Re: kohad kus sexida...

Mina arvan ,et ma tahaks kodus voodis,selle isiku juures vb,loodused,rannas,mingis väikeses majas ja kinglasti telgis ! :DTelgis tahaks kõige rohkem ! (Y)
PS :ma pole veel sexinud aga lihtsalt ütlesin kus mulle meeldiks . ;)
Tüdruk olen . btw I'm short . hehe (lol)
Uued tutvused alati oodatud.

You can love me or not.(;
Live the life you love,love the life you live.~Bob Marley <33

Pole veel pannud kedagi aga tahaks panna:voodis,kusgil peol,telgis,vannitoas,saunas.Ja tahaksin,et tüdruk kannaks kasvõi ühe korra pikki sukki ja mini seelikut ja rinnahoidjaid see erutaks mind julma moodi.Teine unistus oleks kui tüdruk kannaks teksasid ja nii et pepu punnitab välja ilusti et saaks seda käppida ja pigistada see ajaks mu jõhkralt kiimast hulluks :D.

Pole veel sexinud,kuid need on kohad kus ma tahaks :Rannas(õhtul),looduses,telgis,peol,voodis ja kuskil majakeses :D
Kinglasti mina isiklikult ei tahaks saunas .Ma ei kannata seda kuumust ja kui sexid siis ma üldse vist minestaks seal ära :)
Music is me.Music is life.
Music is what I need to survive.Music is meaning.
Music is time.Music is the thing that makes me shine.
music must have meaning.Music must have rhyme.
Tibuu!

mus!c kirjutas:Pole veel sexinud,kuid need on kohad kus ma tahaks :Rannas(õhtul),looduses,telgis,peol,voodis ja kuskil majakeses :D
Kinglasti mina isiklikult ei tahaks saunas .Ma ei kannata seda kuumust ja kui sexid siis ma üldse vist minestaks seal ära :)
Sama siin ! :D
Tüdruk olen . btw I'm short . hehe (lol)
Uued tutvused alati oodatud.

You can love me or not.(;
Live the life you love,love the life you live.~Bob Marley <33

Ise olen 15, ja vahekordi on olnud 2 :P

Esimest korda oli siis, kui olin 13. See juhtus puhta kogematta. Olime sõbranna pool. Mina, mingi võõras poiss, klassiõde ja tema poiss. Klassiõde ütles just oma poisile et lähme vaatame mis all süüa on, meie kohe selle võõra poisiga ütlesime, et me ei viitsi kaasa tulla. Arvasin et see poiss on mõistlik võimidagi :/ Aga kohe mingi kui klassiõde oli ülevalt korruselt ukse kinni pannud ja oma poisiga alla läinud siis mingi mul oli seljas üks hästi lühike seelik ja nagu all ei olnud retuuse ega midagi, sest suvi oli . Ja siis mingi see poiss pani mulle käe seeliku alla ja hakkas teate küll kuhu kohta oma kätt libistama. Ning siis ta tõmbas aluspüksid jalast ära. Ta tegi oma püksiluku lahti ja ta lükkas mind laua peale pikali . Ma küll ei tahtnud seda, kuid sisimas mõtlesin, et mul endal poissi polnud siis ja see poiss oli suht kjuut siis miks mitte esimest korda ära proovida. Ta lükkas selle mulle sisse, alguses oli küll veits valus aga hiljem harjusin ära ja suht mõnus oli, kuid siis astus klassiõe poiss uksest sisse, suht feil oli :D

Ja teist korda oli segasaunas :D Mitte kellegil ei olnud riideid seljas, aga seal saunas oli kõik tuled kustu pandud ja siis oli suht hea mingi. Ja järsku mingi poiss ma ei tea isegi kes see oli tuli lihtsalt ja hakkas teate küll..

LilGirl kirjutas:Ise olen 15, ja vahekordi on olnud 2 :P

Esimest korda oli siis, kui olin 13. See juhtus puhta kogematta. Olime sõbranna pool. Mina, mingi võõras poiss, klassiõde ja tema poiss. Klassiõde ütles just oma poisile et lähme vaatame mis all süüa on, meie kohe selle võõra poisiga ütlesime, et me ei viitsi kaasa tulla. Arvasin et see poiss on mõistlik võimidagi :/ Aga kohe mingi kui klassiõde oli ülevalt korruselt ukse kinni pannud ja oma poisiga alla läinud siis mingi mul oli seljas üks hästi lühike seelik ja nagu all ei olnud retuuse ega midagi, sest suvi oli . Ja siis mingi see poiss pani mulle käe seeliku alla ja hakkas teate küll kuhu kohta oma kätt libistama. Ning siis ta tõmbas aluspüksid jalast ära. Ta tegi oma püksiluku lahti ja ta lükkas mind laua peale pikali . Ma küll ei tahtnud seda, kuid sisimas mõtlesin, et mul endal poissi polnud siis ja see poiss oli suht kjuut siis miks mitte esimest korda ära proovida. Ta lükkas selle mulle sisse, alguses oli küll veits valus aga hiljem harjusin ära ja suht mõnus oli, kuid siis astus klassiõe poiss uksest sisse, suht feil oli :D

Ja teist korda oli segasaunas :D Mitte kellegil ei olnud riideid seljas, aga seal saunas oli kõik tuled kustu pandud ja siis oli suht hea mingi. Ja järsku mingi poiss ma ei tea isegi kes see oli tuli lihtsalt ja hakkas teate küll..
Ohohh! Ohh sind vallatukest küll ;) Palju rahvast saunas oli siis ? :O
This is your master... You are playing with it right now...

Huvitavad kohad.. Hmm.. Ma ise olen järgi proovinud siis järgnevaid kohti: Vana, mahajäetud katlamaja ( sisemuses ja seal juures ), siis põllu peal ( õhtusel ajal, ka talvel ), siis kuuseheki taga, mis asetses suht metsa ääres...
Siis veel.. Mm.. Voodis olen vahekorras olnud ainult ühe korra, sest ülejäänud korrad ei ole kahjuks võimalikud olnud :roll: :(
Aga noh, minu jaoks on parimaks kohaks olnud see katlamaja, sest seal sain erinevaid poose harjutada.. Kodus ei julenud eriti, sest hästi on kuulda, mis tegevus mu toas toimub, ja juhtusingi parasjagu kell 2 päeval sellega tegelema, mil mu vend ja ema olid juba ammu ärkvel ;) :mrgreen:

Re: Kohad kus sexida...

Mina ei saa eriti aru, kui hea saab olla seks vees?
Keegi seletab?
Nagu tegelt ka vesi mingi teeb kuivaks kõik ju? Ja lisaks pärast on naisel tupp vett täis üleni v? Mitte ei mõista :lol:

MISASSJAA?! Kuidas vesi siis kuivaks teeb ??:O Märjaks teeb just ju ehk siis libedaks ja ongi mõnusam ju :D
Libe = Läheb paremini sisse = On lihtsam = Algajal naisel ei ole valus/Kogenumal on väga mõnus.
Sellest ma ei tea midagi kas tupp on pärast valus aga loogiliselt võttes ei tohiks ju olla...
Ise olen 14-aastane poiss :D

Siiamaani oleme enamus ajast siiski voodis seksinud, kuid loomulikult on ka erandeid : korra oleme seksinud metsas, rõdul, ühes kõrvalises laste mänguväljakul :D, ning toas erinevates kohtades ( laua peal, kapi peal, vannis, põrandal jne ).
Keegi kuskil peale pole kunagi sattunud ;) , kui küll sedagi millalgi juhtub.. :D

Muidugi esimene asi on kodus oma voodi :D . Aga veel olen seksinud pliidi peale , põrandal , pesumasina peal , mingis pisikeses majakeses , vetsus , laua peal ja kõige ekstreemsem koht oli minu jaoks see , kui läksin baari ja seal tuli kihk peale ja siis seal disko ajal baaris meeste vetsus . Kus oli alles kogemus . Kunagi tahaks proovida muidugi autos ja vannis ka . AA ja muidugi saunas ka , aga siis satuti meile peale ja minu jaoks oli see natuke naljakas kuna üks naine sattus peale , siis ehmatas lõi ukse kinni ja 10 sekundi pärast tuli , et kui lõpetate visake puid ka alla :lol: . Siis muidugi oli juba seksiisu läinud ka .
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

Minu,esimene seksikogemus oli oma siiani armastatuga,
olime suvilas kahekesi, ja ta sai mu nõusse,siis meil oli terass,
siis me tõime sinna madradsi kus ilusti sättisime kõik korda.
See öö oli eriline, kui vaatasime ülesse oli tähistaevas, ilusad helkivad tähed ning kuu.
Me asjatasime Ca 30-60 minutit.
Suvlia kõrval on palju naabreid, :P (loodan et keegi ei näinud).
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

siilikerohus kirjutas:Minu,esimene seksikogemus oli oma siiani armastatuga,
olime suvilas kahekesi, ja ta sai mu nõusse,siis meil oli terass,
siis me tõime sinna madradsi kus ilusti sättisime kõik korda.
See öö oli eriline, kui vaatasime ülesse oli tähistaevas, ilusad helkivad tähed ning kuu.
Me asjatasime Ca 30-60 minutit.
Suvlia kõrval on palju naabreid, :P (loodan et keegi ei näinud).
See tegevus oli koos pausidega ikka, ma eeldan, eks? :shock:

Re: Re:

leena kirjutas:
Kandja kirjutas:Minu arvates on endi seksuaalfantaasiate vahetamine küll täiesti kohatu teema lastemure foorumi jaoks. Kus on administraatorid?
einoh, see on osa elust ju : D
kust veel vastuseid saada siis, kui mitte sellisest foorumist?
usun, et ka teisi inimesti huvitab see teema peale teema autori, ilmselt ka Sind, kui juba siia vaatama tulid.

Kus veeel v ? Ema Isa ehk räägivad kuidas ja kus seda teha millega ja kellega , te räägite võõrastega sellistest asjadest avalikus kohas ja teete oma marki maha . ! jumala kindel et siin enamus 9-16 aastased (võimalik et vanemad ka ) Ja enamus teks välja mõeldud , olen seksinud ma ei tea kus x.kohtades .Gammoon ime et te siin juba omavahel kokku ei saa ja oma fantaasial PÕLLU peal ehk välja ei lase .

Külaline kirjutas:
leena kirjutas:
Kandja kirjutas:Minu arvates on endi seksuaalfantaasiate vahetamine küll täiesti kohatu teema lastemure foorumi jaoks. Kus on administraatorid?
usun, et ka teisi inimesti huvitab see teema peale teema autori, ilmselt ka Sind, kui juba siia vaatama tulid.

Kus veeel v ? Ema Isa ehk räägivad kuidas ja kus seda teha millega ja kellega , te räägite võõrastega sellistest asjadest avalikus kohas ja teete oma marki maha . ! jumala kindel et siin enamus 9-16 aastased (võimalik et vanemad ka ) Ja enamus teks välja mõeldud , olen seksinud ma ei tea kus x.kohtades .Gammoon ime et te siin juba omavahel kokku ei saa ja oma fantaasial PÕLLU peal ehk välja ei lase .

.. khm , Aga foorumis neid rääkides avalikult - Sa ei pea muretsema , kõik siin on võhivõõrad :S , jagad oma huvitavaid kogemusi .. sa ei pea muretsema et oo äkki tommi või kati loeb seda , - Keegi ei tea kedagi! Ja Lihtsalt jagatakse oma muljeid. ENAMASTI on see parem kui minna linnapeale ja sõbrannadega arutada.. hiljem põdeda ,et ehk räägib edasi ja kõik teavad . - SIIN seda muret ei ole ;)

Külaline kirjutas:
ema ja isa räägivad et kuidas , millega ,KELLEGA ja kuidas. karta onjaa.ma ei saa aru miks seda siin ei võiks arutada ...
take it easy , pöialiisi. :D
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

Külaline kirjutas:
leena kirjutas:

Wow man !

Igal pool on ju võimalik. Kui ainult julgust on. Aga võiks ikka inimlikuks jääda ja siis sellise asjaga magamistoas tegeleda või siis vannitoas. Dušši all võib põnev olla.. :3
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”