naabrite koera horror

#1
Tere!
Naabrite koer lõugab nagu segane päevad läbi- ükskõik mis aiast mööda läheb, peni kukub kohe lõugama. Ostaks äkki hea rakulka paneks paar laksakat kruusa? Või paukherneid lasta aeda? Naabrid üritasid peni vaate välja blokeerida. Koer oli hekki juba augud jooksnud. Panid koormakile ette aga koer ju kuuleb ka, DAA.Koertekoolis käisid, kasutegur null, ümmargune null. 000000000000000
Sidrunivee - ja šokirihmu on proovitud. Tulemus 0.
Proovin siis cayanne pipra ja vee lahust, panen veepüssi sisse. Kui see ei aita siis kada ja paukherned. Paugukatega sai mingi tyyp kyll koera terrorist lahti. Kui see ei aita, siis võtame MUPO appi ,kuigi neisse mul väga usku pole. Või laseks heitemasinaga(yks pisike on) muna aknasse neile? Või viskaks koera munaga? Andke ideid, muidas see terror erinevate vahenditega lõpetada. Või viskaks vorsti koos okserohuga aeda penile. Äkki aitab. Tegelt tuleks peni yldse seina äärde panna ja maha lasta(MUST HUUMOR!).

Re: naabrite koera horror

#4
Koer haugub ainult siis, kui keegi aiast mööda läheb? Öösel niisama ei haugu? Sellisel juhul ei tee ka MUPO trahvi, koer võib päeval haukuda nii palju, kui soovib. Elage kortermajades, kui lärm ei meeldi. Tuleb anekdoot meelde, kuidas uusrikkad maale suvila ostsid. Siis kaebasid ühe naabri kohtusse, sest sõnnikuhunnik haises. Teise naabri, sest koer haukus. Kolmanda, sest lambad määgisid. Lõpuks tahtsid vareseid kohtusse kaevata, sest nood kraaksusid liiga valjult.
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”