Palju vanemaga

Mhmm ma olen juba 3 aastat tihedas suhtluses 32 aastase mehega ma ise olen 18. meil tekkis suhe kuid ma ei ole veel temaga vahekorras olnud. tunnen et tahan seda ja kindlasti tahab seda temagi. Meil on olnud pikk eelmäng kuid lõpuks ütlen ikkagi sexist ära, kardan millegi pärast, kuigi tema on hästi mõistev.
Millest võib see kartus tulla, kas äkki sellest et olen veel süütu?
Kas sexi ajal peax kindlasti veel kondoomi kasutama, kui ma võtan oma valuliste menstruatsioonide pärast rasestumisvastaseid pille?
Äkki olen ma sexi suhtes liiga kogenematu tema jaoks?
Samas armastan teda ja ei taha temast ilma jääda, see oleks mulle suur kaotus.
Ehk oskate mind kuidagi aidata?

Palun tõesti paljude inimeste erinevaid arvamusi

Miks sa siis viimasel hetkel ära ütled? Sa peaksid ise selleni jõudma, miks see nii on. Ja siis vaatama mida selle suhtes ette võtta. Sa võid ju selle oma mehega ka sellest rääkida. Äkki on abi..?
appikene! peatage rong, ma tahan maha minna!

Re: Palju vanemaga

murka kirjutas: Mhmm ma olen juba 3 aastat tihedas suhtluses 32 aastase mehega ma ise olen 18. meil tekkis suhe kuid ma ei ole veel temaga vahekorras olnud. tunnen et tahan seda ja kindlasti tahab seda temagi. Meil on olnud pikk eelmäng kuid lõpuks ütlen ikkagi sexist ära, kardan millegi pärast, kuigi tema on hästi mõistev.
Millest võib see kartus tulla, kas äkki sellest et olen veel süütu?
Siin võib olla palju põhjusi, miks ja mida kardad. Keegi peale Sinu ei oska nii hästi sellele küsimusele vastata, sest ainult Sina tead, mis suhted teil selle mehega arenenud on, kuivõrd tema peale võib loota, kui toetav ja kannatlik ta on, kas Sa saad teda usaldada jne. (selle üle võiksid mõelda)
Muidugi võib ka suguelu alustamise hirm peamine olla. Ja see on loomulik, sest tavaliselt tekitab kõik uus ja teadmatu inimestes hirmu ja pinget.
Siin on väga tähtis ennast mitte sundida - kui sa ise tunned, et ei ole veel valmis, siis parem mitte alustada.
murka kirjutas:Kas sexi ajal peax kindlasti veel kondoomi kasutama, kui ma võtan oma valuliste menstruatsioonide pärast rasestumisvastaseid pille?
On väga soovitav kondoomi kasutada (isegi siis kui Sa kasutad rasestumisvastaseid pille). Kondoomiga on teie suhe veelgi kindlam ja ohutum, sest kondoom kaitseb ka suguhaiguste eest.
murka kirjutas:Äkki olen ma sexi suhtes liiga kogenematu tema jaoks?
Samas armastan teda ja ei taha temast ilma jääda, see oleks mulle suur kaotus.
Kes määrab seda kogemust? Mis kriteeriumidel saab ütelda, et üks on kogenematu ja teine kogemustega? Neid ei ole olemas.
Iga inimene on unikaalne ja temaga suhtlemine on samuti omapärane ja eriline. Kui on tahe oma hellust, õrnust ja armastust teisele anda, siis viisid, kuidas seda teha, võib leida.

Kõike head soovides!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Re: Palju vanemaga

murka kirjutas:Äkki olen ma sexi suhtes liiga kogenematu tema jaoks?
Seksuaalelus on samuti olemas selline asi nagu loomupärane andekus, see ei sõltu sellest, mitme inimesega on sul seksuaalkogemus või kui palju aastaid. See, mida ma tahan öelda - Sa võid alates esimesest vahekorrast alates olla oluliselt parem seksuaalpartner kui mõni "vana kala". Juhul kui oled teise suhtes tundlik ja hooliv.

Kui usaldad teda ning tahad temaga vahekorras olla, lõdvestu ja naudi. Palun tal olla aeglane ja hell. Kuula iseennast, mis Sulle meeldib, mis mitte. Anna kindlasti ka talle sellest märku. Seksis ei toimi "äraarvamismängud". Mida avatum Sa oled, seda parem - usu, ta hindab seda. Samuti palu, et tema räägiks Sulle, mis tema jaoks mõnus on ning kui see Sulle sobib, siis paku talle seda.
Kui teie vahel on armastus ja hoolimine, siis see on põhiline, mida heaks seksiks vaja on. Tehnikad on teisejärguline;)

Avastamisrõõmu!:)
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”