#2
ma tean ühte head moodust kui ta mees on. Tuvikestes nägin, Marcy läks Jeffersoni selja taha ja tõmbas aluspüksid täie jõuga tagant nii üles kui sai. Jefferson kiunus, palun andeks ja oli valmis kõike tegema ...

Teine vahva variant on lindistada tema jutt diktofonile ning seda osavalt hiljem ära kasutada, näiteks kas :

a) ähvardada lint teatud inimestele koolis ette mängida ja ta jääks tööst ilma
b) pressida raha välja lindi eest, aga sel juhul ta ilmselt jätkaks hiljem nõmetsemist.

#4
noh igatahes kui teil see wedgie värk ei aita/õnnestu , mis arvatavasti ka juhtub :lol: , siis soovitan järgmist

Kogu kokku punt õpilasi oma klassist ja ka teistest klassidest, kellel selle õpetaja vastu kaebusi on, siis laske oma vanematel kirjutada kooli direktorile kiri, kus viisakalt seletatakse ära, mis probleemid selle õpetajaga on. Kui neid õpilasi, kelle vanemad need kaebekirjad kooli saadavad on piisavalt palju, siis loodetavasti läheb teie soov läbi. Kuigi samas, koolid ei vallanda just tihti õpetajaid, sest uusi pole kusagilt võtta, nii et kaebused peavad väga mõjusad olema.
Loodan, et teil kõik laheneb, :D

#6
Mina ei soovitaks kasutada püksitrikki ja raha välja pressimise meetodi. See ei ole hea, kui te nii teete! Nendest meetoditest, teil on endal rohkem probleeme hiljem, kui kasu.

Ma kaalun "tadi maajas" arvamusele. Oleks olnud palju mõttekam, kui teie räägiksite oma murest vanematele ja paluksid, neid midagi ette võtta.

Kirjuta kuidas sul läheb!

Re: Junts kasutab sõnalist vägivalda ja sööb närve

#8
Kõige kergem oleks rääkida sellest oma vanematele, või pöörduda ise õppealajuhatja vms poole, kellel rohkem võimu, kuna teatavasti ega õpilane ise väga midagi teha ei saa, kui ikka punt vanemaid tuleb ja hakkab asja ajama siis sellel õpetajal pikka pidu ei ole.
Laste alandamine, terroriseerimine või muul moel halvustamine on keelatud, eriti õpetajatel nagu, kes peaksid olema autoriteedid ja eeskujud või midagi.
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Re: Junts kasutab sõnalist vägivalda ja sööb närve

#10
Vasta diplomaatiliselt õpetajale.
Vasta ilusti ja viisakalt, et "Palun, nii ei ole viisakas"
Või ka otsi nt. mingi kas kooli mingi määrus või asi või riigi seadus, kus on kirjas, et õpetaja ei tohi vaimset vägivalda teha ning viita sellele.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”