Maniakk ahistab telefoni teel

Mul on mure, mis vajab lahendust. Nimelt sain nädal aega tagasi uue telefoni, uus number ja puha. Peale seda hakkas helistama salastatud number, st et kui kõne tuleb, on näha ainult et Eranumber helistab. Kokku on ta selle nädala aja jooksul helistanud 11 korda, ja vastu olen võtnud 2 korda. Kui küsin mitu korda üle, et kes sa oled ja mis sa tahad, siis on täiesti puhtvaikus. ainult hingeldatakse/hingatakse tugevalt ja raskete sissetõmmetega teiselpool, vahepeal on kuulda ka mingeid helisid tagaplaanil, näiteks telekas vms. Ta on helistanud ka öösiti, seega pean nüüdsest telefoni hääletule panema, et mitte öösiti ärgata lihtsalt selleks, et kuulata kellegi kahtlast hingamist. Päeval on veel teine asi, kuid see on ebanormaalne, et pean pidevalt telefoni kuskilt taskutest/kotist välja urgitsema just nimelt selle tundmatu inimese pärast.
Rääkisin sellest emale ka, ta ütles et paistab maniaki moodi olevat ja rääkis pikalt sellest edasi. ma olen ise kursis ja teadlik nendest teemadest, et seal teiselpool toru võib olla keegi mu jälitajatest või lihtsalt mõni pervert. Asi on ka veel kahtlasem, nimelt mu parimal sõbrannal oli kunagi sama mure, mäletan, et ka talle helistati mitu korda salastatu pealt ja hingati ainult torru. Ma ei tea, kas enam ta teda tülitab, vähemalt kuulnud ma ei ole ega ta pole rääkinud ka, kuid see selleks. Olulisem on, et mul oleks tingimata vaja teada, kes see inimene on. kasvõi seda, kus ta elab või asub, selle järgi saaksin ehk aru, kes see maniakk on. Kuna on ilmselge, et ta tunneb mind ja mu sõbrannat, sest selline suur kokkusattumus ei saa olla eriti tõenäoline..
Olen muidu 15 aastane tütarlaps, välimusest siinkohal niipalju, et võimalik, et olen langenud just oma välimuse tõttu tema ohvriks (kui on tõsi, et ta on mind üldse näinud ja mind teab, aga usun, et ta siiski teab) Mulle on öeldud, et ma ei näe enda eakohaselt välja, vaid ikka paar aastat vanem ja mul on ja palju endast vanemaid nn "austajaid", kui nii võib öelda.
Samas on ikkagi väike hirm sees, kuna on ju ilmselge, et ta lihtsalt niisama ei helista mitmeid kordi ja ilma tüdinemata. Ma arvan, et keegi ei peaks kannatama sellist terrorit ja seega tahaksingi selle jama ära lõpetada, veel enam, et mul on see number olnud kõigest NÄDAL ja ma ei taha mõeldagi, mis nt saaks hiljem tulevikus, ta võib hakata äkki helistama päevas mitu korda järjest, praegu on lihtsalt piirdutud 1-5 kõnega päevas.

Googeldasin ka sellekohta ja sain teada ka seda, et kuna mul ei ole paketiga nr vms, vaid lihtsalt kõnekaart, siis ei ole võimalik ta andmeid saada. Võibolla ainult siis, kui raskemaid meetodeid kasutada.. kuid siiski, kas oleks kasvõi mingigi võimalus teada saada, kes see inimene on?

Re: Maniakk ahistab telefoni teel

salastatud/ tudmatut numbrit saab blokeerida telefonis seaded/rakenduse seaded/ helista/ kõik kõned/tundmatu ette linnuke ja ongi asi ants.
Kusjuures enamasti tüdinevad sellised perverdid 1-2 nädalaga helistamast ja väga naljakas oli lugeda, et oled langenud tema ohvriks vaid enda välimuse pärast, kui nii siis, siis peaks Eesti rahvastikust 95% kannatama sellise pervertsuse all.

Külaline kirjutas:issand jumal, tõesti vabandan, et jätsin sellise mulje. Lihtsalt mina arvan nii, miks ta muidu mu küljes kleepub nagu mesi? ta lihtsalt ei jäta rahule, täna öösel helistas mitu korda ja ka päeval. Ma ei viitsi sellist jama enam taluda, lihtsalt tahaks teada kes ta on ja kogu lugu.
mine politseisse, taotle kohtu kaudu order, võta see kaasa ja mine teenuse pakkuja esindusse sellega ja nad annavad sulle vastava info ja saadki teada kes ta on, kui uudishimu nii suur on.

termomeeter kirjutas:oled uudishimulik lihtsalt. vahet pole, kes on, ära lihtsalt vasta.
Hea on öelda küll, et ära vasta, aga miks keegi peaks sellist terrorit taluma? Helistab päevad läbi, või vahest on üldse nii, et helistab mitu korda jutti ja lihtsalt pean telefoni välja lülitama. Saaks siis aru, et helistab paar korda ja näeb, et ei vastata, siis enam ei helista, aga tema puhul lihtsalt ei ole nii.

Külaline kirjutas:
termomeeter kirjutas:oled uudishimulik lihtsalt. vahet pole, kes on, ära lihtsalt vasta.
Hea on öelda küll, et ära vasta, aga miks keegi peaks sellist terrorit taluma? Helistab päevad läbi, või vahest on üldse nii, et helistab mitu korda jutti ja lihtsalt pean telefoni välja lülitama. Saaks siis aru, et helistab paar korda ja näeb, et ei vastata, siis enam ei helista, aga tema puhul lihtsalt ei ole nii.
tead, mis tee. mõtle korralikult välja mingi ähvardus, tõesti korralikult, mingi selline, mis ikka võiks mõjuda ka. kui ta helistab, siis küsid viimast korda, kes ta on. ja kui ta ei vasta, annad selle ähvarduse talle selgelt, arusaadavalt, rahuliukult edasi. ähvardus peaks olema mingi loogiline ja normaalne, näiteks, et kui üks ainus kõne peaks veel tulema, siis see jääb talle viimaseks, sest sa kaasad asjasse politsei - sul on selleks täielik õigus, kui kannatad terrori v. ahistamise all. asi on sulle ju ahistav.. või isegi, kui ei ole, siis see väide, et see on ahistav, on vägagi usutav.
teine võimalus on tõesti see, et sa ei võta tema kõnesid vastu, sest siis ta tüdineb ära ükskord.. ükskõik, kui kaua selleks peaks aega kuluma.
ja kolmas võimalus on see, et see inimene võib sulle ka reaalses elus varem või hiljem midagi halba teha.

soovitan sul teha siia kasutaja ja saata veebikonstaablile kiri.

Nii, asi on nüüd teise pöörde võtnud. Ta jäi mulle sõna otseses mõttes vahele, helistades. Alguses oli muidugi eranumbri peal, helistas ja helistas kuni järsku nägin, et helistab avalik number. Vastu ei jõudnud võtma hakata, kuna kõne lõpetati kohe ära. Mõtlesin siis, et mis seal ikka, äkki helistab uuesti.. no ja siis helistas kuskil 5-10 minutit hiljem uuesti seesama salastatud number.
Vastu ei võtnud ma ikkagi, aga mind hakkas huvitama hoopis see teine number, mis mulle näha oli, toksisin siis selle googlesse ja uurisin lähemalt. Tuli välja, et too tüüp on sündinud aastal 1978, seega minust pea 20 aastat vanem. Emale rääkisin ka, ta ütles, et selliseid pedofiile on maa ja ilm täis, kes just sellisel moel üritavadki oma saaki kätte saada vms.
No see selleks, uurisin siis temast lähemalt, sain ka nime teada, aga rohkemat mitte, väike pilt oli samuti juures, aga see ei andnud eriti mingit selgitust. Ühesõnaga - mina seda inimest ei tunne, kuid see koht, kus leidsin tema andmed, oli pling.ee, kus on mul samuti kasutaja (mainin ära, et seal ei ole mu andmeid kirjas, ei elukohta ega pilte üleval, ainult minu number. Kes teab, mis lehekülg see on, siis sellel on rohkem aimdus. Sessuhtes, et seal saavad zenid tasuta plingida jms, ma ei teinud seda kasutajat üldse tutvuste nimel, ma ei tea, miks ta just mind otsustas oma kõnedega pommitama hakata.)
Nii, nägin ka et ta sõnumid olid seal avalikud, ja oli öeldud ka seal, et ta on mingi kahtlane tüüp. Tema hiljutistes tegevustes oli asju, nt et ta kutsus kasutaja "blablabla" sinna ja sinna. Ja mida kõike veel.. päris mitu tükki.
Ning asja teine konks, täna sellesamuse sõbrannaga keda ta varem oma kõnedega tüütas, helistasime talle kahekesi ja mängisime tema niiöelda 'mängu' kaasa, sõbranna rääkis temaga flirtivalt ja väljakutsuvalt, ja ta vastas samaga.
Pärast hiljem kui ta helistas ise, lõpetasime me selle jama ära ja tolkorral rääkisin ma temaga ise, küsisin tema käest, et miks ta terroriseerib teisi võõraid inimesi oma kõnedega, aga ta väitis, et pole kordagi eranumbrilt helistanud, ta läks sellest väga äksi täis. Ütlesin talle, et tal ei ole mõtet vastu väita, et ta seda teinud pole - numbriajad ja logid klappisid, sest kokkusattumus oli niivõrd suur, mil ta helistas ja unustas salastatu peale panna.
Lõpuks ütlesin, et tal ei maksa selliste asjadega nalja teha, kuna mina kui terroriseeritav võin vabatahtlikult politseisse minna, ütlesin ka talle nii muuseas, et mul on õigus teda menti üles anda. Sellepeale jäi ta vait, ja hakkas mingit umbluud rääkima, et hoopis mingisugune Gerda Lätist andis talle minu numbri.. noh midagi sellist igatahes. Küsisin, et kas oleks võimalik selle "Gerdaga" isiklikult rääkida, aga sellepeale ta ütles, et temaga ei ole võimalik ühendust võtta ja ütles, et ta peab kiirelt ära minema ning lõpetas kõne.
Ja see oligi kõik.. ma ei tea, mida sellest järeldada, kuna paar tundi hiljem helistas uuesti toosama eranumber. Mul on pisike kahtlus sees, et tal on mingi plaan seoses minuga, sest see, kuidas ta mulle läbi telefoni otse valetas ja eitas kõike, ei ole normaalne.

teemaalgataja, sa paistad päris taibukas tüdruk olevat. hea on lugeda mõne 15-aastase poolt kirjutatud postitusi, mis on ARUKAD.. sest seda siin foorumis eriti ei leidu. aga tee jah kasutaja siia ja saada anderole need andmed. ega see tüüp niisama poleks äksi täis läind ja kohe öelnud, et tal nüüd kiire ja peab ära minema jm.. tundis end ohustatuna, sõna otseses mõttes. see variant muidu on ka, et nüüd lõpetab ära selle. aga ikkagi.

Nonii, olen teemaalgataja. Möödas on sellest juba paar kuud, mil see isik mulle helistas, juuni keskpaigas vahetasin ma numbrit, enne seda oli veel asi rahulik. Nüüd viimastel päevadel on samamoodi eranumber mulle helistama hakanud, ma ei ole kindel, kas too on seesama inimene, aga keegi igatahes teiselpool toru ei räägi.
mis ma sellest arvama peaks?
Do what u love & f'ck the rest

Külaline kirjutas:teemaalgataja, sa paistad päris taibukas tüdruk olevat. hea on lugeda mõne 15-aastase poolt kirjutatud postitusi, mis on ARUKAD.. sest seda siin foorumis eriti ei leidu. aga tee jah kasutaja siia ja saada anderole need andmed. ega see tüüp niisama poleks äksi täis läind ja kohe öelnud, et tal nüüd kiire ja peab ära minema jm.. tundis end ohustatuna, sõna otseses mõttes. see variant muidu on ka, et nüüd lõpetab ära selle. aga ikkagi.
kõigile 15-aastastele pole antud ka sellist välimust, et näeb 1-2 v enam aastaid vanem välja.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

hyperrcaine kirjutas:Nonii, olen teemaalgataja. Möödas on sellest juba paar kuud, mil see isik mulle helistas, juuni keskpaigas vahetasin ma numbrit, enne seda oli veel asi rahulik. Nüüd viimastel päevadel on samamoodi eranumber mulle helistama hakanud, ma ei ole kindel, kas too on seesama inimene, aga keegi igatahes teiselpool toru ei räägi.
mis ma sellest arvama peaks?
See on keegi su enda tuttavatest kellele sa numbri annad.

Osadel telefonidel on selline asi nagu "võltskõne" et saaks kusagilt ennast välja vabandada vms et hoiad mingi volüümi nuppu vms all ja siis 30 seki pärast helistab sulle salastatud number. Sa saad ise lindistada midagi mida siis kõnes räägitaks, või kui ei lindista siis on kõne lihtsalt vait. Ilmselt kusagil kotis vms läheb midagi nupu vastu ja siis saad ise kõne :D hahaha esimene kord kui kuulen et keegi sellise asja pärast paanikasse läinud on :D

Vasikas kirjutas:Osadel telefonidel on selline asi nagu "võltskõne" et saaks kusagilt ennast välja vabandada vms et hoiad mingi volüümi nuppu vms all ja siis 30 seki pärast helistab sulle salastatud number. Sa saad ise lindistada midagi mida siis kõnes räägitaks, või kui ei lindista siis on kõne lihtsalt vait. Ilmselt kusagil kotis vms läheb midagi nupu vastu ja siis saad ise kõne :D hahaha esimene kord kui kuulen et keegi sellise asja pärast paanikasse läinud on :D
Psh, mul on eraldi app või värk selle jaoks, nimi on Log Me ja seal peab teksti ära kirjutama või siis hääle tööle panema ja hiljem ära salvestama, + hiljem tuleb ette et mis kellaaegadel tahan, et see kõne minuni tuleks.
See on väga võimatu esiteks, et nii juhtuda saab, kuna kui Salastatud number helistanud on, siis on mul telefon kas laua peal või mul käes olnud ja telefonil on ekraanilukk peal. mingit magicut mu telefon küll iseseisvalt teha ei saa. ;)
Ja keegi ei olegi paanikasse minemisest rääkinud ju, oleks huvitav näha mis nägu sa ise teeksid, kui sellist terrorit taluma pead :D Praegu ehk tundub naljakas tõesti :)
Do what u love & f'ck the rest

Ma nõustun Ilmariga, et see peab siis olema keegi Teie tuttavatest, kellele numbri andnud olete, või mõni tuttava tuttav, kes siis numbri saanud.
Üks võimalus oleks salastatud numbrilt tulevad kõned blokeerida.
«Climbing skyscrapers with bare hands seemed impossible to me,but I have realized that The Impossible remains until you make it possible» - Alain Robert
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”