alustasime väga varakult - kõigest nädal peale tutvust. Läks muidugi aega, enne kui olin nõus talle suuseksi tegema. Eks ta ise ka tahtis seda ja palus mõnikord, kuid sai aru, kui keeldusin. Ükskord aga natuke purjus peaga tegingi seda.. oli paha maitsega :D, kuid arvatavasti tulenes halb maitse alkoholist. Peale seda, kui mees jälle tahtis mitmeid päevi hiljem, mõtlesin ma sellele pahale maitsele ja siiski ei tahtnud talle seda teha. Ükskord aga vallatlemise käigus võtsin oma julguse kokku ja tegin seda - polnud midagi hullu, ei tekkinud mingit okserefleksi ega midagi. Selle mehega oleme siiani koos, selle kuu lõpus saab aasta meil.
Nüüdseks on kujunenud suuseksist meie jaoks üks väga tähtis ning asendamatu osa eelmängust.

ma pole veel kellelegi teinud aga kindlasti teen;) minu arust on see kui õli tulle valamine ja kondoomiga ei ole üldse asi nii hull i think... ja ma usun, et kui sa teda reaalselt armastad siis kire hoos teed sa kõik, et enda paarilist õnnelikuks teha, sest kui sa näed, et temal on hea on ka sul endal hea. SAMAS kui sulle see ei meeldi Jk keegi ei käsi sind ;)

Minu arvamus sellest on see, et mulle endale küll ei meeldi kui mees teeks mulle suuseksi ja siis pärast suudleb? Rõve ju. Aga ma ei ütle seda, et nüüd see kõik on rõve jne. Minuarust on normaalne oraalseksi teha, aga mina isiklikult ei võtaks kellegil suhu.

Minu arvan , et suuseks täiesti normaalne ja kui endale meeldib saada , siis peab ise ka tegema vastu midahi . Ise alguses ei tahtnud ültse suhu võtta oma partneril aga ajapikku harjus ära ja nüüd pole selle vastu midagi . Isegi algatan seda asja nüüd ise vahepeal.
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

Kui ma tean, et kutile meeldib, siis pole mul suhu võtmise vastu midagi. Samas igaühe spermat ma alla ei neela, mõnel pole see lihtsalt sugugi hea maitsega. Samamoodi meeldib mulle ka keelekas. Lihtsalt super on siis, kui mees samal ajal kätega kaasa aitab, ehk kliitorit ja anaali näppudega stimuleerib.

Ning üleüldse pole probleemiks peale suuseksi suudlemine. Mu partner on mulle isegi päevade ajal keelekat teinud ja peale seda sai eriti kirgliku suudluse tänuks.

Tõsiselt, noored, ärge mõelge nii palju seksi ajal, nautige :wink:

Fõeh, päevade ajal suuseks.. Kui veri juba üsna nõmedalt mõnikord lõhnab, siis mida veel mees/poiss suuseksi tehes tunda võib..? Njah, samas - kui ta armastab sind, siis miks mitte. Aga mina ei laseks enda poisil küll midagi teha päevade ajal, endal on ebamugav.. :P
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”