Veider kõne juba pikemat aega

Tere!
See probleem on olnud juba mul päris pikka aega et helistatakse pensioniametist ja küsitakse kas olen huvitantud mingitest pakkumistest vms, ma seda eriti ei kuula vaid panen ära ja ütlen et te räägite lapsega, kuid miski ei aita, helistavad edasi ja asi ants. See hakkab juba vahepeal reaalselt segama kui keegi lampi keset ööd või tunni ajal nii labase asja pärast helistab seda enam et ma olen mitu korda konkreetselt öelnud et mul pole sellega midagi teha..

Re: Veider kõne juba pikemat aega

Keset ööd ei tohiks pensioniamet-(sotsiaalkindlustusamet) helistada...

Üldse ma ei kujuta ette, mida nad täpsemalt niiviisi pakkuma peaks.

Uuri konkreetselt välja, kes helistab ning võta nende kodulehelt kontaktid välja ning saada neile viisakas e-mail, et soovid, et nad sind ei tülitaks.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:Keset ööd ei tohiks pensioniamet-(sotsiaalkindlustusamet) helistada...

Üldse ma ei kujuta ette, mida nad täpsemalt niiviisi pakkuma peaks.

Uuri konkreetselt välja, kes helistab ning võta nende kodulehelt kontaktid välja ning saada neile viisakas e-mail, et soovid, et nad sind ei tülitaks.
Teema algataja.
Jah see ongi seda kahtlasem et nad nagu ei jäta järgi, nagu näiteks ühekorra kui ta täpselt tunni ajal helistas siis võttis õpetaja vastu ja ajas nendega midagi ukse taga umbes 15 min, täiega mark oli olla, edaspidi lylitan telo tunni ajaks välja... ja minumeelest on ema ka nendega rääkinud et jätke järgi vms. Ei jäta.

Aga sellesmõttes et see kes räägib tundub umbes nii keskealise naise haalega. Et mingit last kes pranki teeb seal taga ka olla ei saa.

Aitäh nõuande eest! :) Aga vastake ikka edasi xD

Siis võtagi see telefoninumber ning saada kodulehelt leitud kontaktile e-kiri, et sellelt numbrilt helistatakse ja väidetakse, et on pensioniametist.
Las nad siis ka ise uurivad, et kas keegi mängib neid või ka päriselt on.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”