pärast nutan kui meessoost isikuga koos olen!

:roll: asi on nüüd selles et väikene mure mis mind muretsema paneb et ega see igakord juhtuma ei hakka..lihtsalt asi on selles et kui ma poisiga koos olen olnud,kahe erinevaga.no käpis üksteist ja tegi ka muud ei hakka mingeid detaile siia lugema aga peapoint pärast neid kordi ma tahtsin nuta ja ma nutsin ka..aga viimasel korral ma ei saandu nuta pidin kinni hoidma...aga see paneb muretsema ja kui ma nutan siis ma mõtlen kudas ma seda kõike vihkasin ja kui vastikud on mehed ja pärast seda ei taha ma et keegi mind puuduks ja mehi ei taha silmaotsasgi näha nagu mingi põlgus nende vastu,ega mehed ei eruta ka mind,neis on miskit mis lihtsalt tahab veel ja veel seda tahtma,sex on hetkel minu jaoks mõtetu no pole see mis ta olema peaks,aga noh seda saab sellega et esimesed korrad ei pidanudki mõnusad olema,aga nutmine?? :mrgreen: nagu mis värk nagu on help a littel bit :!:
Üksindus

vot sul on raske mure kuid kui sind mehed ültse kohe ei eruta siis äkki proovid ka mõnda naist :lol: äkki nendega lääb paremini kuid sex võix olla ka juba alguses hea
kaitsen sõpru kudas saan kuid et sõbraks saada läääb aega ja usaldust

Pärast nutan....

Tere kakkybabenasa!
kui ma nutan siis ma mõtlen kudas ma seda kõike vihkasin ja kui vastikud on mehed ja pärast seda ei taha ma et keegi mind puuduks ja mehi ei taha silmaotsasgi näha nagu mingi põlgus nende vastu
Oleks väga hea kui sa leiaksid vastust sellele miks sa põlgab mehi? Kust ja miks su viha tuleb?
aga noh seda saab sellega et esimesed korrad ei pidanudki mõnusad olema,aga nutmine??
Arvan, et nutt tulenebki sellest, et see tegevus ei olnudki sulle väga meeldiv. Arvan, et sul võiksid olla ebameeldivad kogemused. Kas olid? Tundub, et peamine probleem on selles, et see üle üldse ei ole meeldiv sinu jaoks.
Need küsimused, mida ma olen küsinud on tegelikult väga rasked ja sa ei pruugi kohe neile vastust leida, aga küll sa saad nendega hakkama. Varu natukene kannatust ja analüüsi ennast.

Soovin sulle edu!
:D

mhh :? nagu mina süüdistan lapsepõlve selles,et nagu minu jaoks käpiti ja puuduti mind liiga palju ilma minu tahtmiseta,ma ei saanud rahu ei saanud olla omaette,2 kuud igapäev käpiti,kinnine asutus kust polnud kuhugi põgeneda,mis nad krt oma arust mõtlevad ja nagu ma ei saa aru neist,mulle ei meeldi kui mind puudutakse aga nagu see häirib ka mind et see nutmis asi et w noh see kurbus need mõted võib olla et ma ei tunne ei mingit mõnu sellest ja ehk ei hakkagi tundma võib olla,aga mhh mulle ei piisa sellest ma tahan veel ja veel,võib olla lootes et see muutub,ma ei suutnud muud midagi välja enda elust nokitseda põhjuseks. :roll: aga ma ei sooviks nutta pärast ma tahaks õnnelik hoopis olla ja naeratada...
Üksindus

See on psühhoterapeudlist tööd nõudev juhtum.

kakkybabenasa kirjutas: nagu minu jaoks käpiti ja puuduti mind liiga palju ilma minu tahtmiseta,ma ei saanud rahu ei saanud olla omaette,2 kuud igapäev käpiti,kinnine asutus kust polnud kuhugi põgeneda...
Selliste juhtumitega tuleks abi otsida pigem psühhoterapeudi juures. Võib olla sobib ka psühholoogiga sügav töö aga see igal juhul võib aega võtta.

Igal juhul tundub, sul sügaval tasandil juurutanud negatiivne seos füüsilise kontaktiga. Ma ainult oletan, et selle tõttu, et sul lapsepõlves oli kaks kuut välja pääsematu olek pideva käperdamisega... siis pole imelik et see tekitab sul vastikust kuni nutt tuleb silma.

Sul tuleks siis läbida mõni psühhoteraapia, et see seos ära kaoks.

Tegelikkuses need on erinevad asjad. Seksuaalne suhe ja too lapsepõlves käperdamine. Kuid see meenutab seda... ja ongi vastikus sees. Kindlasti läheks kasuks, kui su seksuaalne partner oleks kursis sinu läbielamusega ja oleks sinuga eriti delikaatne ja eriti hell. Et te alustaksite siiski vaikselt, tasakesi... kui see samm sammu järgi seksuaalne suhe edukalt areneb... ning su partner on piisavalt kannatlik ja ei kiirusta... ning on piisavalt oskuslik, et anda sulle naudingut, siis võib tekkida vaikselt ka positiivne seos.

Aga selle lapsepõlve läbielamusega tuleks kindlasti (võimaluse korral) tööd teha. :wink:
Ei konsulteeri enam.

:( mhh hetkel tundub küll lootusetu...mu soovid ja siis too värk ei lähe kokku mul endal ei ole kannatust sellist protsessi läbida kellegi inimesega ma tahan kõike ja korraga :| võib olla ma mõtlen liiga palju et mis sisi saab ja mis pärast saab ... aga küll elab üle..eks ma üritan sinna psühho juurde minna vaatab mis saab.
Üksindus

Paistab jah et sa peaks sinna psühho asja juurde minema ..

ühes teemas sa siin alles seletasid et oled lisaks kõigele veel eneselõikuja ..
ja nagu ma veel ühest teemast aru sain siis ei meeldigi sulle mingi romantika ja muu selline ...
nüüd siis veel see ka et nutad peale sexi w ....
Kui siin veel ringi vaadata siis leiab veel nii mõndagi mis sul on ....

otsustasin mitte seksida,vähemalt üritan seda alati vältida,see rikuks nii kui nii kõik ära eks,ma ei julgeks seda teha ja mind ei tõmba kah see,vahepeal tundub see nii imelik nagu ma poleks inimene,ma tean et ma pole ainuke selline kindlasti on sellise probleemiga inimesi veel,ma ei tea kas ma peaks midagi ette võtma või ei oleks ka paha kui ma selle nii lihtsalt jätaks?
:roll: vast ei juhtu midagi kui ei seksi,mõnu ja neid asju saab ka teistmoodi kogeda
Üksindus

jap otsisin oli jah tore koos olla teades et ta ei lähe kuhugi sinna maani aga :? ma ei saa aru peale silitamist või miskit vähekenegi lähedamast tegevust läheb mul tuju ära nagu nipsu väel et ma ise ka ei tea seda põhjust miks aga ma tean et kui nüüd seda teha või toda et siis ma pärast mossis olen,seega ei leia ma üldse põhjust selle momendi heaks olla kuna pärast on ju niikuinii paha
Üksindus

ääkki sa vajaksid hoopis kallistust :D tgelt ka mu tuttaval oli pmst sama jama ga siis see ta kutt nagu olevat teda hästi palju kallistanud ja ärki enne seda ja peale seda ja tibil on nyyd vict kõik korras, seega tea et sa pole ainuke selle murega :roll:
Ma ei saa lubada oma sõpradele päiksepaistelist ilma, kuid ma võin hoida vihmavarju nende pea kohal kui sajab :D Hoidke endid ja oma sõpru ;)

Kasutajal SvenskaFlicka on tõsi taga, mu tüdrukul oli sama mure !
Kuna ma olin juba probleemiga tuttav siis ma ei ole teda siiamaani nende küsimustega tülitanud(oleme üle 7 kuu koos olnud) ja ootan kui ta seda ise teeb, sest tema teab millal on õige aeg, mehed võiksid ennast rohkem maha suruda, hoolida oma neiust rohkem, uskuge mind see tuleb kõik sulle plussina tagasi !
Proovige absoluutselt kõike mis on romantiline, näiteks kasvõi päikeseloojangus/vihmasajus suudlemine, õhtul lihtsalt rannas jutustamine .. see kõik aitab, proovige naistest ka aru saada, kõigekiiremini saate vast aru siis kui ta teid maha jätab ja alles siis probleemist räägib.
olge teie see esimene kes probleemist räägib, jääb teile teie tüdruk alles ja jääb teile teie au alles!

Jõudu.

Re: pärast nutan kui meessoost isikuga koos olen!

Kui sul nii nutta on vaja siis nutta poisi najal vms. see peaks ju aitama. öige poiss yritab sinu heaks köike teha nii et otsi see öige liccalt ja siis lahendate probleemi koos. sty et see veits segane tuli !! :oops: aga see on aind mis ma arvan ja ma alles 13 nii et otsuse pead sina tegema. muide iseenest pole seksis midagi halba arvatavasi on sul halvad kogemused liccalt.

Re: pärast nutan kui meessoost isikuga koos olen!

Külaline kirjutas:
kalervo kirjutas:Vanadel roomlastel oli niisugune kõnekäänd: "Post coitum homo tristis est." Eesti keeles tähendab see umbes, et peale vahekorda on inimene nukker.
ei ole ta midagi
oelneb ka inimesest, mõni on väga kurb ja nukker peale seksi, mõni jälle hüppab ringi nagu kitseke heinamaal, samas mõni on lihtsalt rahulolev, kõik on inimeses endas.
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Re:

kakkybabenasa kirjutas:mhh :? nagu mina süüdistan lapsepõlve selles,et nagu minu jaoks käpiti ja puuduti mind liiga palju ilma minu tahtmiseta,ma ei saanud rahu ei saanud olla omaette,2 kuud igapäev käpiti,kinnine asutus kust polnud kuhugi põgeneda,mis nad krt oma arust mõtlevad ja nagu ma ei saa aru neist,mulle ei meeldi kui mind puudutakse aga nagu see häirib ka mind et see nutmis asi et w noh see kurbus need mõted võib olla et ma ei tunne ei mingit mõnu sellest ja ehk ei hakkagi tundma võib olla,aga mhh mulle ei piisa sellest ma tahan veel ja veel,võib olla lootes et see muutub,ma ei suutnud muud midagi välja enda elust nokitseda põhjuseks. :roll: aga ma ei sooviks nutta pärast ma tahaks õnnelik hoopis olla ja naeratada...
mismõttes käpiti? minumeelest võib see kriinaalne olla . kes käppis?, kus?

Re:

kakkybabenasa kirjutas:otsustasin mitte seksida,vähemalt üritan seda alati vältida,see rikuks nii kui nii kõik ära eks,ma ei julgeks seda teha ja mind ei tõmba kah see,vahepeal tundub see nii imelik nagu ma poleks inimene,ma tean et ma pole ainuke selline kindlasti on sellise probleemiga inimesi veel,ma ei tea kas ma peaks midagi ette võtma või ei oleks ka paha kui ma selle nii lihtsalt jätaks?
:roll: vast ei juhtu midagi kui ei seksi,mõnu ja neid asju saab ka teistmoodi kogeda
kui leiad õige inimese, kaob see jama ära :)
kõik inimesed ei ole prverdid
kuigi palju neid on jah :D
aga on ka häid ja meeldivaid
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”