Re: Kohad kus sexida...

ükskord läksime peale pidu poisiga minu juurde, ema pidi hiljem tulema . olime siis paar tundi nsm ja läksime voodisse , pärast sattusime emale peale kui ta tuli vaatama kas ma magan :cry: :oops: olin häbissse suremas

Kuidas te kahekesi voodis olles järsku ema peale sattusite?
Mingi nunnu aforism mis igale teismelisele tüdrukule peale läheb.

heh , hea teema teil . Ple ise kunagi sexsinud , aga ekstreemseid kohti tean ikka :D Nt : vees , kirjutuslaual ,tühjas vannis , öises rannas , kus ka inimesi leidub , telgis , 1 toalises korteris , kus iga hetk võib keegi sisse astuda jms . Neid on sht palju ( sõbrad on rääkinud oma kogemustest ) . Mu üks tuttav rääkis kunagi purjuspäi , et ta oli oma toa kõrval olevas katusealuses asju ajanud ( Selline väike konku ) ja siis oli tema 7 aastane vend ja 5 aastane õde peale sattunud , sest sõbra parter oli kõvasti häälitsenud :D Ma ei tea muidugi kui palju see tõsi võib olla , aga ta rääkis , et põhjendas väikestele ära , et ( oletame , et partneri nimi oli Merje ja tuttava nimi oli Maur ) Merjel läks pind jalga ja Maur tahtis seda välja võtta ning Merjel oli nii valus , et karjus kõvasti . Ilmselt tegid nad seda koera poosis , muidu ei oleks vist saanud nii põhjendada :D
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

okei, umm...
kraanikausis, nii et naine istub jalad harki ja mees peal, või vastupidi aga esimene varjant parem - soovitan, vahet pole kas vesi kraanikausis või mitte. ( kui naine istub all, siis panna see, no see värk kust vesi välja tuleb otse tupe juurde, mida suurema survega vesi seda parem, erutab rohkem)
voodis - parim
see suht haige aga poes, võtad selle käru ja lähed invaliidi vetsu, see suur wc, lähete kärusse ja samal ajal sõidate - nii ja naa.
suures riiete kapis - hea aga natuke vähe ruumi.
rannas, vannis, meres, siis mereääres selle kummipaadi sees, suht koomiline oli aga noh, asja ajas ära küll, või nt osta suurema kummirõnga, koos selle sisse minna ja teha, kindlasti lauapeal, trepi peal ka suht hea, saunas väha hea, kunagi sai kooli vetsus ka mõni minut.
Kunagi sai salaja ka narivoodis, poisi vend magas üleval aga noh, maitea loodan, et ta ei näinud. Ja noh nt grupikat tehes minna maha, panna alla mingi hästipalju tekke, osta mitu mitu(u 20 purki, kui gurpikaga teha siis raha kokku ja ei maksa niipalju) nussat või nutellat, panna seda tekipeale ja ss samal ajal süüa ja grupikat teha, väga mõnus ja erutav oli, läbi arvuti ka tegelt päris lahe, veebida ja ss naine teeb endale näpukat ja mees peksab pihku samas rütmis suht hea oli...
No ja siis kui ma teist korda vist grupikat tegin siis oli noh mingi üks pani taha, teine lakkus ja kolmandaga panin ila, topelt erutav parim kogemus vist grupikaga. No ja ma ei teagi, rohkem ei tule meelde praelt.
Soovitan kõiki neid..Edu!

Külaline kirjutas:okei, umm...
kraanikausis, nii et naine istub jalad harki ja mees peal, või vastupidi aga esimene varjant parem - soovitan, vahet pole kas vesi kraanikausis või mitte. ( kui naine istub all, siis panna see, no see värk kust vesi välja tuleb otse tupe juurde, mida suurema survega vesi seda parem, erutab rohkem)
voodis - parim
see suht haige aga poes, võtad selle käru ja lähed invaliidi vetsu, see suur wc, lähete kärusse ja samal ajal sõidate - nii ja naa.
suures riiete kapis - hea aga natuke vähe ruumi.
rannas, vannis, meres, siis mereääres selle kummipaadi sees, suht koomiline oli aga noh, asja ajas ära küll, või nt osta suurema kummirõnga, koos selle sisse minna ja teha, kindlasti lauapeal, trepi peal ka suht hea, saunas väha hea, kunagi sai kooli vetsus ka mõni minut.
Kunagi sai salaja ka narivoodis, poisi vend magas üleval aga noh, maitea loodan, et ta ei näinud. Ja noh nt grupikat tehes minna maha, panna alla mingi hästipalju tekke, osta mitu mitu(u 20 purki, kui gurpikaga teha siis raha kokku ja ei maksa niipalju) nussat või nutellat, panna seda tekipeale ja ss samal ajal süüa ja grupikat teha, väga mõnus ja erutav oli, läbi arvuti ka tegelt päris lahe, veebida ja ss naine teeb endale näpukat ja mees peksab pihku samas rütmis suht hea oli...
No ja siis kui ma teist korda vist grupikat tegin siis oli noh mingi üks pani taha, teine lakkus ja kolmandaga panin ila, topelt erutav parim kogemus vist grupikaga. No ja ma ei teagi, rohkem ei tule meelde praelt.
Soovitan kõiki neid..Edu!
Vauuu... keegi teab, millest räägib... :lol:
Heh

vertigo kirjutas:
Reedetu kirjutas:Eesti seaduste järgi peab olema 14aastane, et seksida.
? 14 peab olema, et täisealisega vahekorras olla. Alaealistele omavahel pole mingeid piiranguid.
Ega pole jh nii, et 14 aastaseks saamisel tuleb mingi kapoment, lööb templi käe peale ja ütleb: "Nüüd võid seaduse järgi seksi teha! Palju õnne, mimm/düüd!"

Natuke teemast ka siis:
Voodis, peamiselt tüdruksõbra juures (noormees olen ise) - seni parim siiski, telgis suvel, autopagasis (mul on suur universaalkerega auto, sellega on hea suvel ringi trippida ning öösel ka sinna magama heita just kuhu ise soovid ja kena privaatse koha leiad)... ja kuna ise veel pole jõudnud eriti palju selle asjaga tegeleda, siis pole jõudnud ka midagi ekstreemsemat teha, aga ütleme nii: elu on ees ning kõik on võimalik. Unistan kaaluta olekus vahekorras olemisest :)
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”