Re: Re:

limpa kirjutas:
khitty kirjutas:
blondiin kirjutas:ma olin enda tüdrukuga juba kuu aega koos olnud ,aga seksinud ei ole,selle eest aga musitanud ja kallistanud ,ei pea ju kohe voodisse ronima !

----------------
see n2itab, et sa pole ainult yhe asja peal v2ljas . ning see on hea m2rk .
poisid kes on ainult yhe asja peal v2ljas , need pole mingid normaalsed.
Saage aru, et poistel on lihtsalt mõistus peas :), ütle ÜKS põhjus, miks ei peaks seksima. Mõtlesin ja mõtlesin... aga välja ei mõelnud :) arvan, et ka teistel on selle põhjuse leiutamisega probleeme :roll:
+1 minumeelest kah kui juba ära oled proovinud siis ikka pärast kindlam;) mina proovin küll niipea kui saan;)

Re: Posid!poisid! (mix poisid tahavad nii vara sexi alustada

Olen 14 ja mu tüdruk saab kohe 15.
Mul ise küll pole erilist soovi veel seksist. Tema kaisus olles on see küll vahel pähe karanud kuid pole veel nii julge või midagi.
Tüdrukul on jällegi suurem tung seksi peale ning ta avaldas soovi järgmine kuu tema sünnipäeval seda teha...
Niiet ega poisid polegi alati esimesed kes soovivad varakult seksida... No näiteks mina küll mitte :D

Uus mõtteviis

Siin on probleem täiesti valesti sõnastatud. Kultuur ja ühiskond on pekki keeranud üldiselt seksi tähenduse ja see on ka põhjus, miks on võimalik see, et siin foorumis küsitakse 'miks poisid tahavad nii vara seksiga alustada, miks nad tüdrukuga arvestada ei suuda?' Võin oma raha panustada selle peale, et selle küsimuse küsis tüdruk, kes oli tol hetkel süütu. Miks? Kuna selline suhtumine saabki eksisteerida ainult neiul, kes ei ole veel seksi proovinud.

Seks ei ole tegevus, kus üks pool annab ja teine võtab. See on esimene ja suurim viga, mida seksist rääkides/mõeldes tehakse. Seks on justkui sümbioos - harmoonia kahe inimese vahel, kus mõlemad pooled annavad ja saavad. Ei ole nii, et 'naine annab kadakas*' ja mees 'sai kadakas*'. Mõlemad pooled 'annavad' oma füüsilise pingutusega ja 'saavad' füüsilist rahuldust. Kusjuures siin kehtib isegi mingil määral tagurpidine loogika - naised saavad enamasti kordades rohkem mõnu kui mehed. Siin ei ole asi isegi mitte juhtumist sõltuv - naise aju vallandabki suuremal hulgal mõnuhormoone ja pikema aja vältel. Meestel kestab orgasm mõned sekundid, naistel võib see kesta kuni tund..

Seega, soovitan neidudel olukord ümber hinnata ja mõelda seksisoovist mitte kui agressioonist poiste poolt, vaid kui millestki, millest te mõlemad kasu saate. Lõppude lõpuks, küsige ükskõik kellelt suvaliselt isikult, mis on parim tunne, mida nad elus kogenud on.. Pakun, et 90+% vastavad midagi seksiga seotut. :)

O_____o kirjutas:Mina küll tahaks ära proovida kah juba. :) olen 12 & tüdruk :) ma pooldan pigem varajast seksielu, kui mingit 30 aastaselt esimest korda proovimist. ;) elu on elamiseks! :p
Elamiseks küll, aga mitte seksimiseks :lol: Mul pole midagi varajase seksielu vastu, aga seks peaks mu arust toimuma ikkagi nende vahel, kes 11 armastavad ja on seksiks valmis. 12 on ikka liiga vara... Ma arvan, et sa ei tea veel pooligi seksiga seonduvaid asju. Sealhulgas ohte. Lihtsalt see, et sina tead, kus on auk ja poiss teab, mida sinna auku panna, ei tähenda veel, et te seksiks valmis oleksite. ;)
Heh

O_____o kirjutas:Lp Järjekordne

Ma ei öelnud, et ma tahaksin selles vanuses just alustada sellega. Ja nagu kõik räägivad, siis kui mõlemad on valmis ja soovivad. :) Peaks ütlema, et ma arvan, et ma tean tegelikult isegi seksist rohkem kui mõni 21 aastane. Ja kõikide ohtude ja riskidega olen ka tutvunud ning vägagi tuttav. :)
Kus sa nende ohtudega tutvunud oled? Guugeldad? :lol: Kindlasti tead sa seksist rohkem, kui mõni 21-aastane. vb teab isegi mõni kümne aastane rohkem, kui 21-aastane. See pole ju võimatu. Aga ma siiski ei usu, et sa päris kõigega kursis oled. Ma ei tahtnud näägutada, ma lihtsalt tahtsin öelda, et 12-aastaselt on kindlasti liiga vara alustada, isegi kui arvad, et tead juba kõike. Tore, kui sa ise ka sellest aru saad :)
Heh

Eks ma siis räägin ka oma mätta otsast.
Esiteks, et täiesti kindel oleks, siis:
Meestel ja naistel on mõlemal võrdväärne tung. See lihtsalt avaldub erinevalt. Mulle on tundunud, et naistel tuleb see lihtsalt välja tuua, sest meie ühiskonnas on siiski igasuguseks algatajaks enamasti mees.
Teiseks, ärge samastage seksi kepiga. Need on täiesti erinevad asjad. Üldiselt tahavad mehed üpris kiiresti pistma hakata, samas kui naistel on see pigem finaal kui sedagi. Lisaks veel see, et erinevalt meestest on naistel vaja taastuda kui liiga palju on tegevust olnud ja see tähendab rohkem kui üht tundi või päeva.
Kolmandaks, ka naised tahavad nii mõndagi, nad lihtsalt ei pruugi seda välja näidata. On mehe asi aru saada mis seisus naine on, vähemalt osaliselt.(Samas rääkimine on ka vägagi tähtis suhtes)

Igatahes, pikk jutt - sitt jutt. Ei taha pikemalt kirjutama hakata.
Alati valmis aitama. Tegelikult ka.
Blogi kõigile huvitatutele:
http://www.eurondar.blogspot.com
Olen innukas kirjanik. Küsimise peale võin lugusid jagada.

Lugesin teema läbi ja mõtlesin ise ka nats kirjutada. Süütuse kaotasin 14a ei tea kas peaks olema uhke nüüd vms aga jh. Igatahes minu jaoks on see lihtsalt seks mitte mingi südame op. mida peaks kartma. Muidugi päris lambiste eitedega voodisse ei roni vaid ikka inimesega kelle vastu tunded. On ka tüdrukuid kes kardavadki seda, et poiss tõmbab läbi ja tsaupaka minema ega ma ei väida, et selliseid pole kuid jah. Oma praeguse tüdrukuga olin 2kuud koos enne, kui seksima hakkasime. Eks inimesi igasuguseid iseloomult mõni ongi selline, et maha ja taha. Lisaks ka, et esimene kord muidugi ka kardetakse oskamatust, oma keha näitamist jms. Mina isiklikult ei näe põhjust karta.

M19

juhtub kirjutas:Mul selline küssa mix poisid tahavad alati nii vara sexi alustada ja mix nad alati tahavad et tüdrukud nendega kohe voodisse tuleksid nad võiksid ju tüdrukutega ka arvestada!
poisid tahavad sellepärast kohe, sest nende aju kohe nõuab, seda, aga ma vean kihla, et kui tüdruk talle kadakas* ette ajaks, oleks poisil piss püksis ja jookseks ära ...

halfliferando kirjutas:
juhtub kirjutas:Mul selline küssa mix poisid tahavad alati nii vara sexi alustada ja mix nad alati tahavad et tüdrukud nendega kohe voodisse tuleksid nad võiksid ju tüdrukutega ka arvestada!
poisid tahavad sellepärast kohe, sest nende aju kohe nõuab, seda, aga ma vean kihla, et kui tüdruk talle kadakas* ette ajaks, oleks poisil piss püksis ja jookseks ära ...
See võib osadega küll nii olla, jah, kuid ei tasuks arvata, et kõigiga see lugu on.
This is your master... You are playing with it right now...

Mõni poiss tahab varakult alustada,sest tal on 'imelik' öelda kui ta on süütu teiste kõrval.
Mõni poiss kaotab lihtsalt täis peaga kuskil peol ja talle hakkab see meeldima.Põhjuseid on väga erinevaid.
Ja kui sa ise ei taha seksida ja tema tahab,siis kindlasti ära seksi temaga.Seda tuleb talle ka öelda,mitte sellega leppida
mida tema tahab. Kivi kotti!

Re:

Psycho kirjutas: mina küll ei taha (olgem ausad mingilmääral ika tahan kuid ma ka arvestan tüdrukuga :wink: ) aga jah on ka selliseid poisse kes tahavad ning nemad te peaksite panema paika niimoodi kuidas oskate (ärge palun neile haiget tehke :D ) ei jah ilma neid vimselt või füüsiliselt vigastamatta võiksite küll nad paika panna! seda saab teha näiteks kasutades oma seksikust :wink: (uskuge mind see mõjub) ning öelge kohe et teie veel ei taha! ning sellega loodetavasti ongi probleem lahendatud aga juhul *kui* te leiate vaimselt tugeva mehe :D siis kinnitage talle te see päev ka tuleb kuid ärge igaksjuhuks öelge et homme me mehed võtame lubadusi ikka karmilt :wink:
Kuidas värviliselt kirjutada?
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”