AJAB NUTMA

Selline vrk et ma olen viimased 2 aa arvanud, et olen paks. Kõik kes mu sõbrad on ütlevad et sa oled norm ja täna keka tunnis rääkisin oma sõbraga ja ss kekaõps ytles sina ole vait paks ja tõmba kõht sisse ma hakkasin nutma :( :cry: ja hiljem rääkisin koolis sots töötajaga ja küsimus ss selline kas peaksin ta peale avalduse kirjutama? :?:

KEKAÕPS MEES
ISE OLEN 11 JA TÜDRUK
ole see kes oled, lihtsalt meeldi endale sellisena nagu sa oled.....

Re: AJAB NUTMA

Kui seda varianti pakuti, siis arvan, et jah, peaksid tegema. See pole mingi õige pedagoog, olgu ta siis mees või naine, kes sõimleb ja laste psüühikat rikub nii. Mõistlik pedagoog, märgates kellelgi kehakaaluga probleeme, annab pigem asjakohaseid soovitusi ja teeb seda delikaatselt, mitte teiste ees.

Laks munadesse. Päriselt. Mull yks sober, poiss ka veits vormist väljas lihtsalt(oli haige, ei saanud trenni teha) käis mingi nõustaja juures ja see ytles talle otse nakku, et te ei saa kunagi kõhnaks. Oleks sõber veits agressiivsem olnud, oleks ta ka sellele idule laksu kotidesse tõmmand.

Meie poiste kehka õps ütleba ka nii,olen kuulnud kui ta ütleb poistele "loll","idioot" ja muidu selliseid sõnu ning käsib teha neil mega palju kätekõverdusi.Aga poisid on sellega harjund ning tundi ei lähe keegi vabastusega,mu klassivend kukkus krossaga ning tal oli jalg katki ning ei saanud kehkat teha,viis ema kirjutatud vabastuse ja õps küsis kas ta ema on mingi arst ja ta pidi ikka tundi kaasa tegema
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”