TELEFONITEEL ÄHVARDATAKSE

Niisiis leidis üks mees(30+) mu rate konto järgi mu numbri(enam see seal muidugi avalikustatud pole) . Niisiis hakkas ta mulle pidevalt helistama ja ähvardama. Ähvardused koosnevad põhiliselt sellest et : õu kiisuke. Tead mis v. Sinuga saame me veel kokku ja sa hakkad mult suhu võtma. Kuuled jah.. jne . No ma püüdsin neist mitte välja teha aga ta telefoni kõned aina tihenesid ja ta helistas veel rohkem ning ähvardas, et kui temalt reidis blokki maha ei võta siis ei tea mis kõik veel juhtu bjne. Lõpuks andsin telefoni emale ja mu ema sõimas ta läbi.. Mõlesin et ta sai siis aru et enam ei tee nii aga ei.... helistas veel rohkem. Ja mis kõige hullem. Ta võtab reidis minu sõprade kaudu ühendust minuga.. Ähvardab juba mu sõpradele ka molli anda jne :S See mees ise vist kuskilt saksamaalt pärit aga räägib küll puhtalt eesti keelt. Ja ta käivat eestis puhkamas jne. Ühesõnaga ma ei tea mida teha enam. Olen teda korduvalt politsega ähvardanud ja värki aga ta ei kuula mind. Ta aina helistab ja räägib mingi hellitussõnadega ja kuidas ta mu piltide peal onab.. See on lihtsalt rõve ja mul on haigelt ahistav tunne et kui linna opeale lähen üksi vms ja ta näeb mind siis mis saada võib... Palun aidake mida teha, see lihtsalt ei saa enam jätkuda :cry:

Re: TELEFONITEEL ÄHVARDATAKSE

las mõni sõber või ment lindistab juttu ehk telefoni vestlust, siis võta keegi mentidest kaasa ja mine saa kokku, nii kui sind käperdada üritab siis kargavad kuskilt mendid ja võtavad kinni ,( seda tuleb filmida siis saaks üheks pihkurist lahti ) ja süüdistuseks ahistamine jne.

minu arvamus
Vasta

Mine “Psühholoogiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”