Re: Kohad kus sexida...

Saan aru Sinu murest , et vanemad võivad peale sattuda ma ei tea kui noor Sa oled aga ma tean , et suvel on selleks ilmselgelt palju rohkem võimalusi, kui praegu. Suvel on ranna äärsetel metsades või kõige parem lähed lihtsalt telkima..
Aga auto on meil peamine koht :D
Talvel suht raske mujal olla, õue päris ei lähe ju ;)

punx kirjutas:
padrun 38 kirjutas:sitad kogemused p6lluga, kusjuures half of city slicker...
hm mul on ka sitad kogemused: mõtlesin et lõikan aga jäin kinni ja passisin 20 minutit põlvini mudas. jee.. siis märkasin et kui jalad nkn mudased on siis miks mitte kaldale roomata.. lahe oli :D
vabandage, aga kas te pole mina, tüdruk formaadis?¿
siiski parim koht suitsuputka juures

Re: kohad kus sexida...

mus!c kirjutas:Kinglasti mina isiklikult ei tahaks saunas .Ma ei kannata seda kuumust ja kui sexid siis ma üldse vist minestaks seal ära :)
Saunas on just parim seks mu arust, kuigi ma ka ei talu seda kuumust eriti.
Vana postitus küll, aga ma lihtsalt pidin seda ütlema :D.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Hele kirjutas:
Külaline kirjutas:kuigi ma veel valmis pole, on minu fantaasiates alati olnud rand.. öösel, kuuvalgel.. :)
nagu liiv läheb ju "nendesse" kohtadesse :shock:
Üleeile sai poisiga rannas seksitud, lina peal ikka, siis pole midagi :P ainult sitikad häirisid küll :D
muidu veel poisiga maakodus põllu ääres oldud kah, huvitav kogemus :P diivani peal, kui võisime iga kell üürilisele vahele jääda..
duši all on kõvasti nalja saanud, eriti kui soe vesi järsult ära kadus :D

Re: kohad kus sexida...

Külaline kirjutas:Kui oleks tulnud tookord kellegile seletada "miks" siis poleks vist osanud öelda sõnagi. Nüüd arvan, et tahtsime leida maksimaalselt tobeda koha, et asi eriti erilisena mõjuks: me tegime seda puu otsas, kusjuures riided jäid puualla.
Hea :D Mul tuli kohe meelde see lause " ma olin puu otsas kui pauk käis " :D:D

einz kirjutas:nii siis selline teema et jeeb nagu kus te tavaliselt seksite.......
(tähendab siin niisama inimeste jutud miz mind vähe huvitavad :D .... äkki saab endale kah kasulikku infi).......
eeddd siis mäs un kõge huvitavam koht kus olete seksinud ja kas olete piisavalt ettevaatlik (nagu et kas keegi näeb või satub peale jne....)
et jeh sex un selline asi et eriti ei saa küll kontrollida ju kus kihu pela tuleb kuskil peol kus ple kuskile teise ruumi minna aga samas ulete juba sellises väikses tõmbae et võix........ et igast variante un....
igaljuhul lahedad kohad, head kohad..........
ja kus seda kõige parem ulex teha kui uled noor ja kodus sitt un et jeh äkki vanemad või õde/vend sattub peale või mõni sõber/sõbranna tuleb külastama.......
niisama nagu siis seletage teemat ma arvan et paljudel un selle kohta midagi öelda!! :D....... :wink:

Ma nagu pole harrastanud seda, aga huvitav võib tunduda kuskil telgis, näiteks lähed telkima, ja Käthyga oleks kah huvitav, aga teemasse: osad inimesd on väitnud et voodi on kõige parem ikkagi, ja ma arvan et minul oleks suht suva kui vanemad või keegi kuuleks, nagu nad ise ei olesk seda kunagi teinud vä ? :D

Ise kaotasin süütuse aqva veekeskuses. Ära tulles jäi mulle silma 18-19 aastane naine/tüdruk (korralik partii ees, kobe kann ja kena nägu) kes oli samuti lahkumas. Ta võttis oma riided ja läks proovikabiini, ma järgnesin talle ja küsisin kas võin ka siia tulla. Ta ei olnud isegi ehmunud või nii, lubas ja sees ma lihtsalt suudlesin teda, ta nagu ise ootas ka seda. Meil läks seal mingi 10min ja asi oli tehtud. Mõnus oli, rohkem pole kuulnud temast.

Külaline kirjutas:Ise kaotasin süütuse aqva veekeskuses. Ära tulles jäi mulle silma 18-19 aastane naine/tüdruk (korralik partii ees, kobe kann ja kena nägu) kes oli samuti lahkumas. Ta võttis oma riided ja läks proovikabiini, ma järgnesin talle ja küsisin kas võin ka siia tulla. Ta ei olnud isegi ehmunud või nii, lubas ja sees ma lihtsalt suudlesin teda, ta nagu ise ootas ka seda. Meil läks seal mingi 10min ja asi oli tehtud. Mõnus oli, rohkem pole kuulnud temast.
suht litsakas, aga okei ;)
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

Või, et kohad kus seksida?

Nii...

Prügikonteineri all, prügikonteineri peal. Ukse ees, ukse taga. Peldikus saab ka - poti peal. :) Sitaks hea... ma arvan, et ka direktori kabinetis tooli all. Muusikaõpetaja klassis oleks kõige parem - teie seal teete oma sahkermahkerdust ja tema loeb rütmi: "Üks, kaks, üks kaks..." või, kui Te soovite nautida kiiremat seksi, siis "Ükskakskolmneliükskakskolmneli..."

Kõige parem on muidugi poodides nende lintide peal. Reisite samal ajal! :)

Emili P.
Päikest (#)

Külaline kirjutas:Või, et kohad kus seksida?

Nii...

Prügikonteineri all, prügikonteineri peal. Ukse ees, ukse taga. Peldikus saab ka - poti peal. :) Sitaks hea... ma arvan, et ka direktori kabinetis tooli all. Muusikaõpetaja klassis oleks kõige parem - teie seal teete oma sahkermahkerdust ja tema loeb rütmi: "Üks, kaks, üks kaks..." või, kui Te soovite nautida kiiremat seksi, siis "Ükskakskolmneliükskakskolmneli..."

Kõige parem on muidugi poodides nende lintide peal. Reisite samal ajal! :)

Emili P.
Päikest (#)
Vaimukas inimene meil... :roll:
Aga eks mõni selline peab kah ju ikka olema... :x
This is your master... You are playing with it right now...

hermann14 kirjutas:
siilikerohus kirjutas:Minu,esimene seksikogemus oli oma siiani armastatuga,
olime suvilas kahekesi, ja ta sai mu nõusse,siis meil oli terass,
siis me tõime sinna madradsi kus ilusti sättisime kõik korda.
See öö oli eriline, kui vaatasime ülesse oli tähistaevas, ilusad helkivad tähed ning kuu.
Me asjatasime Ca 30-60 minutit.
Suvlia kõrval on palju naabreid, :P (loodan et keegi ei näinud).
See tegevus oli koos pausidega ikka, ma eeldan, eks? :shock:
ikka :D
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

einz kirjutas:nii siis selline teema et jeeb nagu kus te tavaliselt seksite.......
(tähendab siin niisama inimeste jutud miz mind vähe huvitavad :D .... äkki saab endale kah kasulikku infi).......
eeddd siis mäs un kõge huvitavam koht kus olete seksinud ja kas olete piisavalt ettevaatlik (nagu et kas keegi näeb või satub peale jne....)
et jeh sex un selline asi et eriti ei saa küll kontrollida ju kus kihu pela tuleb kuskil peol kus ple kuskile teise ruumi minna aga samas ulete juba sellises väikses tõmbae et võix........ et igast variante un....
igaljuhul lahedad kohad, head kohad..........
ja kus seda kõige parem ulex teha kui uled noor ja kodus sitt un et jeh äkki vanemad või õde/vend sattub peale või mõni sõber/sõbranna tuleb külastama.......
niisama nagu siis seletage teemat ma arvan et paljudel un selle kohta midagi öelda!! :D....... :wink:
Noh voodis vms , madratsil ;D Ja autos aga seal kitsas :?
Kusagil ekstreemsetes kohtades pole seksinud :(
Aga ma usun , et varsti teen : liftis , kinos , auto peal , klubis jne jne .. Mulle meeldib ekstreemsus ;P

siilikerohus kirjutas:
teamdevil kirjutas:Juhtus ülemuse kabinetis :D
Juhtus jamh .. :D
Tal juhtus jaa siiamaani "keegi ei tea" kes tegi xD Endal töö mikrobussi esiistmel Hiiumaal praami järjekorras (rekkad ümberringi inimesed liikusid :D) , saunas, dušši all, heinarullide vahel, jõe ääres, põrandal, tooli peal and voodis ofc
Heh, life goes on no matter how you live it.

Uusi tutvusi! 18a. M
Ära tee teisele seda mida sa tahaksid et sulle tehtaks, maitsed võivad ju erineda. (G.B.Shaio)

ohutsoon kirjutas:
siilikerohus kirjutas:
Tal juhtus jaa siiamaani "keegi ei tea" kes tegi xD Endal töö mikrobussi esiistmel Hiiumaal praami järjekorras (rekkad ümberringi inimesed liikusid :D) , saunas, dušši all, heinarullide vahel, jõe ääres, põrandal, tooli peal and voodis ofc
maal on hullatud ja muidu lollust heinarullide vahel, peal, sees, ja ka heinarullil najatades :D
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

ohutsoon kirjutas:
siilikerohus kirjutas:

-.-

8) Und ei ole ...ootusärevus... varahommikul on õppesõit :)
-...

gatto kirjutas:no jumal küll ,kes jaksab neid kohti kokku lugeda, kasutage fantaasiaid, saun on muidu mõnus. ja üldse, kus vähegi kannatab teha, võib päris huvitav kogemus olla, niisiis- fantaasia tööle ja vanainimeste asja ajama.

Pole enam tänapäeval nii vanainimeste asi juu
Heh, life goes on no matter how you live it.

Uusi tutvusi! 18a. M
Ära tee teisele seda mida sa tahaksid et sulle tehtaks, maitsed võivad ju erineda. (G.B.Shaio)

gatto kirjutas:no jumal küll ,kes jaksab neid kohti kokku lugeda, kasutage fantaasiaid, saun on muidu mõnus. ja üldse, kus vähegi kannatab teha, võib päris huvitav kogemus olla, niisiis- fantaasia tööle ja vanainimeste asja ajama.
Saunas on kitsas :)
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”