Re: tupekuulikesed

#5
kui need kuulikesed endasse panna ja ringi kõndida joosta jalutada jne... siis kuulikste sees olevad pisikesed kuulikesed tekitavad võbina, ja see võbin tekitabki mõnusa tunde ;) otseselt orgasmi ei pruugi saada aga kui minna vähest sörkjooksu tegema või hoogsat jalutuskäiku piisava puusade tööga tekib küll vahepeal vajadus korraks seisatada ja jalad tugevalt kokku suruda ;)... superlahe on neid kasutada kui on liikuv töö, isenesest on naeratus näol ja kelmikad pilgud lendavad sümpaatsete kuttide poole ;)

Re: tupekuulikesed

#7
Külaline kirjutas:Need kuulikesed ei tekita mingit mõnu vaid on tuppelihaste pinguldamiseks ja treenimiseks mõeldad...

nedi peab tuppesees hoidma tuppelihaseid surudes.
Kas oled ise midagi proovinud,et jagad infi?Teksti järgi saan aru,et kõik kuulid sul ühte patta pandud!!!Suurtest on kirjutanud hästi üks külaline...-kui need kuulikesed endasse panna ja ringi kõndida joosta jalutada jne... siis kuulikste sees olevad pisikesed kuulikesed tekitavad võbina, ja see võbin tekitabki mõnusa tunde -ja see ongi nii.Lihastega pole seal kinni hoida küll midagi,nad on niigi suured.Või siis kinni hoida kui keegi tahab neid sult välja võtta ja sina ei taha...-
...Väikesed on n.ö tupelihaste treenimiseks.Need kuulid ei ole "nööri otsas" ja neid peab lihastega kinni hoidma muidu sulpsavad välja.Aga ka nendega on võimalik vallatusi teha!

Re: tupekuulikesed

#8
Külaline kirjutas:
19 Dets 2008, 22:52
mõned räägivad nendest aga need on ju lihtsalt mingit kuulikesed nagu koos nööri otsas, et minu küsimus on siis selline et kui ma selle tuppe oanen siis ta ei valmista ja mulle mõnu???
või mis need kuulikesed teevad?
http://www.sexpood.ee/shop/product_info ... cts_id=937 seesama roosade triipudega.
Nendel kuulikestel on ainult üks eesmärk - treenida tupelihaseid, aga sealt tulevad ka muud positiivsed nähtused. Esiteks tupekuulidega treenides, saab naine mõnu ning paraneb vaagnalihaste toonus. See on vägagi soovitatav just sünnitanud naistele ja seda soovitavad enamik günekolooge ja rasedusarste. Lisaks tugevad vaagnalihased ei ole mõeldud ainult sünnitamiseks või pärast sünnitust, vaid need muudavad ka seksi paremaks (kuna tupp on tihkem ja saab ka sekismise ajal kasutada tupelihaseid), tõstavad orgasmi saamise tõenäosust ning ka orgasm on tugevam, seoses orgamist tulevatest tupelihaste "krampidest".

olgu ka öeldud, et täpselt samad lihased (õige nimi on vaagnalihas) on ka meestel ning ka mehed saavad neid treenida (muidugi mitte tupekuulikeste, vaid hoopis kegeli harjutustega) ning see parandab mehe kontrolli ejakulatsiooni üle ning pikendab mehe vastupidavust seksi ajal. Lisaks, kui ei soovi tupekuulikesi või ei taha, siis võib ka teha samu kegel harjutusi, aga tupekuulidega treenimine annab naisele ka mõnu.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”