et tgelt jh poisid tahavad ennem sexi kui tydrukud ... aga TYDRukud kui te poisile t6esti meeldite siis ma arvan et kui kumbki teist ple sexyks valmis ,et syytuse kaotamine jne jne oraal sex on ka olemas :)

Tegelikult sellest jutust on juba ausalt öeldes siiber, et poisid tahavad rohkem ja plikad vähem, jätku see oma teada või üldse mida iganes. See on individuaalne ja on paljud, kes varjavad oma vajadusi, seal sees mainiks ka tüdrukuid. See et poisid nõmetsevad ja räägivad sellest ja vihjavad seksile ei tähenda, et nad seda tahaksid. Pakun näiteks , et mõni häbeneb või ei julgegi tegelikult vahekorda minnagi, juhul kui on paar promilli sees :S Mis on minu arust väga hale, ja hommikul ütlevad, et mida ei mäleta seda pole olnud ja järgmisel peol ratsutavad uut neiut :( Tõesti nagu mingi austus võiks olla naissoost isikute vastu ja oleks vähem probleeme jne. Ise olen varsti 17 ja süütu, ja vahekorda astumisega kiiret ei ole (a) küll see aeg ka tuleb, pigem ootan seda õiget ja, et püsisuhte eesmärgil olla , mitte nii, et kes ette juhtub seda rautan. väga litsaka mulje jätaks ju nii. :S
Niiet lapsed pole mõttet nii kiiresti vahekorda astuda, võivad tekkida kahetsused ja muud painajad, lihtsalt oodake natukene ka seda õiget, terve elu on ju veel ees kallikesed, PÄIKEST teile! :D

-vb. vaatavad poisid, et oo... päris pandav tšikk(nagu muidu) Loeb ju ikka suur tagumik, hea partii ja kena näolapp! :? Ja mõtlevad, et nende 2 esimese asjaga oleks päris äge!! Või nii

-Aga äkki, nad mõtlevad, et seks teeb tüdruku rohkem tema omaks või seob neid rohkem!
Mina võta kinni?! :lol:

Tegelikult, pole ju ainult poisid need kes tahavad vara seksi alustada.. Tegelikult jumala oleneb inimesest. samas on ka tüdrukuid kes tahavad varem astuda seksuaalellu kui poisid. Aga noh, Kahju kui oled ainult selliste otsa satunud, kes tahavad sinuga vara voodisse minna ,: D sest tea , et on olemas ka neid poisse, kes ütlevad enda kaaslasele " ei " kui kaaslane annab märku et tahab vahekorda sattuda.

Kõik poisid ei taha. Üldiselt need, kes tahavad, üritavad kellelegi midagi tõestada. Tõestada, et "näed ma sain hakkama. Saingi ta voodisse!". Need, kes tõesti hoolivad ja armastavad, ning kelle jaoks sa oled tähtis, ei ürita kunagi kohe alguses sind voodisse meelitada.

Õnneks ei tahtnud ka minu poiss minuga kohe voodisse ronida. Võib-olla sellepärast, et ka tema oli süütu. Kuid kui aus olla, siis ma olen väga uhke selle üle, et ta suutis nii kaua vastu pidada, kuna tema sõprade surve oli uskumatult suur. Kui me olime juba mitu kuud koos olnud, siis peagu, et iga nädal, vahel isegi mitu korda, hõõruti talle nina alla, et "ta on ikka veel süütu" jne. Aga muidugi me rääkisime temaga seksist jne. Ja lõpuks kui me mõlemad olime tõesti valmis, siis kõik :D

:!: Ma tean mõningaid, kes räägivad küll seksist jne. ning kes rääkis ka mulle, et "jjou, kuule su poisil on päris raske ilma "selleta" olla." on süütud :D
Armasta sügavalt ja kirglikult.Sa võid haiget saada,aga see on siiski üks viis,et elada täiuslikult.

No meil käis koolis seksoloog ja rääkis, et loodus on nii teinud, et poisid lähvad kiiremini, tihedamini ja varem kiima ja vajavad rahuldust, kui tüdrukud. Ja et tsikid vajavad suhteliselt pikka eelmängu, et märjaks läheks. Ja et tsikkidele meeldib rohkem selline ninnunännutamine ja kallimusipai värk.

Pluss, minuarust on nii, et poisid armastavad silmadega ja allpoolvööd olevaga. Näolapp, keha ja riietus meeldib, läheb kõvaks ja jee. Aga tüdrukud armastavad rohkem kõrvadega, neile meeldib rohkem see, mida nad kuulevad, selline moosijutt nohh "sa oled nii ilus, ma nii armastan sind, sa oled niiiii nunnnnuuuu kiiisuuu musiiii" ja muu selline.
tegelikult mu inimeseõpetuse õpetja rääkis seda, et tema arust on nii, ma suhteliselt nõustun sellega.

Kuid eks leidub ka selliseid tüdrukuid, kes tahavad enne voodisse minna, kui mõned poisid.
Oleneb inimesest siiski, kuid rohkem on neid poisse, kes tahavad kiiresti linade vahele minna ja rohkem neid tüdrukuid, kellele meeldib kallimusipai ja moosijutt. Või vähemalt mulle tundub nii.

Re: poisid!poisid! (mix poisid tahavad alati nii vara sexi alust

ma küll nii ei ütleks :P suht võrdne
Enda viimasel suhtel sai esimest korda seksitud alles kui poolaastat koos olime, oli päevi kus mina ütlesin ,et ohh kuule lähme mullivanni mõnulema ja oli palju päevi kus tüdruk ajas kaikaga taga ,et seksime juba kurat :P
eriti kui veel extreemsetes kohtades sai oldud :D aga see juba teine teema

Agaa ma ütleks nii ,et kellel ikka kibekiire seksi vajadus käes,poistel mõtlen ju nad ple siis ammu saanud või üldsegi mitte :S
isiklikult ütlen ,et kui suhet tasapisi alustada siis see esimene seksi ootamis ärevus poole mõnnam, nigu mäetippu ronimine, poole huvitavam on tasapisi mäetippu ronida kui kohe lihftiga kähku minna ja uue mäejuurde minna :) haige võrdlus...

Kus juures ei ole nii, et poisid tahavad kiiresti seksini minna.On palju poisse,kes sinust tõesti hoolivad ja oskavad hinnata seda,mida nad näevad :)
Minuga oli nii,et minu poiss pidas peaaeg aasta vastu nii,et ta isegi ei üritanud midagi.Kuigi me magasime juba samas voodis ja sama teki all jnejne.Kuni ükskord ma andsin talle ise märku et nh,võiks juba ju :)
Vot nii .
Täiuslikkus on igav ja ilus on ebahuvitav,vead on need - mis teevad meist isiksuse!

ohh kui kahju sinust PersonalJesus, nii hea poiss juu.. küll sa leiad selle kellega kallistusi jagada jne:).

ma ise muidu tüdruk, ja mulle ei meeldi üldse poisid kes on ainult seksi peal väljas, jube lihtsalt:S. mingeid üheöö suhteid ona ka pakutud jne..aga hiljem on nende inimestega nii kahtlane läbi saada kui tead, et nad ainult "selle" peal väljas:s. süüust tahaks ikka kellegile erilisele kaotada, mitte mingi üheöö suhtega, aga ega nemad seda ei mõista ja ei hakka ka mõistma. :?

tingstongs kirjutas:ma olen poiss ja ma ei taha üldse seksi?! olen ma haige et ma seksida ei taha :D?
Ma olen veendunud, et Sa oled täiesti normaalne ja terve poiss. Inimene (olgu see poiss või tüdruk, naine või mees) ei pea alati seksi tahtma. See, et "tõeline" mees peab seksima kõigega mis liigub (ja kenade naistega niiguinii) on pigem müüt, mida levitab massmeedia, sealhulgas Playboy taolised ajakirjad. Reaalsusega seal ei ole mingit pistmist, sest igal inimesel on omad individuaalsed ajaperioodid, millal ta on seksiks valmis ja küps nii füsioloogiliselt kui ka vaimselt, ja seks on palju parem ja nauditavam kui ta on seotud armastusega. Ja samuti on väga loomulik, kui inimesel lihtsalt ei ole tuju, ega tahtmist ega vajadust, siis ta ei vaja seksi.
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

See müüt on tõesti BULLSH*T , siis peaksid ju "tõelised" mehed autosid, linde ja muid elukaid ka trukkima.

Muidu ma olen seksiks valmis ... aga ma olen lihtsalt enda ellu toonud nn seadused mis ei luba seksida mis ei luba lähedasemaid suhteid naistega/ERITI MEESTEGA jne.. lõpptulemuseks tahan surra kodumaa eest võideldes ja nii et keegi mind igatsema ei jääks ehk siis tahan olla üksinda/üksilduses
baw

Minu meelest on igati armas kui poisil või tüdrukul on süütus alles.. ka näiteks 17,18 aastaselt. Süütus on võlu, mida sa enam kunagi tagasi ei saa, ning kui oled selle kaotanud.. kahetsed võib-olla. et kas liiga noorelt või vale inimesega, või mis iganes. Niiet .. mõtle algul põhjalikult järgi, kas tasub, kus tasub, kellega tasub, kui üldse tasub.. ;)

Lady7 kirjutas:Kus juures ei ole nii, et poisid tahavad kiiresti seksini minna.On palju poisse,kes sinust tõesti hoolivad ja oskavad hinnata seda,mida nad näevad :)
Minuga oli nii,et minu poiss pidas peaaeg aasta vastu nii,et ta isegi ei üritanud midagi.Kuigi me magasime juba samas voodis ja sama teki all jnejne.Kuni ükskord ma andsin talle ise märku et nh,võiks juba ju :)
Vot nii .
ääwts ma hoolin ja mind see seks ei huvita kui aeg käes eks seda tuleb teha
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

räägin siis natukene enda elukogemustest kah ;D
ise alustasin seksiga umm 14 aastaselt , suht sain alles 14 , käisin tüdrukuga kes oli 16 aastane ja siis ühel ööl ta ise äratas mu ülesse ja tahtis seksida , ise ma ei oleks sellepeale muidugi tulnud , et seda küsida , käinud olime 3 kuud , tüdruk oli kah veel süütu , kui see tehtud sai siis muutus see juba igapäevaseks , suved olid eriti karmid 4-6 korda päevas -.- , aga nüüdseks enam ei vaatagi tüdrukut kes seksida tahaks , rohkem tahaks ikka tundeid kah kuna see seks tüütab ikka ühel korral ära , muidugi neile kes seda mingi 2-4 korda teinud need tahavad ikka rohkem ja rohkem . nüüdseks ise mõtlen seksile vb kord nädalas või kusagile sinna kanti .
ja ei aksepteeri üldse selliseid poiss/tüdrukuid kes hakkavad seksima ntx 12 aastaselt ;D muidugi kohtsab selliseid juba suhteliselt tihti ja ei aksepteeri selliseid poisse kes vaatavad tüdrukuid kui kepipukke ,
aga jah seks on ürginstinkt mida tuleb rahuldada , normaalsuse piires ja eelnevalt keegi kirjutas , et poisid ei taha enda elu maha onada , kaa tõsi ....... aga teemaalgatajel ...: kõik oleneb inimesest ja tema perekonnast/sõpradest , osad tüdrukud magavad pea igaühega kuna loodavad ,et tema on see õige ja loodavad sellega saada turvatunnet , et magasin poisiga ja nüüd ta ei jäta mind vms ....
osad poisid võtavad jällegi seda kui medaleid , kui palju keegi kedagi pannud on jne ....
teema lõpp (:

juhtub kirjutas:Mul selline küssa mix poisid tahavad alati nii vara sexi alustada ja mix nad alati tahavad et tüdrukud nendega kohe voodisse tuleksid nad võiksid ju tüdrukutega ka arvestada!
poisid saavad selles osas kiiremini küpseks ja mõtlevad seksile enne kui tüdrukud.
poistele on enamasti alati seks tähtsam kui tüdrukutele. aga see ei tähenda et tüdrukud peaksid nendega kohe voodisse ronima.
oodata võib ka ja kui poiss pole nõus ootama, siis ta ikka päriselt ei armasta ja sellisega polegi vaja magada.

olen 16. ja poiss , ei tunne mingit vajadust selle järgi kuna , murede koormus liiga suur .. ennast elus hoidagi on raske , kuid siiski ei poolda neid kes arvavad et vastas sugu on seksi jaoks kasutamis objekt...mina usun et , kui keegi sind tõesti armastab , siis ta ootab õiget hetke....
Life is like a flower , you never know , when somebody steps on you. <-- by me.
If you have someone special , think for a second , does he / she really deserves you? <-- by me.

Asko kirjutas:olen 16. ja poiss , ei tunne mingit vajadust selle järgi kuna , murede koormus liiga suur .. ennast elus hoidagi on raske , kuid siiski ei poolda neid kes arvavad et vastas sugu on seksi jaoks kasutamis objekt...mina usun et , kui keegi sind tõesti armastab , siis ta ootab õiget hetke....
Just ükspäev lugesin et mingis uuringus selgus et meeste aju võtab naisi kui objekte :D
Endal muidu mm.. peale ei pressiks, aga samas mingi elukaua ainult käest kinni käia ja suudelda tundub liiga üksuine ja igav, ei tea miks viimaselajal nii mõtlen..

ehhe , egas kui elu korras on ja kui sa oled elanud normaalset lapsepõlva ILMA igasuguste pervertsete sõpradetea jne siis sa ikka ise ka pervertseks ei lähe , sellega kaasnevalt ei ole su aju siuke , minu aju siuke igastahes ei ole , puberteet ei lähe arvesse , ka see on pmst. möödas kuid siiski , no kamooon , vastas sugu ära kasutamiseks? täiesti haige ju , kus kuradi kohas on mõistus? , tuleb hoida ja kaitsta , mitte vötta ja jätta , vihkan selliseid inimesi , kui oleks võimalik siis ennem jätaks ennast ja päästaks yhe...
Life is like a flower , you never know , when somebody steps on you. <-- by me.
If you have someone special , think for a second , does he / she really deserves you? <-- by me.

Ah öelgem siis otse välja, nii, nagu on:
Neid poisse, kes oma varajases puberteedi eas ainult seksist räägivadki on nii nii palju, et endalgi vaikselt imelik tunne. Aga tunnistagem endile nüüd, et olite rääkinud seksist enne seda, kui olite saanud selle osaliseks? Tunnistage, et olete rääkinud naistest, "keda ise pole pannud".

Aga tüdrukud - ausalt. Väga suur osa poistest räägib seksist ja ajendab tüdrukuid selleks enne, kui tahavad seda ise. Usute või mitte, aga poisid on vapustavad manipuleerijad. Ma ei tea mitmes, aga mingisugune meel tajub ära, millisel hetkel lõpetada. Flirdi lõppedes kaotab ka tüdruk huvi. Poiss, aga ei ole kunagi asja tõsiselt mõelnud, vaid on lihtsalt oskuslikult soga ajanud. PS! See on tihtipeale vastastikune.
Ma EI OLE professionaal. Kui ma saan teha miskit Sinu jaoks, siis anna teada!
”Ei ole maailmas midagi raskemat kui otsekohesus ja mitte midagi kergemat kui meelitus.”

Daniel kirjutas:Ah öelgem siis otse välja, nii, nagu on:
Neid poisse, kes oma varajases puberteedi eas ainult seksist räägivadki on nii nii palju.
neid poisse kes seksist räägivad on jah nii nii palju, aga sa ju ei tea kui paljud ei räägi ja aint sellele ei mõtle..

ise olen küll valmis, aga olen alati oma tüdruksõpradele, kes mul olnd on, et enne mitte kui nemad valmis on ja kui on siis peaks nemad esimese sammu tegema...
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”