Re: Ovulatsioon ja seks

Levodonna u 13 eur, Escapelle u 16 eur.

SOS-pilli võtmine võib tujusid mõjutada küll, samuti võib see tsükli pikemaks ajaks täiesti sassi ajada. Loe selle kohta internetist ja kindlasti loe enne tableti sissevõtmist ka pakendi infoleht täiesti läbi. Igal juhul tuleks sul selle võtmisega kiirustada, sest võtta saab kuni 72 h pärast vahekorda, kuid mida hiljem võtta, seda väiksem on tõenäosus, et see aitab. Ehk siis - mida kiiremini võtta, seda kindlam on selle rasestumisvastane toime.

Emale pead kindlasti ütlema sel juhul, kui sul endal raha pole, et seda osta, ja ka poisil pole raha, et ostu toetada. Niisama ütlemisega on nii ja naa - tuleb otsustada selle järgi, mis suhted sul emaga on. Iseenesest ei ole see asi, mida kindlasti igaüks teada andma tormab, aga lähedaste suhete korral vanemaga räägitakse neist asjust ikka.

Re: Ovulatsioon ja seks

Asi ongi selles, et ma kardan talle rääkida sellest, kuna tegelikult ta väga ei tunne teda ning ma ei oska kuidagi seda öelda, sest ta on tegelikult pahane veel selle, et ma eile õhtul välja läksin. Ma kardan ka selle öelda, et äkki ta räägib edasi naabritele(nad head sõbrad) ning seda ma küll ei tahaks, et juhtuks...
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”