Re: poisid!poisid! (mix poisid tahavad alati nii vara sexi alust

Tüdrukud. Saage ometi aru, et poisid, kes teist pelgalt kepipartnerit ei taha, ei ole need, kes peol teiega ilusti juttu hakkavad ajama ja mingisugust mesijuttu vms. Ennem on tutvus, sõprus jne.

On kahte sorti seksi põhjust olemas:

1. tekkinud sugutungi rahuldamine ja füüsilise elu nautimine.
2. armastuse vürtsitamine, kaunistamine, ülistamine, eriline akt kahe armastaja vahel.

Kui te tunnete, et poiss armastab teid ja tõesti soovib teie jaoks elada ja kõike muud kaunist, siis no miks mitte seksida? See on teie viga, et te esmalt ei ole enda partneri usalduses kindel. Ärge andke siis ennast nii kergelt ära. Tänapäeva tüdrukute minu jaoks esikohal olev suur ja idiootne viga. No offence, kuna see pole koht, kus teisi halvustada ning enda arvamust peale suruda, kuid see on dramaatiline ja näiteks minule mõjub see jube halvasti. Arvatakse, et kõik, kes kenasti käituvad, üritavad tüdrukutel silda visata vms.

Kui on armastus, siis on seksiga aega. Tehke, kui olete mõlemad valmis jne.

Re:

blondiin kirjutas:ma olin enda tüdrukuga juba kuu aega koos olnud ,aga seksinud ei ole,selle eest aga musitanud ja kallistanud ,ei pea ju kohe voodisse ronima !

----------------
see n2itab, et sa pole ainult yhe asja peal v2ljas . ning see on hea m2rk .
poisid kes on ainult yhe asja peal v2ljas , need pole mingid normaalsed.

Re:

kakkybabenasa kirjutas::D peaaegu enamus ajast teevad siiski mehed voodis töö ära,nad peavad ju siiski rahuldama naise ära ja mehed tunnistavad vähemalt et neil on vajadused ja suuremad kui meil,mida nad siis tegema peaks?ootama ja pihustama?minu poolest tehku et saada rahultatud,kui naine tahab rahuldatud saada siis las sexigu ise meest...:)
Täpselt minu mõte.. Kuigi see just nii ei kipu minema..
Jõud ei peitu kehas, vaid vaimus!

Re: Re:

khitty kirjutas:
blondiin kirjutas:ma olin enda tüdrukuga juba kuu aega koos olnud ,aga seksinud ei ole,selle eest aga musitanud ja kallistanud ,ei pea ju kohe voodisse ronima !

----------------
Saage aru, et poistel on lihtsalt mõistus peas :), ütle ÜKS põhjus, miks ei peaks seksima. Mõtlesin ja mõtlesin... aga välja ei mõelnud :) arvan, et ka teistel on selle põhjuse leiutamisega probleeme :roll:
lol.

Re: Re:

limpa kirjutas:
khitty kirjutas:

----------------
Saage aru, et poistel on lihtsalt mõistus peas :), ütle ÜKS põhjus, miks ei peaks seksima. Mõtlesin ja mõtlesin... aga välja ei mõelnud :) arvan, et ka teistel on selle põhjuse leiutamisega probleeme :roll:
pigem on siin mõelud vast seda, et osad poisid tahavad ainult seksi, kui kätte saavad, lähevad tüdruku juurest ära, kuigi tüdrukul oli ehk siiras armastus. oih, see kõlab, nagu ainult poisid teeksid nii, muidugi on ka selliseid tüdrukuid.
i have no family
i ate them

noo ma seksisin esimest korda alles 19a, kuigi oleks võinud ka varem aga noh ei läind nii. nüüd tagasi mõeldes on hea meel, et nii ulmeliselt vara pihta ei hakkanud nagu osa siin, 14-15 aastaselt jobistavad tüdruku täis. sest ega see meheks kohe ei tee ( rinda karvaseks vm :D), ja vaevalt mingit erilist rahuldust tüdrukud oleks saanud. noorelt seksimine ole selline et poiss nühib lahti lihtsalt...

Lugesin neid tekste siin ja panin tähele, et tüdrukutele meeldib mesijutt mõndade arvates. Näitex minu tüdruk ei salli sellist asja nagu: sa oled nii ilus jne tema jaox on see poiste poolt välja öeldud lause et tüdrukut "ära rääkida". Me ei ütle koos olles sellist lauset nagu ma armastan sind eriti tihti sest kallistused, suudlused ja puudutused teevad oma töö. Näita et hoolid! "astusin ämbrisse" 17 aastaselt suvalise tüdrukuga ja kahetsen aga sel ajal arvasin et minu jaox puudub see õige. Nüüdsex olen oma õnne leidnud ja jubedalt kahetsen oma tollast mõtteviisi.
Aga teemaalgatajale vastusex et: Äkki suhtled valede poistega.. Minu sõbrad on enamus selle teema pealt normaalsed ja sinna juurde: tüdrukud juhul kui te tahate hoolivat poissi peaxite oma silmaringi avardama, sest sellised tüübid kes on vaiksemad ja rahulikumad ja ei liigu väga ringi pidu panemas jne tunduvad minu arust selle teema puhul normaalsemad.

No Offence

M19

Kui on mingi poiss, kes tahab voodisse sind saada, siis julgelt-julgelt ütle ära. Minul on seda juhtunud. Mida ma oleks teisiti võinud teha on see, et ma oleks veel otsekohesemalt võinud öelda, et "kuule, ma ei taha". See on ka omaette hinnatav omadus, kui suudad öelda, et "Mees, kannata. Mina ei taha seksida".
Minuga ei ole kellegil veel seksida õnnestunud :)
Mitte midagi ära tee vastu tahtmist.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Hmm...

:) kirjutas:MIna arvan, et kõik poisid ei ole ikka sellised.. :shock:
Muidugi mingi hulk poisse tahab kohe voodisse ronida aga on ka päris palju poisse kes on teistsugused... :P
Ma arvan,et sellise poisiga kes kohe voodisse tahab pole eriti mõtet jamada..Sest on ka ju teisi võimalusi..
Tuleb lihtsalt oodata seda õiget :D

hmm siis sa eksid :d
kõik ei ole mina suudan ilma :mrgreen: :D

Mina isiklikult arvan,et seks käib asja juurde kuid poleks jah kohe kiirelt vaja ronida voodisse ja seksima hakata on ka muid mõnusaid viise kuidas tüdrukuga aega veeta või mis?Mina küll ei mõtle kuidas tüdrukuga kohe saaks voodi minna ja temaga seksida ma arvan,et kui kedagi armastad siis on ka muid viise kuidas näidata oma armastust mitte ainult seksi teel.Need kes kohselt tahavad tüdrukuga seksida on kas ärakasutajad või siis kiimased jobud kes ainult selle peale mõtlevadgi.

Tavaliselt ongi nii, et poisid tahavad seda üsna kohe, aga tüdrukut tahavad enamasti oodata, aga on ka selliseid tüdrukuid, kes on nõus sellega kohe alustama. Näiteks mina olen 14, just sain ja mu enamus kuttid on ainult seksi peal väljas suht, aga mõni õnneks küsib ilusti kas olen sellega ültse nõus ka. Aga kuttid, kes on ainult sellepeal väljas, teatkke, et enne küsige ka, kuna paljud tüdrukud ei tahagi seda kohe teha, vaid oodata. Küsige ja siis alles tegutsege, kuna võite tüdrukute tundeid riivata.
:D :D

Keegiikka kirjutas:
. . . kirjutas:Samuti nagu nt nagu lõvile on sisse programeeritud vaenlase jahtimine, on meile meestele sisse programeeritud seksimine.

Ok, ma arvan et sellel lausle on midaig viga.
Missugune viga? Kõik on peaaegu õige. Ainult mina ütleks paranduseks, et naistega seksimine on sisse programmeritud ;)
This is your master... You are playing with it right now...

Keegiikka kirjutas:me küll mõtleme palju aga see pole sisse programmeeritud. selle järgi me nagu muud ei oskakski ja muuks me nagu kasulikud polegi.
Ei... Ega see, et me oleme programmeeritud seksile mõtlema tähenda seda, et me muud ei oskakski ju ;)
Ja.. Ega ma just ei usu ka eriti, et teema algataja nii mõtles.. ;)
This is your master... You are playing with it right now...

Alati ei taha ainult poisid vara alustada. Tihti alustavad tüdrukud varem sellega. Aga kui poisid sellega juba alustavad, siis tahavad nad seda tihti ( sõltuvus ).
Ja kui mõned nii arvavad, siis poisid tahavad seda ju loomulikult. See on osa nende elust lihtsalt, nad tahavad seda katsetada ja olla ''kõvad''vennad , et sain kellegile ära keerata ja et sain selle pliksi kätte ja selle ka (umbes nii). :D

Nellukiizu kirjutas:Alati ei taha ainult poisid vara alustada. Tihti alustavad tüdrukud varem sellega. Aga kui poisid sellega juba alustavad, siis tahavad nad seda tihti ( sõltuvus ).
Ja kui mõned nii arvavad, siis poisid tahavad seda ju loomulikult. See on osa nende elust lihtsalt, nad tahavad seda katsetada ja olla ''kõvad''vennad , et sain kellegile ära keerata ja et sain selle pliksi kätte ja selle ka (umbes nii). :D
ei tea nüüd, mina küll selline ei ole, et kui keegi kätte annab, et lähen kohe keksima, SEE ja SEE andsid kätte mulle. Ma ei saagi aru miks peaks sellega keksima

Re: Posid!poisid! (mix poisid tahavad nii vara sexi alustada?)

Põhimõtteliselt on ju siin kõik juba öeldud. Võtan lühidalt kokku :)

1) stereotüübid - mida rohkem naisi, seda kõvem mees
2) hormoonid möllavad
3) see väiksem, kuid aktiivsem osa paistab muidu hallist massist väga hästi välja
4) loodus

Sellest viimasest lähemalt:
Kuna sperma tootmine on energia mõttes odav ja üks pauk siia või sinna ei ole eriti määrav, siis mehed ei vali nii hoolikalt partnereid. Naistel on aga munaraku hind kallim - kogus on piiratud ja viljastumisele järgneb pikk rasedus ja pärast ka järeltulija üles kasvatamine. Mõtleme looduse tasandil, sest ega meie keha ja evolutsiooni poolt loodud tungid ei oska ju tänapäevaste vahenditega arvestada.
Kui vaatata laiemalt ringi, siis suurem osa isastest võitleb oma vahel, et kätte saada kas üht emast või siis juba tervet karja. Siin mainiti korra lõvisid. Millele mõtleb isane lõvi, kui läheb emaste juurest seal olevale isalõvile tappa andma. Ta mõtleb seksile. Tegelikult on tegu pigem soojätkamise sooviga. Teda huvitab järglaste saamine, mitte seks kui tegevus (lõvid on selles osas veel vägagi saamatud, õnnestunud vahekorra saavutamine ühe partneriga võib aega võtta ka paar päeva). Lihtsalt loodus paneb paika, et kõige tugevam isane oleks soojätkaja. Seepärast tahavad ka paljud isased iga hinna eest jõuda seksini. Mitmete soov tekitab konkurentsi ja ka isase ainus reaalne eksisteerimise põhjus - oma geenide edasi andmine on täidetud.
Siin on ka seletus "pahade poiste" fenomenile. Paha poiss on see, kes riskib ja teeb tihti tegusid, mis võiksid lõppeda surmaga. Selle sõnum on: "Vaata, ma tegin nii ja ikka elan - järelikult olen heade geenidega". Läheme jällegi tagasi lõvide juurde. Miks on isalõvil vaja savannis nii paksu lakka. See on nagu putukate ja parasiitide farm, lisaks ka peamine põhjus miks lõvi päevasel ajal ainult magab. See oleks nagu kasukaga saunas tennist mängida - ei jõua, sest liiga palav on. Lõvi aga näitabki: "Vaata minu võimast lakka, saan lubada omale nii uhke laka ja ikka elan! Järelikult on mul väga hea tervis, sest keskmine isane oleks sellise lakaga juba ammu surnud!"

Ometi ei ole loo moraal selles, et tulekski noortel lasta sellised soojätkajad omale ligi. Kuna tänapäevases ühiskonnas on siiski omad moraali (moraalituse) reeglid, siis on kohati ka mõtlemine teine. On tüdrukuid, kes ongi uhked, et neil juba 16. eluaastaks poisse rohkem kui meenutada jõuavad. Neile soovitan vaid üht - kindlasti AINULT kondoomiga!
On ka neid, eks on õnnelikud, et süütuse 20 aastaselt kaotavad. Siis ei tasu anda järgi poiste meelitustele. Kui kutt vaid voodi pool veab, siis üldiselt veab ta end sealt voodist veel kiiremini välja ja rohkem sa teda enam ei näe. Seega saada pikalt ja oota seda õiget :)

Usun, et paljud, kes selle ka läbi lugeda viitsisid ei usu antud juttu. Skeptikutele aga teadmiseks, et tegu on ülemaailmselt tunnustatud eestlasest ökoloogi loengute najal kirjutatud näide.
Äkki avab see mõne silmad, seletab teisele sisemaailma.

See küsimus nagu eeldaks, et tüdrukud ei naudi seksi? Minu kogemuse järgi naudivad tüdrukud seda 8-10 korda rohkem ühe vahekorra ajal kui nt mina.. Ma ei mõista küll, miks sellest mingit suurt jama tekitada, seks on täiesti loomulik värk tänapäeva ühiskonnas ju. Meil ei ole kuradi 19. sajand, kus on mingid piirangud peal. Tänapäeval võib esimene suudlus olla vabalt esimesel kohtingul, mis probleem siis seksiga suhte algstaadiumis on..

Pluss, see tüdrukule ka kasulikum, kui kohea saad poisi ära proovida, kui hea voodis on. See võib ka üks tegur poisi valimisel olla..

noo põhimõtteliset ei saaks öelda et need kes pidevalt seksist mõtlevad kohe seksi peale suruks xD mul oli endisega pidevalt kõva aga suhe katkes enne kui seksini jõudsime (kestis pea aasta) sest kumbgi polnud asjaks valmis :D parem leida see õige ja oodata kui kohe auke puurima hakata :D
Heh, life goes on no matter how you live it.

Uusi tutvusi! 18a. M
Ära tee teisele seda mida sa tahaksid et sulle tehtaks, maitsed võivad ju erineda. (G.B.Shaio)

ei saa minagi aru .
ise olen poiss ja isegi ei mõtle sexi peale .
okeii . kui siis natukene ;)
kui leiangi keda armastan siis viimane asi on küll seks ..
kuid mõned ongi sellised kes mõtlevad 24/7 seksile .
kõik pole alati ühesugused , see maailm oleks igav kui kõik ühesugused on .
mina ( isegi kui ma tahaksin seksi ) küsiksin tüddruku arvamust .

mulle endale isiklikult meeldib näiteks käest kinni käia kuskil linnas .

ärge pidage mind mingiks memmekaks vms .
see on tõsi . :)

kui poiss sinust hoolib ja kui tal tõelised tunded on , siis ta suudab oodata ja arvestada ka tüdrukuga .
sama on ka olemas tüdrukuid , et kes juba esimesl käimise nädalal v isegi päeval tahavad voodisse ronida .

näiteks , mul on 1 klaasiõde kes on 15 ja ta on maganud 10 poisiga ( tglt võiks öelda , et isegi mehega ) , sest kõige vanem neist oli vist 23 v midagi sellist . ja ka 1 sõbranna mul kes kaotas oma süütuse kui oli 11 ja praeguseks on ta 16 ja ta on selle ajajooksul 3 korda aborti teinud .

niiet , mõtekam on hoida oma süütust sellele , kes on sinu jaoks see õige . mitte esimese ette juhtuvaga voodisse ronida . ja kui poiss hakkab peale käima , et ikka teeme ja nii , siiis see lihtsalt pole 1 õige suhe .

see on minu arvamus .
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”