Mina isiklikult küll nii ei taha. Inimest saab armastada ka ilma seksita :wink: Isegi väga hästi. Kui mõlemad pooled on seksiks valmis siis miks mitte, see tugevndab inimeste vahel olevat armastust ja tundeid.
On olemas ka kindlasti selliseid kes kohe seksi peale mõtlevad , AGA kindlasti mitte pole need ainult mehed kes naistega voodisse tahavad minna, mul omast kogemustestki võtta et selliseid tüdrukuid on ka olemas.
ja kunagi ei pea sa ju voodisse minema kui sa EI taha.
:P lihtsus on raskuse algvorm

Hmm...

MIna arvan, et kõik poisid ei ole ikka sellised.. :shock:
Muidugi mingi hulk poisse tahab kohe voodisse ronida aga on ka päris palju poisse kes on teistsugused... :P
Ma arvan,et sellise poisiga kes kohe voodisse tahab pole eriti mõtet jamada..Sest on ka ju teisi võimalusi..
Tuleb lihtsalt oodata seda õiget :D

suhteliselt arvan, et see on miski stereotüüpne asi, et kutid alustavad varem. maybe nad lihtsalt rohkem räägivad sellest, et nad on teind v siis tõesti arvavad, et teised on teind, siis nemad ka peavad. suht palju olen siukseid kohanud, kes justkui ei julge öelda, et nad on süütud ja siis vetsluse käigus on ikka välja tulnd, et nad seda on.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

lõpus?? no suht palju on ka selliseid, kes ajavad plika siva voodisse ja siis kaovad kus see ja teine. aga kui ei kao, siis ma ei tea, mis neil viga on, et tahavad plika siva voodisse saada, vbla tõesti tuleb siis "lõpus" paremini välja. :roll:

:D peaaegu enamus ajast teevad siiski mehed voodis töö ära,nad peavad ju siiski rahuldama naise ära ja mehed tunnistavad vähemalt et neil on vajadused ja suuremad kui meil,mida nad siis tegema peaks?ootama ja pihustama?minu poolest tehku et saada rahultatud,kui naine tahab rahuldatud saada siis las sexigu ise meest...:)
Mentally taken

mina küll ei taha (olgem ausad mingilmääral ika tahan kuid ma ka arvestan tüdrukuga :wink: ) aga jah on ka selliseid poisse kes tahavad ning nemad te peaksite panema paika niimoodi kuidas oskate (ärge palun neile haiget tehke :D ) ei jah ilma neid vimselt või füüsiliselt vigastamatta võiksite küll nad paika panna! seda saab teha näiteks kasutades oma seksikust :wink: (uskuge mind see mõjub) ning öelge kohe et teie veel ei taha! ning sellega loodetavasti ongi probleem lahendatud aga juhul *kui* te leiate vaimselt tugeva mehe :D siis kinnitage talle te see päev ka tuleb kuid ärge igaksjuhuks öelge et homme me mehed võtame lubadusi ikka karmilt :wink:
See on minu isiklik arvamus!

äkki paneb kuupäeva ja kellaaja ka paika mõned käivad kuusid ja ikka ei lähe voodisse et nagu mis naistel viga on? usaldus puudub? või mis krt on asi kuna nad ikka ei lähe voodisse,ma ei tea kui harvad juhused need on...et kaua nad meestel oodata lasevad ja siis imestavad miks nagu mõni petab või maha jätab..
Mentally taken

naistel on see viga, et nad kardavad haiget saada. :P
kiinduvad ehk ära liiga palju. mõned siin on küll rääkinud, et ei julge pärast vahekorda otsagi vaadata. samas süütuse kaotamine on suht nõme, ma usun, et kui ma peaks selle kunagi kaotama ja see poiss peaks mu kunagi maha jätma siis oleks ikka suht vastik olla küll.
aga kui süütus läinud siis ma ei näe tegelikult probleemi. :roll:
ehk lihtsalt nunnutamine jne läheb meile ehk rohkem peale. :lol:

hmhmh

mina selline pole...aga poisid ei suuda ennast tavalisel (ei tea kyll mix) ennast tagasi hoida...igal juhul proovi nendega rääkida...lihtsalt point selles et tydrukud saavad suurema kaifi kui poisis (seksist) nii et maybe ka see mõjutab(lugesin seda kuskilt "tähtsast" raamatust) igal juhul tee neile selgeks et nad muidu rikuvad kõik ära....pealegi tavaliselt on nad kogenematud ja ei tea millal õige ja kibelevad sinna poole (ka see ei käi minu kohta :D:P:) )

niivõrd kui palju sõltub suhtes esimene vahekord enamasti poisist, võib see tuleneda ju ka tüdrukust.. kohati võivad poisid valesti aru saada või lihcalt eeldada, et plika taab sexi. kui poiss teab, et plika on süütu, siis ta võib reageerida kas tagasi tõmbudes või siis just tempot juurde tõstes, lähtudes sellele, et she doesnt know wht shes missing (ka sellel võivad olla poisi meelest ainult head kavacused, kuid tai arvesta tüdrukuga)..

mnjaah... rääkides omast seisukohast, siis öeldes, et sex ei ole paha asi, mitte arvata, et kipun ka kiirelt voodisse :D ..üldjuhul ei kipu, kuid oleneb täiesti tüdrukust...kui tema teab, mida ta tahab, siis mix mitte :wink:
...voodis suht ainult plika rahuldamise eesmärgiga :)
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

mix v? kuna neile meeldib sex ja kui nad seda oma tüdrukult ei saa siis nad petavad ja saavad seda mujalt nii et ex ise pead valima kas rahuldad enda poissi ise või teeb seda keegi teine
kaitsen sõpru kudas saan kuid et sõbraks saada läääb aega ja usaldust

vastus

Mul on küll nii et see tüdruk kes mulle väga\eriti ei meeldi´mõtlesin et võiks ju kah voodisse minna....aga kui tutvusin ühe tüdrukuga kes mulle väga meeldib juba välimuse poolest ja muidu ka tore siis ei tahaks eriti sellisel juhul ka voodisse minna kui tema seda tahaks kuna ma teda nii palju armastan.............loodan et olin abiks

Re: vastus

Poiss111 kirjutas:Mul on küll nii et see tüdruk kes mulle väga\eriti ei meeldi´mõtlesin et võiks ju kah voodisse minna....aga kui tutvusin ühe tüdrukuga kes mulle väga meeldib juba välimuse poolest ja muidu ka tore siis ei tahaks eriti sellisel juhul ka voodisse minna kui tema seda tahaks kuna ma teda nii palju armastan.............loodan et olin abiks
ega aru küll ei saanud eriti :roll: :roll: Armastad oma tüdrukut ja ei lähe temaga voodisse kui ta seda isegi sooviks?!?!?! :shock:
Ma saaks aru kui sa ei läheks voodisse siis kui keegi suvaline (ehk siis see kellega "kah" võiks seksida) vaid valiksid enda armastatud tüdruku.
:P lihtsus on raskuse algvorm

mõned poisid mõtlevad seksile 24/7 :? .
kuid on ka neid kellele lähevad niisama lähedus ja hellitamine korda
rohkem kui seks. :wink: . mulle isiklikult meeldivad viimased rohkem.
palju toredam on yksteise lähedust ja puudutamist tunda :) .
naistel peaks se juhtiva poole geenid ju olema,
äratage oma metsik loom te sees ylesse ja võtke juhtivus yle. :D
aitab turgutada seksuaalelu :wink: .

ja poisid, mis mõtet on suruda tydrukutele peale seda voodi minekut.
paljud lihtcalt ehmatavad ära, ja ei taha sust enam midagi kuulda :D .

olge ikka õrnad ja hellad, kyl siis tuleb ka see teie seks. :wink: .
Surin Su silmade jääkülmast pilgust,

ja armastasin ometigi.

ja poisid, mis mõtet on suruda tydrukutele peale seda voodi minekut.
paljud lihtcalt ehmatavad ära, ja ei taha sust enam midagi kuulda
No need kes peale suruvad neil on üldiselt kama, leiab mõne teise tüdruku kes annab kergemalt kätte. :P Kuigi jah, tiba haiglased tüübid on küll.

kuule jah. ja mitte tiba vaid ikka palju :D .
kunagi oli yks tuttav mul, kes sundis oma tydrukuid voodisse..
peale seda kui ta oli nii mitmega teinud..
anti talle peksa, ikka korralikult nii et koomas haiglas..
peale seda akkas ta naistesse yltse vägivallaga suhtuma.. peksis neid jne.
hetkel viibib see inimene vanglas, mitme naise vägistamise eest. :evil: .
varakult alustas sellega, varakult lõpetas.
ma ei ytle et kõikide meestega nii juhtub, aga se oli yks näide sellest.
Surin Su silmade jääkülmast pilgust,

ja armastasin ometigi.

Asi on suht selline, et seksi surub kutt siis peale, kui ta tegelikult tüdrukust niipalju ei hooli kui seksist...

Hoolimine muudab kõik ainult paremaks... Ollakse võimelised ka ootama ja koos arenema... Ei ole ju nii, et armastad, aga petad... Koos tuleks lahendus leida... Meest ka ilma seksita (selle tavalises mõistes) võiamlik rahuldada...

Ütleks seda ka jah, et naised ei taha mitte vähem seksi, kui mehed... On nii naisi kui mehi kes mõtlevad pidevalt sellest, kuid on ka mõlema sugupoole esindajaid, kes ei taha kohe seksi...
Elu on seiklus, mitte saatus,
Sellepärast ei saa ma sulle öelda, mis tuleb homme =)

:P

Minu meelest on suhtelselt haige võtta seda nii , et seksime , et kunagi ju peab siis tuleb paremini välja kui olema juba harjutanud :?
Seksida saab alles siis kui mõlemad on valmis , muidu ei ole sellel niqnii mõtet ! Seks vastu tahtmist on üks hullemaid asju maailmas !
Kui poiss ikka tüdrukut siiralt armastab pole vaja ju kohe peale hüppata ! On ju võimalus oma tundeid ka muudel viisidel tõestada !

no ma nüüd ei tea......mina ise olen tüdruk, ja mulle ei ole keegi kunagi sexi peale surunud, sest olen alati nõus olnud enamvähem :D
asi lihtsalt selles, et kaua sa kannatad ilma olla :?
ja kui poissi ka kindlalt pole, ja tõesti sexinälg nii suur no mis sa siis hädaga ikka teed :D
ja süütuse kaotasime(mu tollane poiss oli ka süütu) pigem minu eestvedamisel :D
seks on ju hea, mida siin põdeda, karta või oodata?
mina üldiselt ei ole selline oh-sa-tibukene-musikene-kallikene nännutaja tüdruk :)
Ein Bisschen Frieden, Ein Bisschen Sonne Für Diese Erde Auf Der Wir Wohnen

no..

minuarust pealesurutud seks on nõme.
Minupoiss on ntks minust neli aastat vanem ja mina olen veel ise alaelaline.
puhta süütu ka.. Ja oleme koos olnud ainult kaks kuud ..
kuidas kellegileminujaoks on see lühike aeg. Pealegi,minu välimuse
tõttu tormavad veel osad järgi ja minupoisil on kohutav armukadedus..
Ja sellise tülitsemise ja asjade peale peaksin talle andma?
Ju teate,saab näeb,et siit saab alati ja saadab su võibolla,et perssegi.
Ja te ei kujuta ette kuidas võib üks mees tujust välja lüüa kui sa talle
seksi kohapealt ära ütled.. Aga onju veel lihtsamaid mooduseid..
Alguseks võib ju kasvõi mingit tavalisemat pettingut kasutada,
aga teda nagu see eriti ei liiguta.. Teed ära asi korras,ikka tahab rohkem.
Miks ei tohiks arvestada? üks mu sõber armastas enda tüdrukut nii meeletult,et ei tahtnud temaga tõesti voodisse minna,kuna ei soovinud,et
pärast võibolla ta seda kahetsema peaks.

Miks ainult poisid. On väga palju tüdrukuid, kes tahavad kohe voodisse. Või kes on ainult üheöösuhtepeal väljas.
Mina leian et see ei olene üldse soost.

Asi millest mina aru ei saa on hoopis see, et miks on need poisid kes paljude naistega magavad lihtsalt tuusad või naistemehed jms.,aga naised on kohe litsid, hoorad jne.

regina123 kirjutas:Selliseid poisse on ikkagi rohkem, kes käbekiirelt seksini tahavad jõuda, hoolimata tunnetest, kas nad üldse tüdrukut armastavad.
On ka tüdrukuid, aga poisid kipuvad tüdruku "ei" sõna peale vägisi võtma.
aga miks just poisid ?
selle pärast et poistel saavad sperma pangad ruttu täis ja on vaja kuidagi tühjemaks saada ja iga 15-16 aastane poiss ei taha onada oma noorust maha ikka seks on parem ju

mulle on oma tutvusringkonnas jäänud mulje, et poistele on seks nagu igapäevane asi. nad võtavad seda kui ntx söömist. ja kui isegi on tüdrukuga vahekorras, kellega tal nn püsisuhet pole, siis pole see ka suurem asi. "suhtleme aga edasi, et seee polnud ju mitte midagi!" aga ma suht kindel, et enamus tüdrukuid samal arvamusel pole ja saavad seetõttu ka haiget, kuigi nad suht ise ka süüdi, et poissile nn alla andsid. :idea:
õnnemolekul igas päevas!

Ma ajan nüüd võib-olla igavat juttu, aga...

...olen veendunud (ja õnneks mitte ainult mina vaid ka mõned teadlased), et poiste soov kiiresti seksini jõuda ja tüdrukute vastupidine olukord on pärit loodusest.

Isasel on kasulik omada võimalikult palju partnereid ja seksida nendega võimalikult palju ja kiiresti, sest eluvõimeline on organism, mis saab rohkem ja tugevamaid järglasi. Miks kiiresti? Sest muidu võib tulla "tugevam" isane ja partneri enesele võita.

Emastel on olukord vastupidine. Kuna naine on võimeline saama piiratud aja jooksul piiratud arvu lapsi, siis on tema seksuaalkäitumine üles ehitatud püüdele leida üles see "õige" partner, kelle geenid oleks võimalikult head, ja kes jääks tema kõrvale ka siis, kui ta enam järglasi ei saa. Seetõttu ei taha tüdrukud magada iga ettejuhtuvaga.

Samas päris üks-ühele ei saa seda inimestele üle kanda - meid mõjutavad ka ühiskondlikud reeglid ja kombed. Aga üldiselt ei saa liigitada mehi kahte sorti - need, kes tahavad kohe, ja need, kes ei taha.

Kõik tahavad kohe (peaaegu). Aga mõni suudab ennast kontrollida. Ja kui tüdruk on väärt, siis ka oodata.

Kusjuures on tõetera ka järgmises ütluses:
archskorpion kirjutas:muide ma olen enda juures ka tähele pannud, et kui ma suht värskelt kedagi armastama akkan, siis viimane asi, millele ma mõtlen, on sex :wink:
See on täiesti tõsi. Vähemalt poiste puhul, kes tahavad voodis pakkuda naudingut tüdrukule, mitte ainult endale. Nad teavad (kasvõi alateadlikult) suurepäraselt, et seks pakub täit naudingut alles siis, kui on tekkinud teatav usaldus ja üksteise tundmaõppimine.

Voh! :D

vihmavesi kirjutas:No ma ei tea kas nüüd seks mulle peaks meeldima või mitte aga esimest korda kardan küll nagu tuld, ma ei tea mis peale seda juhtub. :shock:
tuli põletab ja tekib vill!
Hehee. :). Ma sain suudeldes teada, et tal on keeleneet!

Looduse poolt seadud vast... =) mai tea ise olen 2 kuu p2rast 13 ja tahax ka alustada sexuaal vahekordi ... no jh tglt see pole mu eesm2rk see tuleb p2rast.. aga licalt.. leida endale sobiv... see on asi millele mina selgitust ei leia..
Yxk6ik mis ei juhtux... J22 rahulikux...

loodus

see on looduse poolt nii juba seatud, et meessuguhormoon tekitab palju tugevama sugutungi kvõi siis kiimas oleku kui naissuguhormoon. Seksihimu tuleneb sellest ja sinna ei olegi midagi parata. Koos suguhormoonide taseme tõusuga veres puberteedi saabumisega tekib ka seksi isu. Nii labane see ongi. Ning eriti selgelt väljendub see poistel, see sugutungi ootamatu ilmnemine, mis vajab rahuldust. Mistõttu poisid oluliselt rohkem tüdrukutest tegelevad eneserahuldamisega.

Mm, minumeelest pole see õige poiss, kes tahab, kiiresti voodisse. Ma tean mittut poissi, kes võivad olla ise suht pervertsed, ning räägivad seksisit ja blablabla.. Aga paljudele on suhtes oluline armastus, hoolivus ja usaldus.. Ja minumeelest need poidid kes tahavad kiiresti voodisse on aint seksi peal väljas ja ei hooli tüdrukutest, võivad küll ajada siukest iba: oiioii ma armastan sind nii palju, ma ei saa ilmasinuta elada, ma sureksin su eest.. Aga ei kui ta tahab voodisse kiiresti siis see kõik on puhas vale,:/ Õige poiss ootab ilusti tüdrukut järgi, et millal tema on valmis. Kusjuures isegi ma tean mittut paari kus ennem tahab tüdruk voodisse mitte poiss.

mõni ajab küll siin iba.
aga asi on nii. meestel on palju suurem pinge selle koha pealt. mees on see, kes peab naise ära rahuldama, mitte vastupidi. naisele piisab lihtsalt kohal olemisest ja mees on rahul. huvitav, et naised tahavad kogenud meest, kuid kust need kogemused tulevad kui ise annavad ainult vanematele.
Naistele peetakse just paremaks kui nad säilitavad oma süütust kauem, ehk sis täielik vastand meestega.
nõustun sellega et miks on naine kadakas* ja mees tegija vms

aru ei saa ka naistest, kes magavad kuttidega, kes on teadatuntud naistemehed, kes ainult seksi peal väljas. tahvad lihtsalt head kadakas*? aind et pärast on kõigile teada milline kadakas* sa oled

17 P

njh

Sexiga v6ib varakult alustada kyll aga kui on n6uus m6lemad pooled. kuidas satutakse v2gistamisele see s6ltub su iseloomust palju kuigi v6ivad olla m6lemad pooled n6us kui tydruku tavaliselt hyppavad alt 2ra sest kardavad ja akkavad poisid ajama et mis sa jamad ja siis akkab poiss sexuaalselt v2gistama nii et minu arvamus m6elge enne kui midagi ette v6tate kui esimest korda sexite siis soovitan kasutada kondoomi ja mitte tydrukule peale ajada see ei ole kuukldud ega niismama r22gitud vaid ma omast kogemusest minu kajuks olen juba 5 korda sexinud aga sellest oli yks mis l6ppes rahatrahviga ylej22nud on oilnud k6ik tydruku tahtel ja pole veel ytki korda ilma kandoomita sexinud 2rge klartke kandoomi osta see pole h2bi vaid see on h2bi kui tuleb v2lja aasta p2ras et sa oled isa kuid ise 14 v6i 13 v6i nooremgi see on h2bistav m6elge ennem kui teete !!!!!!!!!!!![/u]
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”