fceofmln kirjutas:ma arvan küll et on. See käib tavaliselt asja juurde, aga kõigile see ei meeldi
enda meelest just nimelt tavaliselt ta küll asja juurde ei käi, aga oleneb inimestest :wink:

Kuna ise enda seisukohast lähtudes nagunii on umbes 80% tegevuse eesmärgist tüdruku rahuldamine, siis ei näe mina selle vajadust (ja ei annax ka suhu siis, kui palutax :D )...
ma arvan, et poiss kohe ära surema ei hakka, kui suhuvõtmine ära jääb.. äärmisel juhul kauple endale keelekas välja :)
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

Re: Suhu võtmine?

... kirjutas: On see lihtsalt seksides normaalne v6i mitte?

Kui me räägime ikka seksist, üks teisele mõnu tegemisest, rahulduse saamisest... siis on norm.

Miks?
Sest on ju täiesti loomulik, kui kaks üksteist armastavat inimest suudlevad, kallistavad, silitavad jne. Ning oraalne seks nn. "suhu võtmine" pole midagi muud, kui seksuaalpartneri kõige tundlikumatest piirkondadest keelega ja huultega kallistamine. Kas on mindagi imelikku, kui musitada kõrva, kaela, õlga, rinda, kõhu piirkonda ? See on täiesti normaalne ja naudingut toov tegevus. Täpselt sama on ka suguorganite oraalse stimulatsiooniga(kallistamisega). Seda enam, et keele ja huulte nahk on väga väga õrn ja pehme (ning väga tundlik, justkui suguorganite oma). Ning just seepärast oraalne seks on nii meeldiv. Keele ja huulte abil võib partnerile anda kogeda unustamatuid "fiilinguid" (elamusi). Ning siinjuures ma räägin nii naistest kui ka meestest.

Enamasti küll räägitakse just "suhu võtmisest" ehk naine kallistab mehe suguorganeid. Aga minu arvates on see seotud rohkem inimeste ettekujutustega, mis tähendab olla mees ja mis tähendab olla naine. Ehk naine alluv, allistuv ning mees nagu... "Macho." See on kuidas kellele. Mõnedele meeldib just niiviisi suhelda. Teised pooldavad rohkem võrdset suhet. Kui mees tõesti armastab oma naist, siis ta ei pelga ka sedaviisi (oraalseksiga) naist rahuldada või talle meeldivat teha.

Aga vähemalt kaks asja, mis sellega seoses peab meeles pidama!

Esimene:
Hügieeniline puhtus. Selge see, et uriiniil ja higil on väga spetsiifiline lõhn. Ning mitte iga inimene ei ole valmis seda armsa inimese nimel kannatada. Seda enam, kui suguorgan pole mõned päevad pestud. Tuleb hoolikalt jälgida selle puhtust. Varakult pestes oma suguorganeid võib suurendada tõenäolisust, partneril ei teki vastikustunnet, kui talle annad vihje, et sul oleks meeldiv ka seal piirkonnas tema kallistusi tunda. Mõned kasutavad igasuguseid nippe: lõhnaaineid, aroomaõlisid, korralikult raseerivad seda piirkonda, mõned teevad tätoveeringud, mõned paigutavad needid. Kõik see tehakse selleks, et tekitada partneris ka mingit huvi selle vastu. Et see piirkond oleks nagu kõik muu puhas, meeldiv ja atraktiivne.
Muide, pesema seda piirkonda peab, mitte ainult parteri pärast. Vaid eeskätt oma tervise pärast. Sest see on nagu meie organismi üks lahtistest "ustest", nagu suu, nina, silmad, kustkaudu võib suhteliselt vabalt sattuda organismi ka nakkushaigus.

Just sellest lähtuvalt ka teine asi:
Kui ei ole kindel partneri või enda tervises, siis igal juhul tasuks loobuda oraalseksist ja vahekorras peab siis kindlasti kasutama kondoome. Sest inimese keha vedelikuga (olgu see sülg, suguorganite eritised, uriin või veri) võib organismi vabalt sattuda ka nakkus. Nakkushaigusi on igasuguseid ja palju. Ning mõned neist tekivad lihtsalt vähese hügieenireeglite järgmise tõttu (ehk kui ei pese ennast pidevalt ja korralikult, kui ühiskasutatavatest kohtades ei olda piisavalt ettevaatlik jne). Aga nende olek organismis ja ravi võivad olla väga ebameeldivad.
Oraalseksi vältimine antud juhul ongi vahend takistada kehavedelike segunemist ja selle kaudu nakkuse saamist (see on rääkimata suguühtest iseenesest. Selle tegevuse juures siis peab ilmtingimata kasutama kondoomi).

Inimorganism on üleüldse peen ja õrn mehhanism, töörist, süsteem.... Ning selle rikkumine pole just väga raske asi. Aga tulemused... Paljud inimesed ise ei saagi aru, kuivõrd õnnelikud nad on, et nad on terved ja neil midagi ei valuta. Ja on hämmastav kuivõrd on inimesed vaatamata sellele, siiski oma tervisega hooletud.

Tervist. Naudingut. Rõõmu.
Ei konsulteeri enam.

Tegelikult on nii, et mõndadele ei meeldi maitse :lol:
Aga tegelikult ei ole asi üldse nii hull...
Olen püüdnud paarile teha...mõnega on ikka vastik küll hakanud...ja mulle ei meeldinud.

Üks kogemus on ikka päris hea...

See oleneb täiesti inimesest...kõik peaaegu räägivad mina ei tee, mina ei tee...
Ja voodis on väikesed tiigrid :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegelikult on seks vaid usaldus partneri vastu:)Kunagi ei PEA tegema midagi mis ei meeldi
I have nothing if I don't have you!

kat kirjutas:Minu arvamus sellisest seksivormist on ilmselt liiga vanamoodne, aga ma arvan, et see on kuidagi seksistlik ja naist ahistav.
endal ka mõnikord ka selline tunne. Aga see on naist ahistav siis kui naisele see ei meeldi.
At the dawn of our living time
Hope may cover all cries
Truth lurks hidden in the shadows
Dreams might be filled with lies
Soon there will be night
Pain remains inside

Suuseks on v2ga lahe. Ja see tunne on jumalik kui su sperma su tydrukule suhu purskab ja ta sind t2iesti tyhjaks imeb. Loomulikult peab tydruk/naine selleks valmis olema ja mulle ei meeldiks kyll seda temakesele vastumeelt teha. Aga tegelikult naised tahavad seda;)
Suuseks ruulib.

mõelge nyyd loogiliselt, tydruk võtab poisilt suhu ja siis pärast poiss suudleb teda ja ma ei usus eriti et poiss sellest nii vaimustuses on ja pealegi inimesesd te ju sööte selle suuga ju :d
loodan et minust on abi ja kui mul abi on vaja siis aidatakse :P

Tegelt pole suhuvõtmises midagi hullu. Teen seda oma poisile pidevalt ja tema noks on alati puhas, nii et mingit ebameeldivat maitset küll suhu ei jää. Sperma laseme tavaliselt minu kõhu peale, sest kui ma kõik alla neelaks, hakkaksin ilmselt oksele.....aga kes teab? :wink:

kingaudio kirjutas:amm ...mulle väga meeldiks see aga selline küsimus pmst , et : kas tüdruk võib oraalseksist rasestuda ?
Kindlasti mitte
At the dawn of our living time
Hope may cover all cries
Truth lurks hidden in the shadows
Dreams might be filled with lies
Soon there will be night
Pain remains inside

minu kallimale ka vga meeldib,kui ma tal suhu võtan..kuid ta ei sunni mulle seda peale..pealegi ei meeldi mulle sperma maitse..nüüd aga oleme saanud kompromissile..ma võtan tal suhu siis,kui seda tahan ..ja võtan suhu kondoomiga..see hoiab sperma maitse must eemal :D

Mul endal pole veel kogemusi suuseksiga. Ma arvan, et ma eelistaksin olla see, kellele tehakse suuseksi mitte vastupidi. Muidu ma arvan, et suhuvõtmine pole nii ebameeldiv. Aga SPERMA! Mind ajab oksele isegi ainult sellele mõtlemine, kuidas korraga tuleb sperma ja siis ma ei saa seda välja sülitada. Alla neelates kardan, et mul võib tulla okserefleks. Aga kui poiss kannab kondoomi, siis arvan, et see võib tõesti õnnestuda:D:D. Ma olen kuulnud, et meestele teõsti meeldib naistele suuseksi teha. Aga naistele ei meeldi tavaliselt meestelt suhu võtta, kuigi see meestele muidugi meeldiks.

mina arvan , et kõik kes räägivad mina küll ei võtaks:) mina ei ole kunagi teinud ...on suurimad tegijad aga kardavad seda üles tunnistust , kuna kardavad teiste inimeste arvamust selle kohta :P olen ise selles rollis olnud:P pole mõtet häbeneda:P see annab seksile juurde naudingut ja pakub vastassugule suurt naudingut...seda tuleb osata nautida....parim on inimesele keda väga armastad ja igale ühele pole seda vaja teha .............tee siis kui tunned, et oled valmis selleks..kui pole siis ka pole hullu ega partner sind maha nüüd ka ei jäta :P pole mõtet häbeneda ja ega sind keegi ära ei kägista ..ok v-o sinu tuttavad mõtlevad, et oled.... aga selliseid asju pole mõtet igale ühele ka mainida :P

suuseks käib kohe kindlasti voodimängude juurde. kui on kiire sex, sis suhu v6tta ei j6ua, aga minu meelest on see sama loomulik kui see, et tüdrukule keelekat tehaxe.
samamoodi nagu meestele meeldib naisi rahuldada meeldib ka neistel näha, et mehel on hea. ja ikka enamikele meestele suhu v6tmine meeldib.
esimene kord ei pruugi just k6ige meelivam olla, aga niimoodi on ka k6igi ülejäänud asjadega, et tuleb harjuda ja l6puks hakkab meeldima. palju oleneb ka kindlasti partnerist.
ja tavaliselt suhu ei v6eta koos kondoomiga. :D aga ex v6ib k6ike proovida.
ma leian, et k6ik puutuvad sellega l6puks kokku kui tekib püsisuhe. :wink:
k6ike head soovides.

jah.ega see eriti meeldiv küll ei ole..Tegelikult on see inimese enda arvamus ja soov kas ta soovib seda teha.Keegi ju ei käsi..Aga kui tunned et tahad ära proovida siis lase käia..
Aga jha..nõme on küll kui peaks ise suhu võtma.lihtsalt seda imema ja sperma ajab mind kindlasti oksele :?
Elu on niigi lühike ..niiet proovige järele..kui ei meeldi siis ei tee ja kui meeldib siis lase käia..

Edu teile.. :wink:
Ole sina ise..Ära sõltu teistest!
Päikest! 8)

kuidas meestele meeldib?

mulle päris meeldib kui kutt seal all tegutseb, kuid näpukas on kah hea. Ise teen ka kutile suuseksi, kuid ega see just kõige meeldivam pole, on muidugi olnud kordi, kus väga hea. Olen ka sperma alla neelanud ning tõesti tõesti ega kutt just pärast eriti suudelda ei taha, aga teeb ikkagi.

kÜSSA OLEKS SELLES, ET KUIDAS MEESTELE SUUSEKS MEELDIB, ET KAS ROHKEM IMEDA VÕI KUS OLEKS HEA ROHKEM PIGISTADA, SILITADA??? Vastake mehed...aidake naistel meestele rõõmu teha!!!

minumeelest ei ole suhu võtmises iseenesest midagi rõvedat või vastikut.Kui ikka riist on puhas siis ei ole midagi hullu.Mulle spermat suhu ei ole lastud, sellepärast et oska sperma maitse kohta midagi öelda. aga kuulnud olen et mõnus maitse sellel just ei ole.
Aga keelekas mulle absoluutselt ei istu.Ei suuda nautida seda lihtsalt.Rõve.
Ära kahtlusta vaid kontrolli.

Phh. Tegelikult on ikka suuseks täiesti normaalne nähtus, see teeb tõelise seksi kohe eriti nauditavaks, kui seda eelmänguna kasutada :wink: ja ka muidu on ju armas mida kaaslase heaks teha, tema ainult nautigu. Minul ei ole küll midagi ei suuseksi ega ka sperma vastu, ple see maitse nii hull midagi, et seda oma kalli nimel välja ei suudaks kannatada 8) ja pole märganud mingit ebameeldivust poisil mind pärast suudelda, kuid pigem iseenda pärast jooksen siiski korraks vannituppa või võtan nätsu ja.. :wink:

noh jah.

Tegelikult suhuvõtmine ei ole ültse nii halb kui keegi sellest räägib kuskil kellegile ja tekitab temas tunde et sellist rõvedust ei teeks ma kunagi.See oleneb tegelikult inimesest kaa. :? Tegelikult olin mina ka selline et vuhh ja mitte kunagi ei teeks nii,kuid kui sa oled endale leidnud ikke inimese kellest hoolid ja teda armastad sis teed temajaoks kõike.See ei ole ju muidugi sunnitud tegevus ja sa ei pea. :wink:
Mulle ka ei meeldi maitse ja see tekitab tunde et tahaks terve sisikonna välja ropsida.Kuid ega ma ei ole ju mingi linnatibi kes vihmaussi nähes kiljub endal häälepaelad välja. :D :D :D :D :D
Kõigega sab ju tegelikult hakkama,kui hoolid omale kallist inimesest ja tahad et tal leks hia. :wink:

Mina arvan kaa et see on täiesti normaalne. Minule küll meeldib oma armastatule nö keelekat teha. Ta ise on kaa minult suhu võtnud. Täiesti unustamatu elamus. Aga jah noored noored vaadake et kõik oleks puhas. Siis on nii endal kui ka partneril parem =) Edu!

Mina usun ka et see nn "suhu võtmine" on tembeldatud liiga räigeks vms. eks sellest ole palju jutte ja asju ja kui ikka öeldakse et oi appi see tüdruk võttis sellelt poisilt suhu, tahest tahtmata tembeldatakse tüdruk "litsiks" vms.
Ma ei oska öelda kas see on normaalne või mitte, siiski usun et on. Ma arvan kui on tõsine suhe ja tüdruk ja poiss ikka üksteist armastavad ja ei ole ainult sekssuhe, siis on suur võimalus et poiss ei soovigi üldse suhu anda. Lihtsalt hoolib tüdrukust liiga palju ja ei tahaks et enda tüdruk seda teeks, kuid muidugi eks see võib muutuda, sest see on üks mehe rahuldamise viisi siiski.
Aga rohkem ei oska mina midagi selle kohta öelda, kuna ise ei ole seda proovinud ja ei oska ka öelda kas tulevikus proovin, kunagi kindlasti! :)
still me. :)

Minu arust on suhuvõtmine suht normaalne..mingit vastikut maitset ei ole..vähemalt minu poisil :D ..siis kui tal lahti läheb, siis ta ütleb et nii hea oli :P :D ..seda on hea kuulda 8)..aga kui suhuvõtmine ei meeldi on ka muid viise..
:)

Re: Suhu võtmine?

Mmm, ise olen seda ühekorra teinud. Ja seda suht hiljuti. Kuigi poisile kunagi ennem ütlesin et ei tee seda talle, tegin ikkagi. Lissalt ta niiväga tahtis ja mis seal ikka. Tahtsin talle heameelt teha. Mudugi mai oskand alguses midagi teha :oops: ja ütlesins eda talle ka :D. Ja ta aitas mind. Õpetas jne. Ise mudugi mõtlesin et kuhu ma sperma panen kui tuleb :D. Ja kui tuli sis lissalt neelasin alla. Sest seda polnud kuhugi panna. :P Aga maitsel ei olnud midagi viga minu arust. Ja peenis ise maitses ka hästi. Isegi kui oleks mingi rõvedam maitse spermal sis kannataks ära. Sest armastan teda. :)
Keelekat teeb ta mulle juba ammu. Minu arust väga hea ja talle meeldib ka :)

...

nii.. mõtlesin et avaldan kah arvamust.... minuarust on suusex mega hea ja teeks seda kindlasti poisile.. aga kui endale tehakse.... see on mõnus aga kuidagi tobe.. mai tea.. :) paluma ma küll ei hakka.. kui poiss teeb siis las teeb.. omavalik ju.. ise võtaks kindlasti suhu.. :D

Minu meelest on suusex midagi ästi rõvetat:D
et naq kui poiss tydrukule teeb keelekat ja see kui tydruk võtab poisilt suhu:S:D
aga jah see on aint minu arvamus ;)
ise ma kyll ei võtaks kellegilt suhu:D
ja ei laseks endale keelekat ka teha:D
aga see võib hea ,mõnus olla aga see tundub suht imelik:D:D
ega jahhhh:D:D
mõnele võib meeldida aga mulle mitte:D

kunagi arvasin ka, et suuseks on rõve..
pragu on mul juba peaaegu 2 aastat oma poiss olnud.
mõtlesin ka, et prooviks siis ära.
mulle endale üllatuseks oli tegevus tohutult
erutav minu jaoks ja mu poiss jäi ka väga rahule.
spermat pole ma kunagi alla neelanud ja
arvatavasti ei tee ka seda. :roll:

Ma ise arvan ka, et see suhuvõtmine on nii rõvedaks tembeldatud! Mina teen seda oma kutile küll hea meelega ja ei ole sellel maitsel häda midagi kui kõik puhas on :) aga vot ise pole kunagi julgenud lasta omale midagi teha kuigi poiss on tahtnud aga ma kardan et äkki tema meelest on see vastik ja ebameeldiv ja pärast ei julge talle otsagi vaadata :S ma ei teagi mix :D aga jahh, ei ole midagi hullu täica normaalne mu arust
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”